Şimdi Ara

Bisu Market ilk siparişe 100/40

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
4.079
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçenlerde kayıt olmuştum, bugün ilk siparişe 100/40 gelmiş kullandım. Bir çok üründe fiziki marketten uygun fiyatlar da var.

Bisu Market ilk siparişe 100/40

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memis0051 -- 23 Ocak 2021; 21:4:49 >

• Fiyatlar uçuk derken ?

Dünyadan haberin yok galiba ?

Bimin ,a101 in kendi markalı ürünleriyle istegelsindeki markalı ürünlerin fiyatlarını mı karşılaştırıorsun?

Marketlerle aynı fiyatlarda olan ürünleride var , 1 2 tık daha pahalı ürünleride var. Artık eskisi kadar marketlerle fiyat farkı bile kalmamış.

3 gün önce indirim koduyla 2 kg yerli fasülye kg fiyatı 14 tl den. 4.5 litre ayçiçek yağını 41 liraya aldım.

Ve indirim kodu geldikçede sürekli alışveriş yaparım.

Az usturuplu sallayın bari.
  • Fiyatlar uçuk
    100/40 ile ancak normal seviyeye geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfve

Fiyatlar uçuk
    uçuk derken ? getir ve banabi 'den uygun fiyatlari var. bim 'den pahalı tabi
  • Dur tahmin edeyim sadece istanbulda
  • harubate H kullanıcısına yanıt
    Ankara ve Muğla da var
  • Teşekkürler, evin ihtiyaçları için çok iyi oldu. Aldıklarımın hepsini akakçeye kıyasladım. Bir ürün ufak bir fark vardı. İndirimle zaten yarı fiyatına geldi.😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gurul -- 23 Ocak 2021; 22:7:26 >
  • Üye olmayan kaldımı bisuya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfve

Fiyatlar uçuk

hocam bahsettiğiniz normal seviyelere satan yer neresi, paylaşında indirimden faydalanamayanlar oradan alsın . 30lu yumurta burada 23,90 , 100/40 ile 14,5 a gelir. 14,5 ye satan yer neresi ?

• Yeni telefon numarası temin etmenin yolunu bilen var mı?

• Benim sipariş geldi. Poşet 2 yerine 3 adet, 9 kat tat bak pat tak 10 yerine 11 adet geldi. Yanlışlığı maille bildirdim ama muhtemelen istemezler. Bayağı kârlı oldu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memis0051 -- 23 Ocak 2021; 22:48:29 >
  • rfve kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar uçuk derken ?

Bimin ,a101 in kendi markalı ürünleriyle istegelsindeki markalı ürünlerin fiyatlarını mı karşılaştırıorsun?

Marketlerle aynı fiyatlarda olan ürünleride var , 1 2 tık daha pahalı ürünleride var. Artık eskisi kadar marketlerle fiyat farkı bile kalmamış.

3 gün önce indirim koduyla 2 kg yerli fasülye kg fiyatı 14 tl den. 4.5 litre ayçiçek yağını 41 liraya aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Un Kurabiyesi

Fiyatlar uçuk derken ?

en iyisi bloklamak böyle tipleri. böyle 3-5 tip var, bloklayıp geçicen. o bahsettikleri yerler neresi gerçekten merak ediyorum, geçen bi tanesine sordum cevap vermedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Un Kurabiyesi

Fiyatlar uçuk derken ?

Fiyat karşılaştırması yapmadan bol keseden sallıyorlar. Böyle yazanlar bence ilk alışverişi yapıyordur. Çok takılmamak lazım. Aldıklarımın hepsini karşılaştırdım. Bir ürün dışında hepsi piyasa ile aynı. Şimdi piyasadan 40 tl daha ucuza aldım. Var mı ötesi.

• İlk iki sipariş 100/20 100/20 gelmişti bana birkaç gün önce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgkn7 -- 24 Ocak 2021; 15:48:32 >
  • Bana uzun üsredir indirim vermiyor ama istegelsin fiyatları çekle birlikte getir, banabi, migros sanalmarket vs hepsinden daha hesaplı oluyor gerçekten
  • Bu "fiyatlar uçuk"çu tayfa bot falan galiba, benzer her konuda illa ki bunlardan oluyor.

• Bu hangi ugulama ben bisu market diye indirdim. sadece bisu var ordada sadece su siparişi veriliyor. Play store de bisu market diye bi uygulama yok.

• Bisu uygulamasının içinde var. Alt tarafta görebilirsin. @cleyy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kopsil -- 24 Ocak 2021; 23:12:44 >
  • geçen ay banada burdan 100/40 kampanya gelmişti. alışveriş yaptım. ürünlerimi bana istegelsin getirdi. şaşırmıştım istegelsin ne alaka diye. madem ayrı bir sistemleri yok niye böyle bir uygulama başlatmışlarki

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.