Şimdi Ara

⭐Bitcastle 15$ veya 45$ KAZAN⭐ 📢ÇEKİM SÜRESİ HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çekimleri yoğunluk ve güvenlik sebebiyle 1 aya kadar uzatabileceklerini söylediler.

Merhaba arkadaşlar
    🔥Bitcastle yeni bir kampanya başlattı.
    Kampanya Detayları

📢Referans linkim ile kayıt olurken EKRAN KAYDI alıp telegram veya özelden mesaj atınız.
    📢Aksi taktirde sistemde kimin kayıt olduğu gözükmediği için ek ödül vermiyorum.

İki şekilde kazanabilirsiniz:

1- YENİ KAYIT OL, YATIRIM YAP, 15 DOLAR KAR AL

23 MAYIS saat 18.00’e kadar sürecek kampanya da dört görev var. Görevleri yapanlar toplamda 20 dolar ödül kazanacak. Benim referans linkimi kullandığınız için size 15 dolar göndereceğim ve toplam kazancınız 35 dolar olacak.(Fakat fee ücreti 20$)

1)Kullanıcı bilgilerini kaydet, 5$ BTC ödülü al.

2)KYC başvuru yap, 5$ BTC ödülü al.

3)KYC başvurusu onaylandığı için 5$ BTC ödülü al.

4)KYC onayının ardından ilk para yatırma işlemin 0.0009 BTC (yaklaşık 30 dolar) miktarından fazla olursa 5$ BTC ödülü al.

2- YENİ KAYIT OL, YATIRIM YAP, REFERANS BUL

Referansınız tüm işlemleri gerçekleştirdiğinde referans başına da 30$ kazanarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Nasıl yapacağımıza gelirsek;

1)Referanslı linkten girip
    *çekimler gelene kadar yeni kayıt almıyorum*
    sağ üst register'a tıklayıp kayıt oluyoruz.

2)Kimlik doğrulama işlemlerini tamamlıyoruz.

3)10$ değerinde btc hesabınıza hemen yansıyor.

4)Kyc onaylanmasını bekliyoruz.Onaylandığında 5$ BTC daha yansıyor.

5)Kyc lvl 4 yapıp onaylandıktan sonra 0.0009 BTC (30$ değerinde) gönderiyoruz.(5$ BTC ödü geliyor)

6)Bu işlemi fee ücreti ödemeden yapmak için ftx blockfolio kullanarak 0 fee ile gönderim yapabilirsiniz.

7)Totalde 20$ ödülü 20$ fee ücreti ödeyerek çekiyorsunuz. ❗Bu işlemleri yaptığınızda bana da 30$(0.0009 BTC) geliyor. Yarısını size veriyorum ve 15$(0.00045 BTC)kazanmış oluyorsunuz.

8) Çekim yaparken BTC'yi LTC'ye çevirerek(çevirmede ücret almıyor) çekebilirsiniz.(0.25 LTC kesiyor, yaklaşık 17$)

9)Referansınız ile çevrenizi davet ederekte kişi başı 30$ btc kazanıp toplu olarak çekim yapabilirsiniz.

❗Kyc onaylanmadan para göndermeyiniz.
    ❗Aynı cihaz ve IP üstünden birden fazla hesap açmayınız.
    ❗Borsaya btc gönderimi sırasında fee ödememek için ftx blockfolio kullanmak en kolay ve en rahat çözümdür. Üyelik için:
    https://blockfolio.com/?af_siteid=com.blockfolio.blockfolio&deep_link_sub1=referral&shortlink=ngujh9e4&af_referrer_uid=1648038041893-557575972711433985&pid=af_app_invites&deep_link_value=kriptokerem&af_referrer_customer_id=kriptokerem&af_channel=app
    ❗ Piyasanın hareketli olmasında dolayı ödül miktarı ve attığınız para bu sırada yükselebilir veya düşebilir. Dikkat ediniz.

