Şimdi Ara

BİTCOİN KULLANANLAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
6.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatlar 3dolarkende aliyordu bu. Devamli alip satiyor. Tecrübesi vardir. 6-7senedir bu isin icinde.
  • DeepWeb'de dolaşmıyorsunuz değil mi genşler?
  • simitci11 S kullanıcısına yanıt
    Deepweb hafif geliyor, darkwebte dolaniyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

Deepweb hafif geliyor, darkwebte dolaniyoruz

İkisi de aynı kapıya çıkıyordu ama seni banlamışlar. Noldu yahu :)
  • Ben de bu işten para kazanıyorum. Sadece 4-5 site var sürekli girdiğim. iyi kazandırıyorlar.
  • btcturk kapandı gibi bir şey. Şu an için coinim var. Bunun dışında bir arkadaşında söylediği gibi cointalk sitesinde preev kodu + % ile satışlar yapabilirsiniz. Alıp yatırım yapacağım diyorsanız tavsiyelerim

1 - Yatırım sitelerinin hiçbirinin şu an kapanmayacağının garantisi yoktur.
    2 - Öncelikle hedefiniz güvenilir bir sitede küçük bir mebla yatırım yapmak ve sermayenizi kazanır kazanmaz çekmek olmalı.
    3- Çok fazla siteye odaklanmak boşa zaman harcamaktan başka bir şey değil.
    4- Kur çok değişken o yüzden alım satımlarda dikkatli olmak lazım.
    5- Referans bulma konusunda iyiyseniz sitelerin referans yarışlarına katılıp oradan bir sermaye elde edebilirsiniz.

Sorularınız varsa cevaplayabilirim.
  • Kardeşim merhabalar Bitcointalk.org a üye ol pazar alanına gir ARACI ile alış veya satış yapabılırsın. Şuan fiyatlar uçtu tabi inermi bilemeyiz . Ben bitcointalk.org ve Locabitcoini kullanıyorum en güvenilir yerler + Bitkapital den de alabilirsin fakat gerekli evrakları vermen gerek onuda söyliyim gerekli evraklar sitesinde mevcut iyi günler dilerim.
  • Coin'e yeni baslayan varmi benim gibi? Tabi şu 1 agustos muhabbeti gecince al - beklet yapacagim. Şimdilik coin kazanmakla ugrasiyorum uygulama ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ynskzgl kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hocam bende yeniyim. Coinleri araştırıyorum kendime göre belirlediğim coinleri al beklet yapacağım.

Sen hangi uygulama ile kazanıyorsun acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Management -- 27 Temmuz 2017; 12:52:33 >
  • aarkadaşlar merhaba bitcoinle ödeme yapıcam ...bir ürün almak istiyorum kargo site bitcoinle çalıştıgını söyledi...fakat benim ne üyeliğim nede başka bişeyim var....nasıl üye olupp banka kartından paramı aktarıcam bitcoine sonra alısverişmi yapıcam ? bu konuda yardımcı olursanız sevınırım
  • erdenbey kullanıcısına yanıt
    btcturk kullanıyorum. Kapanacağı kanısına nerden vardınız.
  • AkatooS86 kullanıcısına yanıt
    üstad sen bu işi yapıyor musun.
  • vaybeee konuşulan rakamlara bak :D :D nerden nereye.....
  • Hacı millet zengin oldu. Biz yine kaldık yaya. 1-2 günde yüzde 30 artıyor. Çılgınlık. 1000 dolar bile değildi bakarken şimdi 18 19 bini görmüş

• quote:

Orijinalden alıntı: Tolga_06tr

vaybeee konuşulan rakamlara bak :D :D nerden nereye.....

Valla okurken içim acıdı.Keşke bu sene başında alaydım 3 5 bişeyler şimdi zengindik :( 800 dolar okudum yukarda bi yerde :D şaka gibi valla sadece 10 ayda bu artış
  • Üye Ol Hesap Onayı Yap 50 TL Bitcoin Exen Kazan !

Kazancımızıhttps://www.bitexen.com/?ref=136031 - BURADAN ÜYE OLUP HESAP ONAYI YAPARAK alıyoruz;

Bitexen adında yeni açılmış bitcoin ve altcoin borsası var. Bu borsa hesap onayı yapanlara (kimliik ve adres onayı) kendi coinini yani 100 EXEN (50 TL) veriyor. EXEN’leri satıp TL veya kripto paralara çevirebilirsiniz. Bunu herkes kendi yapabilir ancak para çekimi için 100 EXEN yeterli olmuyor.

(Min. çekim limiti 50 TL ! Bildiğiniz üzere kripto para borsasında inişler çıkışlar vardır. Piyasa sürekli güncellenmektedir. 100 EXEN gün içinde 60 TL ye kadar çıktığı da oluyor 40 TL civarı düştüğü de oluyor.)

Bende burada sizin gibi 100 EXEN ile başladım ve ben üye olduğumda 100 EXEN 15 TL civari idi. Kısa sürede uygun zamanı kovalayıp AL-SAT yaparak 50 TL bakiye yaptım. Arkadaşlar sistem tamamen güvenli ve ödeme onayı alınmıştır. Eğer ki yapamayan olursa ben kendim bizzat yardımcı olacağım. Bana ÖZEL MESAJ gönderen herkese tek tek yardımcı oluyorum

https://www.bitexen.com/?ref=136031 - BURAYA TIKLAYARAK ÜYE OLDUKTAN SONRA;

** Ayarlar kısmına tıklayıp öncelikle telefon numarası doğrulaması yapıyoruz

** Daha sonra kimlik onayı ve adres onayı yapıyoruz.

** Kimlik onayı için kimliğinizin ön yüzünün fotoğrafını , adres doğrulaması için herhangi bir fatura görüntüsünü jpg, png vb. şeklinde veya e-devlet üzerinden ikametgah indirip pdf şeklinde yüklüyoruz...

(Daha önce borsalara kayıt olanlar bilir ancak kayıt olmadıysanız bilemeyebilirsiniz. Borsalar genellikle kimlik onayı ister. Ben daha önce yerli yabancı onlarca borsadan kimlik onayı yaptırdım herhangi bir sorun olmadı. Olacağını da düşünmüyorum. )

Ancak kimliğinizi açık şekilde paylaşmak istemezseniz, foto düzenleyeciler ile kimliğinizin üzerine “bitexen” “ bitexen borsası içindir” gibi ibareler yazabilir. Yazıları bilgilerinizin üstünü kapatmadan veya saydam olarak yazın.)

• Google'a bitcoin siteleri yazın orada buldumz diye bir site var oradaki siteler güvenilir güzel ipuçları da var.

• gosHawk. kullanıcısına yanıt

2017 de aldınız mıydı hocam? Vay be, epey zaman geçmiş.

• AkatooS86 kullanıcısına yanıt

twitterdaki john wick de norveçte restorant işletiyordu. o siz misiniz  

• thelordof kullanıcısına yanıt

aldım hocam

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.