Şimdi Ara

Bismillah spec cihaz. Sıfırdan kuranlar için güzel bir başlangıç.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam. Uzun süredir sürekli kafamda araca cihaz yapmak vardı.

Geçen gün fırsat olunca da parçaları tamamladım.

Montaja yetiştiremediğim için şimdilik yatırıyorum, fakat bayramdan sonra montajlı halini de çekeriz.

Parçalar şu şekilde:

Pioneer MVH-S125UI

Bu teybi tercih etme sebebim biraz araçla alakalı. Göğüslükte tam bir teyp montaj alanı olmadığı için bulabildiğim tek uygun kesik teyp bu oldu. CD çalar yok çift çıkış rca mevcut.

QLine 100.4 Amplifikatör

Elimizdeki sistem için "şimdilik" yeterli gelecektir. İleride bir takım daha mid eklendiğinde subwoofer için ayrı mono amfi alınacak.

Edge 20CM Neodimyum Midrange

İngiliz malı bir üründür. Piyasadaki antin kuntin alt markalar ile alakası yoktur. Bunlar yeni seri neodimyum mıknatıslı. Geleneksel mıknatıslı midlere göre daha hafifler fakat detay anlamında daha iyiler.

Powerbass 4XL SPL Tweeter

Bunları biraz mecburiyetten aldık. Kötü değiller, aslında daha ucuz tweeter'lar kesinlikle işinizi görecektir. Fakat şuan benim kurduğum gibi midleri ve tweeter'ları aynı kanala gireceğiniz kurulumlarda haftada bir tiz memranı değiştirmeye gitmek istemiyorsanız bu ve benzeri olabilecek en üst seri tweeter'ları takmanız lazım. Bunları yakmanız pek de mümkün değil

Powerbass XL 20CM Subwoofer

Alt frekans seven biri olarak neden bunu aldın diyebilirsin. Üst seri olduğu için boyundan büyük işler yapıyor. Piyasada 300-400 liraya satılan çakma JBL ve Kicker'lara oranla gömlek gömlek üstün bir cihaz. Biraz da kelepir geldi açıkçası ondan aldık :p

Neyse lafı çok uzattık kurulduğunda ufak dinletiler de yaparız, merak ettiklerinizi de bilgim dahilinde cevaplarım. Herkese iyi bayramlar şimdiden.

Bismillah spec cihaz. Sıfırdan kuranlar için güzel bir başlangıç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lana-Del-Rey -- 22 Mayıs 2020; 23:55:2 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.