Şimdi Ara

Bisiklete 8000 TL verdim. Gereksiz mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
1
Favori
6.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fazla vermissin ama memnunsan sorun yok gule gule kullan bence sigortalattir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oncelikle cok guzel bir bisiklet almissiniz, gule gule kullanin.

Eger yaptiginiz sey sizi mutlu ediyorsa bence ona harcanan paranin hicbir onemi yoktur. Zaten sizi zorlayacak olsa 8000 TL vermezdiniz. Benim keske o kadar butcem olsa, bende alirim kesinlikle ama simdilik NG650 ile idare ediyorum bakalim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha ucuza çok sağlam bisikletler vardi ya,tabii heves meselesi bana israf gibi geldi ama paran varsa ihtiyacın yoksa gerisi yalan bin gitsin

• 8000 liraya tipo alırdın
  • tanıdığımda 20 bin liralık yol/yarış bisikleti var 6.9 KG. Eğer bisiklet sürmeyi seviyosan ve kendini ileri taşımak istiyosan daha fazla bile verilebilir. Güzel fiyata güzel bisiklet sorun yok. Ve şunu da söylemek isterim. Bisiklet dediğimiz şey özgürlüktür, kendim de dahil olmak üzere tanıdığım tüm bisikletçiler hergün bisiklet üzerinde akşamları antrenman, sabahları da işe gidiyorlar. İnsan bu kadar çok kullandığı, sevdiği, ulaşımını sağladığı şeye 40 bin lira bile verebilir ha bide unutmadan bu bir spordur ve her sporun olduğu gibi bunun da bir maliyeti vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gollatr -- 3 Eylül 2015; 17:14:35 >
  • Bisiklet sürmekten zevk alan ancak imkanlari olmadığı için istediği bisikleti alamayan biri olarak isabetli bir tercih yapmışsın ,param olsa alacağım tek şey bisiklet olurdu. Bisikletin verdiği özgürlüğü araba ya da motor bana vermedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mX-L4S3R

Yarışlara katılmıyorsan 3 bin liralık bi bisiklet yeterdi bence. Kalan 5 bine de bi scooter alırdın canın sıkılınca da ona binerdin

la 3 bin liraya iphone geliyor adam 8 bin vermiş daire parası millet ne kadar sosyetik modern olmuş yav o paraya 5 iphone 6 getirtirdim hemde plusundan yurtdışndan
  • bisiklete o kadar para verilirmi diyen cahillerden değilim bende bisiklete çok paralar harcadım ama professiyonel değilsen 3 binden sonrası gereksiz bende de bisiklet var sedona hd fren falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneox

quote:

Orijinalden alıntı: mX-L4S3R

Yarışlara katılmıyorsan 3 bin liralık bi bisiklet yeterdi bence. Kalan 5 bine de bi scooter alırdın canın sıkılınca da ona binerdin

la 3 bin liraya iphone geliyor adam 8 bin vermiş daire parası millet ne kadar sosyetik modern olmuş yav o paraya 5 iphone 6 getirtirdim hemde plusundan yurtdışndan

Adama bak. Bisiklete para verilmez telefona verilir demeye getiriyor. Sen alma.
    3000 tlye faydasız bir şey yerine 8000 tlye faydalı bir şey alırım.

• Başkasına da 3k ya telefon fazla geliyor dostum

• bana gore fazla ama hakkini vererek kullanirim dersen sikinti yok,

mesela bende 5binlik bi tur bisikleti alabilsem harika olurdu

bu arada zenginsen zaten sorun yok

• o paraya honda pcx alırım ben
  • 8000 TL Bisiklet alacağıma 8000 TL bir tane döner alırım karnımı doyururum en azından.
  • Interrail e giderdim o paraya

• benim bisikleti kuzen sormadan arkadasına vermıs 40 yılın başı bi bisiklet sürelim dedik biiskletim yok
  • SS?
  • dünyanın en zengin insanlarından biri olsan bile gereksizdir. çünkü işini 4000 tl lik bisiklette görecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuriBoyaka

imzandaki bisikleti aldıysan iyi keklemişler kanka aynısı burda 720 TL

TIKLA

Hadi anlama sorunun var TREK yazısını da mi gormuyorsun? Ne kadar cahil insanlar var ya. 8000 teleye pisket almissin aynısı bizim pisketcide var hemde biyanchi. İki tekeri olan her bisiklet birbirinin aynısı zaten değil mi?

• Bisiklet kullanmayı çok sev yada über zengin ol.Bir bisiklete 8000 lira vermek salaklıktır....
  • quote:

Orijinalden alıntı: netstat

dünyanın en zengin insanlarından biri olsan bile gereksizdir. çünkü işini 4000 tl lik bisiklette görecektir.

* çünkü işini 4000 liktw gorecek
    * çünkü işini 3000likte gorecek
    * 2000 den sonrası israf
    * ben olsam 1000 lık alirdim sonrası farketmiyor

Böyle yorumlardan geçilmiyor neye gore karar varıyorsunuz merak ediyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Al1mert -- 3 Eylül 2015; 18:12:26 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.