Şimdi Ara

Bisikletle Uzun Yolculuğa Çıktım Sorulari Alayım (Ss'li) ( Her Gun 15 km Surecegiz) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
7
Favori
4.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bisikletle 80 km yapanlar var. 30km az gibi sonuçta yol boşsa vitesi serte verip 40km saat hıza ulaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marslan1999

SS leri göremedim ama en son 35 km yapmıştım insan zamanla alışıyor gönül ister ki 70km gibi rakamları geçmek ama ne kondisyon ne zaman yetiyor buna.

Evet hocam kondisyon cok onemli ben 30 kmye yakin yaptim ama suan dizlerim tutmuyor nerdeyse ayaga zor kalkiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenbergün asistanı

Bisikletle 80 km yapanlar var. 30km az gibi sonuçta yol boşsa vitesi serte verip 40km saat hıza ulaşabilirsiniz.

Tabii ki var hocam ama bende o kondisyon yok bir de bisiklet cift amortisor ve yol kotuydu boyle yag gibi akan bi yol degildi. Kondisyon da onemli. Benim hiz rekorum 25 zaten ancak bi elimde de telefonu tuttugum icin fazla basamadim.
  • NoNickMan kullanıcısına yanıt
    Bu arada ssler imgurdaki bi sorun yuzunden gorunmuyor sanirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoNickMan

Bu arada ssler imgurdaki bi sorun yuzunden gorunmuyor sanirim.
    30kmlik bisiklet yolculuğuna çıktınız ve uzun yolculuk yapıyorum deyip konu mu açtınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bionic.

30kmlik bisiklet yolculuğuna çıktınız ve uzun yolculuk yapıyorum deyip konu mu açtınız?

Hocam o 300 yanlislikla 30 yazdim
  • quote:

Hocam 10 yildie suruyormussunuz. Ben uzun bir sure surmedim 4 5 yil kadar yani. Daha bisikleti alali 2 hafta olmadi. Bence yeterli bir mesafe.
    Gecen pazar günü Beylikdüzü - Sarıyer turu yaptık.Hava gayet güzeldi toplamda 135 km yaptım.Güneş kremi de kullanmadık amele yanıklarımız oluştu.Artık güneş kremsiz bir tura girmeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlashKill

Gecen pazar günü Beylikdüzü - Sarıyer turu yaptık.Hava gayet güzeldi toplamda 135 km yaptım.Güneş kremi de kullanmadık amele yanıklarımız oluştu.Artık güneş kremsiz bir tura girmeyeceğim.

Oyle hocam yazin dikkat etmek lazim ben 30 km gittim basima gunes gecti sanirim ama guzeldi yine de
  • sadece7 km mi ben arkamda 70 kiloluk adamla 10km gittiğimi biliyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso227

sadece7 km mi ben arkamda 70 kiloluk adamla 10km gittiğimi biliyom

Hocam 27 km civari 7 degil devamindaki sslere de bakin uygulama surekli kapandigi icin bolundu telefondan olctum telefonu cebime koyunca acilmis.

Ama 70 kiloluk adamla 10 km de iyiymis siz de 70olsaniz bisiklet de 15 olsa 155 kilo 10km

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoNickMan -- 20 Temmuz 2016; 23:35:24 >
  • hocam 100 km\h de ortalama kaç yaktınız
  • NoNickMan kullanıcısına yanıt
    iyi güzel kenara not düş o zaman konunda

benim için 10km bişey değil indiğimde bacaklarım ağrımıyordu bile.bi 10km daha rahat giderdim yani.squat yapıyorum onun faydası oluyodur muhakkak.

belki inanmıyıcaksın ama dedem 70 yaşındayken 50km yol gitti bisikletle.rahmetli zaten en az 10-20 km sürerdi günlük bisiklet.eski toprak işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tommyvercetti07

hocam 100 km\h de ortalama kaç yaktınız

Hocam onu bilmem de yaklasik 250 ml terlemişim yani ceyrek litre su yaktim 30 kmde
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso227

iyi güzel kenara not düş o zaman konunda

benim için 10km bişey değil indiğimde bacaklarım ağrımıyordu bile.bi 10km daha rahat giderdim yani.squat yapıyorum onun faydası oluyodur muhakkak.

belki inanmıyıcaksın ama dedem 70 yaşındayken 50km yol gitti bisikletle.rahmetli zaten en az 10-20 km sürerdi günlük bisiklet.eski toprak işte.

Yok hocam niye inanmiyayim. Forumda 500 km yapanlar bile var. Tur olsa yapilir yani ne olucak.

Edit: 10 kmde ben ayakta duramiyordim 20de hic duramadim. Bisikletteyken farkedilmiyor da inince kotu oluyor. Ama sizin kondsiyonumuz varmia ondan kolay gelmistir. Ben yakinda daha da uzun surusler yapicam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoNickMan -- 20 Temmuz 2016; 23:47:02 >
  • FlashKill kullanıcısına yanıt
    Hocam benimde yarim kollu kiyafet giydigim icin kolun yanisi kara yarisi beyaz. Tam amele yanigi. O gunde aynaya bakarken dikkatimi cekti eldiven kismida ayni sekildeydi, serit cekilmis gibi.
  • Takıntılı.Adam T kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum.Eve bi geldim eldiveni bi çıkardım eller beyaz, bilekten dirseğe kadar kömür gibi olmuşum.Valla denize gitmek istesem utancımdan gidemeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlashKill -- 20 Temmuz 2016; 23:52:34 >
  • FlashKill kullanıcısına yanıt
    Aman hocam aldirmayin milleti keyfinize bakin :)
  • Beh 2 gunde 102 km gitmistim
  • quote:

Orijinalden alıntı: StevenDiaz007

Beh 2 gunde 102 km gitmistim

Sizinki de iyiymis hocam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: StevenDiaz007

Beh 2 gunde 102 km gitmistim

Sizinki de iyiymis hocam

Bi ara deli gibi suruyodum gunluk 35 den assa gitmiyodum
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.