Şimdi Ara

biss yazilimi nedir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
12.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaslar su biss yazilimi nedir nereden temin edilir
    bilgilendirirseniz sewinirimi

• www.turkeyforum.com cevabının yanıtı burda.
  • arkadaslar burda yazmanizin mumkun degil mi
  • buraya yazmamız munkun biss yenmez:) biss bir sifreleme paketıdır ama koblo tv ıcın olan bır sıstem bız bunu ıllagal yonden ızlemek ıcın reciver lerimize bir emu yuklleyerek yayıncı kurulusun kablo tv ye gonderdıhı fedlerı cozuyoruz. yanı ıyı bırsey herkezın reciverinde olması lazım cunku dogus grubu bu dicovery ve nba tv yı uydu uzerınden yayınını kesmıstı ve sadece kabloda yayın yapıyordu ve bızım gıbı evının olduhu yerde koblo ımkanı olmayan kısılerde bunu seyredemıyordu. ama artık illegalde olsa izliyoruz ve cok guzel oluyor butun digital uydusu olanların bence bu nımetten yararlanması lazım.. Karısık oldu ama neyse..:)
  • bu bıss yazılımına nasıl ulasırız bırı lınk koysun yada pm atsın ben beceremedım de bu ısı...

edıt :
    SS2 kullanıcısıyım...
    sağolsun arkadaslar dosya gondermıs mailden arkadasa tesekkur edıyorum.
    aksam evde denıyecem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elder.F7 -- 22 Aralık 2004, 20:31:22 >
  • cihazının markasına göre değişir.

www.satplatform.com/forum a bak
  • Ahhhhh BİSS derım baska soze gerek yoookk yanee,
    arkadasLar yazdıgınıZ adresLerde genelde server turk olmasından dolayı ınsanLar orada soruLunca yaaaa yazıları yada uyeLer banLanıyoR buna dıkkat edın kımsenın canı sıkıLmasın..
    BİSS
    NBA,DISCOVERY,veee NTV bu kanaLLaRın sıfreLeme sıstemıdıR
    ayrıntılı bılgıler ıcın suan en acık konusulan adres
    www.avaralar.org
  • arkadasım hangı marka cıhazın var ben sana yollayam dosyayı eleımden geldıhı kadar yardımcı olmaya calısırım ama versıyon yuklemeyı bılıyorsan.
  • fafatara kardeşim su konu hakkında banada yardımcı olsan ne kıyak olur anlatsan güzelgüzel

• quote:

Orjinalden alıntı: bas

fafatara kardeşim su konu hakkında banada yardımcı olsan ne kıyak olur anlatsan güzelgüzel

aslında cıhazının markasını fıLan soyLesen sana sagLam bıR lınk verırıZ olay couLuR ama, yazman gerekLı yardım ıllakı alırsın bunun ıcın ınsanLaR burada

• Arkadaslar biss bir sifreleme sistemidir buırda bizi ilgilendiren konu nasıl cozulur ve hangi kanallar cozul olduhudur. Biss yazılımını cıhaza attıktan sonra turkce olarak tursat pakaetındekı discovery ve nba tv yı birde ntv dekı almanya lıgının maclarını seyretmenıze yarar.. bıss yenı yuklenen yazılımların cohunda mevcuttur... Next 8000&2000 suny nın kaon yazılımlı cıhazları & redline Goldmaster . vs vs bu cıhazları olanlar bıraz arastırma yaparak kendılerı ıcın gereken yazılımı bulup yukleme yapa bılırler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fafatara -- 23 Aralık 2004, 13:00:42 >
  • arkadaşlar, cihaz DIGIMASTER DM-5300CI
    şimdi bu alete bu biss'i nasıl yükleyeceğiz, nerden temin edeceğiz
    aydınlatırsanız sevinirim. discovery den mahrum kalmayalım.
    şimdiden teşekkürler
  • Abi biss bilgisayardanmı girilir uydu alicidanmi ta ne zqmandir bissi arastiriyorum bir türlü bilgisayardanmı alicidanmi bulamiyorum artik bir cevap lütfeb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uydukrali@

Abi biss bilgisayardanmı girilir uydu alicidanmi ta ne zqmandir bissi arastiriyorum bir türlü bilgisayardanmı alicidanmi bulamiyorum artik bir cevap lütfeb

uydunun biss ozelligi yoksa biss giremezsin. olup olmadigina netten bakabilirsin uydu modeline gore

• yuh kaç yıllık konu hort
  • Ben eski konusmalardan bisey anlamadim

• Deli_Yaban kullanıcısına yanıt
    Var abi

• Abi uydu alicimda biss girme var kanal izlerken 9339 tuşla diyor tusluyom tusluyom olmuyo hada hemen hemen baktigi her sitede diyo bir facede özel uydu sitelerinde ama olmuyo iste

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi cevap versenize patliycam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.