Şimdi Ara

###BİSKÜVİYİ ÇAYA BANDIRANLARIN MEKANI###(ARTIK İMZAMIZ VAR) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
580
Cevap
2
Favori
25.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beni de ekle hocam müsait olduğunda. bir de imza şart mı 7 satır doldu da :D
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  •  ###BİSKÜVİYİ ÇAYA BANDIRANLARIN MEKANI###(ARTIK İMZAMIZ VAR)

Olay budur benim tercihim budur denemeyenler mutlaka deneyin super bir tat potiborde yeni bir heyacan cayla fevkelade oluyor

Üstün Lezzetli ve Bol Sütlu

Alpella bir yandan pötiböre imaj yaptı, bir yandan ikilemleri ortadan kaldırdı, öte taraftan da kremalı bisküvinin farkını ortaya koydu.

iz doğdunuz pötibör vardı, çoluk çocuk sahibi olacaksınız pötibör halen var değil mi? Anneniz de markete her gidişinde bu pötibörü alıp sizi çıldırtıyor, değil mi? Artık bu sorun olmayacak. Alpella gelecek, dertler bitecek. Annelerin pötibörünü aldık, içini Alpella lezzetiyle doldurduk. Pötibörü bile kendine hayran bıraktık. Artık annenize "Anne, hayatımızda bir takım şeyleri değiştirmemiz gerekiyor" demenizin vakti geldi.

Alpella, bisküvileriyle sizleri mutlu etmeyi sürdürüyor. Artık ikilemden ikileme sürüklenmeye son. Hayatınıza istikrar Alpella ile geliyor. Çünkü "Alpella Monte" aranızda. "Çikolata mı yoksa bisküvi mi yesem" diyenler, yoksa siz Alpella Monte'yi, yani kıtır bisküviyle enfes Alpella çikolatasının birleşimini duymadınız mı, aa, ne ayıp!. Artık bisküviye ayrı, çikolataya ayrı zaman harcamaya son.

Alpella’nın çikolata ve bisküvi sevenlere son sürprizi “Kanky” gerçek çikolata lezzetiyle rakiplerine fark atıyor. Alpella Kanky’nin içinde çikolata kreması değil gerçek çikolata var!

Bu muhteşem lezzetten vazgeçemeyeceksiniz!

Alpella, kremalı bisküvide de yeni bir dönem başlattı. "Alpella Çikolatalı Kremalı Bisküvi" özel hazırlanmış çikolatasıyla kimseye benzemiyor, 50 metre öteden farkını ortaya koyuyor!

olay budur ya kim tutar bizi ya hemde 2 katli arada kakolu off

• quote:

Orjinalden alıntı: ULtraV1olet

Hanımeller Çokodamla,Petit beurre bunları çayla çok seviyorum

Kardeş sana sonuna kadar katılıyorum...Ve yanına high life ı da ekliyom...Ve de ikram kakaolu...

BANDIRRRRR....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Citizen

beni de ekle hocam müsait olduğunda. bir de imza şart mı 7 satır doldu da :D

ekliyorum yok canım şart değil.ben de zor vazgeçtim aslını sorarsan imzamdan isteyen arkadaşlar koyabilirlerönemli olan bandırmakbandıranlar bizdendir

• Yalnız bu topiğin bişeyi eksik yaa...Çay var bisküvi var...Altın günü neden yok???
  • Kardeş ekle beni de ülker ikramcı olarak ben de pis bandırırım
  • ekle benide illaki bandırırım mütiş bi duygu muazzam bir zevk HELEDE CANPARE İLE ALLAHIM REMEN KENDİMDEM GEÇİYORUM EKLE BENİDE İHMAL ETME
  • eklendiniz arkadaşlarhoşgeldiniz

@yusufsimdi evet olabilir aslında
  • kahvaltıda ne yapacağımı tahmin eden var mı evet evet yapıcam kaçarı yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Leonidasss

kahvaltıda ne yapacağımı tahmin eden var mı evet evet yapıcam kaçarı yok

• evdeysem zaten çayı içmek için değil finger batırmak için bardağğa koyarım ve içmem o çayı
  • quote:

Orjinalden alıntı: yusufsimdi

Yalnız bu topiğin bişeyi eksik yaa...Çay var bisküvi var...Altın günü neden yok???

e ben de börek kısır yapıyım bari.. küçük altın uygun olur heralde.. kimden başlıyoruz

• benide yazın
    petibörden başkasını bandırmam.
  • finger da süper
  • Evet herkese merhaba tekrardan! Şu anda eylemimizi gerçekleştiriyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: WinPeAcE

benide yazın
    petibörden başkasını bandırmam.

eklendin ..hoş geldin..herkese afiyet olsun..
  • quote:

işlem tamam mutluyum,huzurluyum... yine olsa yine yaparım
  • quote:

quote:

işte bu be bi daha anlatsana nasıldı..püsküüt yine yan yatmaya kalktı mı.acımasaydın hiçdırsaydın
    ben henüz kahvaltı yapmadım bu arada

• quote:

quote:

işte budur Bu eylemlerimizin yapıldığını ve yapılmaya devam edeceğini gösteriyor... dıralım arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.