Referanssız link:
    https://bitcastle.io/en
    Ftx blockfolio referanssız link:
    https://blockfolio.com/

Telegram adresim:
    https://t.me/krmarsln71

Hiçbir mesajım yatırım tavsiyesi değildir. Para gönderimi, KYC onayı yaparken ve sonrasında yaşanabilecek olumsuzluklardan tarafımız sorumlu değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kriptokerem -- 20 Mayıs 2022; 12:56:14 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• FTX üzerinden nasıl gönderebiliriz onu da açıklasaydınız iyi olurdu. FTX şart mı bende FTX Pro var oradan olmuyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ftx,Ftx pro aynı.

Hocam ben üye oldum yatırımı da yaptım ancak ödül gelmedi.

• Hocam bu borsanın çekim komisyonları bayağı yüksek siz referans buldunuz o size 30 dolar kazandırdı ama kendisi çektiği zaman zarar ediyor. Uğraşmaya değmez diye düşünüyorum.

• Referanslı linkten üye olduysanız gelmesi lazım hocam,wallet kısmında da gözükür.

Referansım ile kayıt olanlara yarısını verdiğimde kimseyi referans yapmasanız bile 15$ kazanmış oluyorsunuz hocam yaklaşık olarak. Ödül btc ile verildiği için etkileniyor ödül miktarı da tabi. Yoğun olduğum için referansı kaldırdım hocam. Şu anda tekrar referans linkini koydum. Referansım ile üye olanlar ekran kaydını paylaşarak iletişime geçebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kriptokerem -- 13 Mayıs 2022; 11:37:23 >
  • kriptokerem kullanıcısına yanıt

Hocam ben başka birininki ile üye olmuştum ama uğraşılmaz valla. Aynı isimle 2 kampanya var sitede, bazı koşullar aynı bazısı farklı, fee çok çok fazla.Anlayana kadar k1afam 1 milyon oldu bıraktım yapan yapsın ama tavsiye etmem. Konunuzu baltalamak istemem yanlış anlamayın lütfen. Sizden ödeme de almıştım gayet güvenilir dürüstsünüz isteyen arkadaşlar sizle güvenle çalışabilir tabi

• 0.0035 minimum çekim diyor hocam.

• Btc-ltc dönüşümünden ltc'ye çevirip çekim yapın hocam

@beko64 Haklısınız hocam biraz karışık,yine de düşünen arkadaşlar araştırıp yapabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kriptokerem -- 13 Mayıs 2022; 18:27:41 >
  • 4 kişi ödüllerin aldı çok hızlı bir şekilde.
    Güncel olarak devam etmektedir

• LTC çekimi ne kadar sürüyor ortalama

• Arkadaştan ödemeyi anında aldım. Kendi çekimlerinizi ise BCH ye dönüştürüp yapabilirsiniz.

• Bende ödemeyim aldım teşekkürler.

• 3-4 gün kadar sürebilir hocam maksimum. 7 saatte de ltc'yi çeken var hocam ama maksimum zamanı da haber vermek istedim.

Katılan arkadaşlara teşekkür ederim, kampanya güncel olarak devam etmektedir 👍🏻

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kriptokerem -- 14 Mayıs 2022; 17:24:16 >
  • LTC çekimi 1 saat mi sürüyor hocam?

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    3-4 gün olacaktı hocam çekim zamanı maksimum, 8-9 saat içinde gelen de oluyor. Diğer konu ile karıştırdım bir an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kriptokerem -- 14 Mayıs 2022; 17:23:35 >
  • Referansım ile kayıt olan 8 kişiye 0.00045 BTC değerinde ödüller işlemlerden sonra anında gönderildi.
    Kampanya güncel olarak devam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kriptokerem -- 16 Mayıs 2022; 12:23:14 >
  • Günceldir

• Günceldir,kampanya da son tarih 23 Mayıs

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.