Şimdi Ara

bisikletin fiyatını uygun yazmama rağmen satamıyorum. sebebi ne?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 13 saat 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • GK Kara Murat (1 mesaj) ecvny (1 mesaj) Meticulous (1 mesaj) Dogukan_3002 (1 mesaj) cleanton (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Bisikletler >> bisikletin fiyatını uygun yazmama rağmen satamıyorum. sebebi ne?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6380 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bisikletimin ilanı:

https://forum.donanimhaber.com/satilik-salcano-city-sport-50-tur-bisikleti--145903104

3 ay önce bisikletimi dh, letgo, sahibinden ve facebook market üzerinden ilana koydum. 3 aydan beri bir sürü kişi bisikleti sordu, ölücüler mesaj attı, 30-40 kişi favoriye ekledi ama 3 hafta önce sadece 1 kişi gelip inceledi bisikleti. o da 1 haftalığına bana rezerve et bisikleti,param yok, elimdeki bisikleti satıp alacağım dedi. 1 hafta sonra da özür dileyerek parayı hala ayarlamadığını ve almak isteyen olursa ona sat diye mesaj attı. 

diğer bisikletlere de bakıyorum. benim bisikletimin muadilleri daha pahalıya ilana konulmuş, hatta benim bisikletimden daha alt seviye bisikletler de benim yazdığım fiyattan daha yüksek fiyattan satışta. ben fiyatı en kısa zamanda satılsın diye uygun tutuyorum. ona rağmen satamıyorum. sizce sebebi nedir? haftasonu karantinaları ve kış mevsimi olduğu için mi bu durumdayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 6 Ocak 2021; 9:56:59 >

|
    |

• Çavuş
    51 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    yaramazemre07

2.el bisiklet satışları iyi değil eskiden çok iyiydi artık herkes yenisini alıyor.

|
    |

2.el bisiklet satabilmek vakit ister, ilan açıp beklemelisiniz, fiyatı uygun tutmak yetmiyor alıcının ihtiyacı olması gerekir. Kış sezonunda satışlar yavaşlar, yaza doğru talep artar. Sadece fiyatı düşürmek yetmez o yüzden boşuna fiyatı çok düşürmeyin, almaya niyetli olan insan zaten siz hangi fiyatı koyarsanız koyun almak istediği zaman bir daha pazarlık yapacaktır. Bekleyeceksiniz.

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Masal Oku
kripto para haberleri
Webtures SEO;SEO Nedir?
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.