Şimdi Ara

bit pazarı nerede ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar istanbul anadolu yakasında bit pazarı nezaman ve nerede kuruluyor biliyormusunuz

• topkapıda vardı sanırım bit pazarı
  • Hocam yanlış hatırlamıyosam eğer araba pazarı ve bit pazarı sultanbeyline taşındı.Hatta daha önce cevizli devlet hastanesi civarındaydı.Artık sultanbeylide.
  • Neler Var Bıt Pazarında
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmavı

Neler Var Bıt Pazarında

yiyecek içecek harici aklına ne gelirse var valla ikinci el don satan bile vardı kadıköydeyken:D

kartal araba pazarının oraya kuruluyomuş pazar günleri sanırım bir arkadaşta öyle dedi
  • Teknolojık seyler var mı?Fıyatlar nasıl baya dusuk galıba.
  • işlemci lazım amd x2 en azından 5000+ cıvarı :h varmıdır acaba kanka gitceksen bide bakarsın oralara sana zahmet
  • Kartaldaki araba pazarı sultanbeyline taşındı haberiniz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N-0NE

Kartaldaki araba pazarı sultanbeyline taşındı haberiniz olsun.

sultanbeylideki tam yerini biliyormusun
  • Hocam valla önünden bile geçtim ama cadde oalrak bilmiyorum iett otobüsüyle gitmiştim sultanbeyliye 1 kere önünden geçmişti otobüs.Fatih bulvarına gelmeden önceydi
  • Sultanbeyli'de var ama gitmenizi önermem çoğu şey 10 sene önceki teknoloji =) Ve inanın çalışma olasılığı çok düşük kuzenimle gitmiştik 10 sene önceki AMD işlemci 1gb hdd felan vardı 1 TL'e :) çoğu ürün ıslanmış oluyor genelde nerede saklandıkları meçhul.. 1 tane son model laptop vardı 500 TL istiyodu ama geçmişi nedir bilinmez hırsızlıkmıdır nedir hep uzak dururum o işlerden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: N-0NE

Hocam valla önünden bile geçtim ama cadde oalrak bilmiyorum iett otobüsüyle gitmiştim sultanbeyliye 1 kere önünden geçmişti otobüs.Fatih bulvarına gelmeden önceydi

tmm sagolun yarın erkenden gidicem sabah kalkabilirsem bakalım belki bişiler bulurum tabi yerini bulabilirsem
  • quote:

tmm sagolun yarın erkenden gidicem sabah kalkabilirsem bakalım belki bişiler bulurum tabi yerini bulabilirsem

Kardes gıttıgınde Otomobıl Navıgasyon Cıhazlarının fıyatlarınada bakarmısın?Lazımda Fıyatı Uygunsa Gıdıp Alacam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmavı

quote:

Kardes gıttıgınde Otomobıl Navıgasyon Cıhazlarının fıyatlarınada bakarmısın?Lazımda Fıyatı Uygunsa Gıdıp Alacam.

eger erken kalkabilirsem gidicem kalkamazsam haftaya gidicem gidersem ve görürsem sorarım banada lazım zaten navigasyon ama ordan almanı tavsiye etmem o tarz kullancagın şeyleri ikinci elden yada sıfırdan al derim oradaki çogu satıcı çingene çünki +altıgın ürün çalıntıda olabilir ki benim için sorun degil veya bi yerinde sorunda olabilir ertesi gün gittiginde kabul etmezler basit ufak tefek parçaları al derim oradan sadece başın yanar yoksa hele hele navigasyon gene hiç almam ordan çalıntı çıkarsa problem yaratır

• quote:

Orijinalden alıntı: tembeler

işlemci lazım amd x2 en azından 5000+ cıvarı :h varmıdır acaba kanka gitceksen bide bakarsın oralara sana zahmet

tmm kanka çalıntı ve virüslü buldugum malları sana söylicem ben zaten:D
  • Samandıra'da Pazar sabah 7'den itibaren
  • Kartal devlet hastanesinin yanında ki çavuşoğluna taşındı hem orada sadece araba satılmıyomuydu?
  • quote:

eger erken kalkabilirsem gidicem kalkamazsam haftaya gidicem gidersem ve görürsem sorarım banada lazım zaten navigasyon ama ordan almanı tavsiye etmem o tarz kullancagın şeyleri ikinci elden yada sıfırdan al derim oradaki çogu satıcı çingene çünki +altıgın ürün çalıntıda olabilir ki benim için sorun degil veya bi yerinde sorunda olabilir ertesi gün gittiginde kabul etmezler basit ufak tefek parçaları al derim oradan sadece başın yanar yoksa hele hele navigasyon gene hiç almam ordan çalıntı çıkarsa problem yaratır

Vazgectım
  • avrupa yakası bahçelievler yenibosnadaki eskidji gelmeni tavsiye ederim ne ararsan var
  • arkadaşlar dün eve gelemedigim için cevap yazamadım araba pazarı kartalda eski yerinde kuruluyor gene çamlıklı yerin üst tarafında da bit pazarı kuruluyor dün kendim gittim gözlerimle gördüm geçerken bakayım dedim saat 2-3civarıydı ben gittigimde ondan dolayı pek bişi yoktu ama sabah gidersek eminimki epey birşey olur haftaya gitmeyi düşünüyorum ben eger gelmek isteyen arkadaşlar olursa beraber gidebiliriz benim için sorun olmaz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.