Şimdi Ara

Bisiklete Araba Kornası Taktım (Resimler İçeride)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bisiklete Araba Kornası Taktım (Resimler İçeride)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Batarang- -- 26 Mart 2021; 23:29:52 >

• Güzel olmuş,işcilik de güzel Öne ,arkaya ,ön maşaya da lamba alın hocam. Kaskınız varsa o da lambalı olsun. Yolunuz açık olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ugrasmissiniz baya, güzel olmusa benziyor. Sesi icin ufak bir video ekleyebilirseniz onu da duymus oluruz.

• Araba kornası çok güçlüdür şikayet ederlerse ceza yiyebilirsiniz. Kaldırımda giderken çalarsanız etraftaki insanlar korkudan zıplarlar o kadar yüksek ses çıkartır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cleanton -- 13 Nisan 2021; 19:38:48 >
  • GK Kara Murat kullanıcısına yanıt

Bir müsait zaman eklerim :) sesi duyan kornanın nerede olduğunu anlayamıyor bile

• cleanton kullanıcısına yanıt

Standart araba kornalarından daha çok ses çıkarıyorBisiklete Araba Kornası Taktım (Resimler İçeride) 

kaldırımda yayalar korkuyor haliyle ama yayalar için zil korna var bu kornayı dolmuşçuları uyarmak için kullanıyorum genelde Bisiklete Araba Kornası Taktım (Resimler İçeride) 

• -Batarang- kullanıcısına yanıt

Ticarilere bizim icin de bas uzun uzun. Bisiklete Araba Kornası Taktım (Resimler İçeride) 

• Bence stebel korna ile uygulama yapmıştım daha önce ama güçlü bir kornaydı 4 tane 18.650 güzel beslemedi. Sonra airzound taktım ağırlığı daha düşük.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.