Şimdi Ara

Bisiklet ve Aksesuarları sıcak fırsatları (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.885
Cevap
225
Favori
160.981
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: giges1997

Uzun vadede çözüm kasanın seleye alışması ancak bu jel kılıfları hiç mi işe yaramaz hocam. Bazılarından fayda ediyor diye duydum.

Alıntıları Göster

Bakkala gidip gelende var , tura çıkanda 80-120 kg olanda var 50-55 kg olanda hocam bu ürünler konfor amaçlı üretilmiş ürünler. Arkadaş 15 km sonrası ağrıyor diyor ona sele kılıfı olmaz.

• körüklüotobüs kullanıcısına yanıt
    Çin malı ürünler bu fiyatlara geldi neredeyse. Giant markasının ışıklarını almak daha akıllıca olur. Ben de bu fiyatlardan aldım memnunum. Çok bisikletçi gezdim hiçbiri içime sinmedi parasına bakınca. Bunlar fiyatına göre güzel ürünler bence 😉

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elbetbirgun

Çin malı ürünler bu fiyatlara geldi neredeyse. Giant markasının ışıklarını almak daha akıllıca olur. Ben de bu fiyatlardan aldım memnunum. Çok bisikletçi gezdim hiçbiri içime sinmedi parasına bakınca. Bunlar fiyatına göre güzel ürünler bence 😉

genel olarak tüm ürünlerde kampanya var sitede bakalım biraz.

• çocuk için bisiklet 4 yaş..

16 inch olacak sanırım

peugeout veya decathlondakiler 1000 tl üstü

diesel marka yerli mi? 500 tl

tunca beemer 500 tl

özellikle GGde sıksık indirime giriyor.

noluyor bunlardan birini alsak?

nesi var kötü? hiçbir yerde bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 8 Haziran 2021; 1:41:0 >
  • körüklüotobüs kullanıcısına yanıt
    Hocam buna sığmaz benim telefon.

6.7 inc benimki.

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Fiyatı düşük olanlar çelik, o yüzden ucuz fiyatlı ve ağır olur
    pahalı olanlar alüminyumdur ve hafif olur çocuğu zorlamaz.
    Satın alırken kaç kg ona da kriter olarak bakın derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fuckulteli kullanıcısına yanıt
    http://https://www.hepsiburada.com/guassi-usb-sarjli-1000-lumen-su-gecirmez-bisiklet-on-far-p-HBV000011GZPI?magaza=B%c4%b0S%c4%b0KLET+D%c3%9cNYASI

Ben bunu yeni aldım bisikletle henüz kullanmadım ama evde aydınlatmasını denedim farklı modları var baya iş görür gibi. Şarjı ne kadar gidecek ona bakmak lazım tabi

• J.sins kullanıcısına yanıt
    Motorsiklet aksesuarlarına bak hocam. Gidona bağlananlardan olabilir belki.

• Sele için çözüm hep Brooks diyorlar ama dört yüzken almadım şimdi bini buldu fiyatları.
    Kilom 75 bisiklette beni yoran tek şey oturak kısmı. Bu bisikletle de 500 km kadar yol yapmışımdır alışmadı çanak

Selle royal, decathlon selesi vs baktım, emin olamadım. Araştırıyorum fırsat bulursam paylaşırım.

• Merhaba,

Bimde satılacak olan volta vb1 i alacağım. Eşim kızımla okula gidip gelmek için kullanacak. Ancak bu bisikletin arka bagaj demiri 10 kg taşıma kapasiteli. Bizim kız 22 kg. 25 kg taşıyabilecek ve 20 janta uygun arka bagaj ya bulamadım ya da çok pahalı.

Tavsiyesi olan var mı?

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç düşünmeden 2. El decatlon alın. Zaten küçük boyutlular fazla kullanılmadan çocuklar büyüdüğü için çok temizlerini uyguna bulursunuz.

• Bana dag bisikleti icin su asagidaki sepetin benzeri lazim, yakin fiyat duzeyinde.

https://www.decathlon.com.tr/katlanir-bisiklet-sepeti-id_8349941.html

Bu model dag bisikleti icin uzun gelir herhalde, sitede de baska model bulamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isok kullanıcısına yanıt
    hiç düşünmemiştim, ağırlık kontrolü yapacağım hocam,
    bu yaşta az para vermek istiyorum, zira 7 den sonrasında iyiife alıştıktan sonraki bisiklet daha önemli

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozann

Sele için çözüm hep Brooks diyorlar ama dört yüzken almadım şimdi bini buldu fiyatları.
    Kilom 75 bisiklette beni yoran tek şey oturak kısmı. Bu bisikletle de 500 km kadar yol yapmışımdır alışmadı çanak

Selle royal, decathlon selesi vs baktım, emin olamadım. Araştırıyorum fırsat bulursam paylaşırım.

sele genişliğini ölçtünüz mü size uygun mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: gumus299

Hocam hiç düşünmeden 2. El decatlon alın. Zaten küçük boyutlular fazla kullanılmadan çocuklar büyüdüğü için çok temizlerini uyguna bulursunuz.

decathlon kaliteli mi oluyor hocam?

yine bi bakımı yağğlaması vs gerekir ehrhalde hocam, ki ona zaman bulmak zor,

mesela şöyle birşey mi?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-spor-bisiklet-decathlon-btwin-marka-cocuk-bisikleti-930517967/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

decathlon kaliteli mi oluyor hocam?

yine bi bakımı yağğlaması vs gerekir ehrhalde hocam, ki ona zaman bulmak zor,

mesela şöyle birşey mi?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-spor-bisiklet-decathlon-btwin-marka-cocuk-bisikleti-930517967/detay

Alıntıları Göster

• J.sins kullanıcısına yanıt
    Telefon tutucu gördüm hocam. Almadıysan belki işine yarar.

https://www.amazon.com.tr/Spigen-Spider-Bisiklet-Motorsiklet-Tutucu/dp/B01LX9XOR8?ref_=Oct_DLandingS_D_df2db5c6_64&smid=A1UNQM1SR2CHM

Spigen Spider A250 Bisiklet / Motorsiklet Araç Tutucu (Premium Universal Uyumlu) 57 TL

@körüklüotobüs

Sele için ölçü almadım daha. Siz yazdıktan sonra araştırdım biraz. Sağolun hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozann -- 21 Haziran 2021; 14:27:23 >
  • Ozann kullanıcısına yanıt
    Almadım hocam aslında fiyat çok iyiymiş.

Edit: Büyük telefonlar için sıkıntı yazıyor yorumlar da ama alıp şansımı denesem mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.sins -- 21 Haziran 2021; 17:37:51 >

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.