Şimdi Ara

Bisiklete 8000 TL verdim. Gereksiz mi? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
1
Favori
6.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • profesyonel bisikletçi isen normalde gelip buraya sorduğuna göre değilsin. yazık başka bişey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylora

benim bisikleti kuzen sormadan arkadasına vermıs 40 yılın başı bi bisiklet sürelim dedik biiskletim yok

Bendensin benimkini de enişte başkasına vermiş, öğrendiğim an fırladım gittim adama oda çalındı dedi. O gündür içimde kaldı yani çocukluğumu geçirdiğim şey hayale dönüştü.
  • Aldıgın bisikletin detaylarını yazarsan parça markalarını fren sistemini falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sana gereksiz olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: f310

Konu güncellendi, desteklerinizi bekliyorum.

Bineği Alfa/Beta sürecinde alanlardan ricam kıskançlıklarına yenik düşüp konuları baltalamamaları. Konuda belirttiğim gibi bu bineğin herkesde olması bir şeyi değiştirmez. Kullanmıyorum zaten diyip başkasında olmamasını istemek bence bencillik oluyor, lütfen baltalamayın.

İyi geceler.

Konunun baltalanmamasını istiyorsan ''@genesis en özel sensin konum kalktı kına yak '' diye mesaj atmayacaksın o zaman. Başlarım konuna da bineğine de, neyi kıskanıyoruz onu da anlamadım. Eğer yaşın küçükse ki umuyorum öyledir yapacak bir şey yok, ama bu mesajları atan insan belli bir yaşı geçmişse Allah ileride eşine çocuklarına sabır versin diyorum ve seni konunla başbaşa bırakıyorum.
  • doğada gezmeyi seviyomusun ?
  • İnsanların telefona 3500-4000₺ vermesinde sorun yok ama bisiklete 8000₺ vermekte mi sorun var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi tur ver trek Hayırlı olsun
  • Sora donanımlı bisiklete 8000 TL :)

gg
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.