Şimdi Ara

Bisiklet ve Aksesuarları sıcak fırsatları (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.885
Cevap
225
Favori
161.137
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi ildesiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • randa R kullanıcısına yanıt
    Samsun
  • Kron tavsiye etmem, xc 150 aldım 1 ay önce, maşası sorunluydu. Kilitlenmiyordu ve boşluk vardı sattım kurtuldum. Mosso yu tavsiye ederim. Peşin paranız varsa ikinci el temiz bir bisiklet de alabilirsiniz.
  • socialworker kullanıcısına yanıt
    tamam o zaman hocam, kron markayı eledim :)
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    kardeşim mosso 1821 msm h aldım ben de 2 ay önce bisikletin sorunu yokuşlarda biraz zorluyor.
    harici çok iyi ivmeleniyor özellikle asfaltta..
    sen atakumda süreceksin muhtemelen hidrolik olmayan modelini alabilirsin iyi pedallar.
    Kron TX250 var 2 sene oldu aktif kullanıyorum maşallah tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Dağ bisikleti var bende şehir bisikleti ve ince teker bakıyorum ben de. Fiyatseyir den bildirim kurdum Hb da evemagaza satıcısı var arasına onun indirim bildirimleri geliyor. Fiyatları piyasanın 200 300 tl altına inebiliyor onu takip etmeni tavsiye ederim. Mesela şu bisiklet piyasada en düşük 1000tl

• İkinci el Kron aldım bir yamuğunu görmedim bir kişinin kötü tecrübesi markayı kötü yapmaz. Letgo ya bir göz atın güzel bisikletler bulunabiliyor illa sıfır almak zorunda değilsiniz.

• tavsiyeler için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: smartlavyer

Dağ bisikleti var bende şehir bisikleti ve ince teker bakıyorum ben de. Fiyatseyir den bildirim kurdum Hb da evemagaza satıcısı var arasına onun indirim bildirimleri geliyor. Fiyatları piyasanın 200 300 tl altına inebiliyor onu takip etmeni tavsiye ederim. Mesela şu bisiklet piyasada en düşük 1000tl

evemağaza sağlam mıdır. hepsiburada satışlarında fiyat gerçekten uygun ama bisikletin modeli yazmıyor, hatalı ürün gönderimi gibi şikayetler okudum.

• socialworker kullanıcısına yanıt
    Daha once hiç alışverişim olmadığı için bilmiyorum ama hb dan aldığın için iade konusunda sorun olacağını sanmıyorum.

• 2. El 24 jant kron Xc150 aldık,aynakol üzerindeki koruma plastiği kırıldı. En kolay nasıl tedarik ederim?

• 58-60 cm kadro bisikleti olup satmak isteyen varsa pm atabilir. Nette fırsat bulamıyorum.
  • Merhaba arkadaşlar bir bisiklet satıcısı olarak birkaç şey söylemek istiyorum. Birçok yabancı marka bisiklet almak yerine yerli üretim olan Eskişehir'de üretilen CORELLİ bisikletleri incelemenizi tavsiye ederim internet üzerinden de ve isyerimizdede satmakta olduğumuz yerli üretim alüminyum kadro bisikletleri sitesinden inceleyerek bakabilirsiniz

• 55_42 kullanıcısına yanıt
    Yerli üretim derken nesi yerli üretim biraz daha açabilir misiniz?

Vites kolu mu? Ön veya Arka arttırıcıları mı? Lastiklerimi? Yoksa aynakolu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krep -- 3 Ocak 2019; 23:45:5 >
  • krep kullanıcısına yanıt
    Bisikletin En önemli parçası olan kadrosu yerli üretim .

• Bot Player Tr B kullanıcısına yanıt
    Bisikletin fiyatını belirleyen unsurlar nelerdir peki?

Şimdi desemki kardeş neden yabancı üretimlerle fiyatınız yarışır durumda hatta bazılarından daha pahalı? Karşılaştırmayı kadro üzerinden mi yaparsın aksamları üstünden mi? Yoksa bana kadro yeter kadroya biner giderim mi dersin. Bana göre bir şeye yerli demek içim tüm aksamlarınında yerli olması gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krep -- 4 Ocak 2019; 9:20:16 >
  • Şimdi ülkemizde üretilen vites kolu attırıcı vb yok varsa da bı Shimano kadar kaliteli değil ancak Bianchi ve birçok firmaya kadro üreten corelli kendi markasını kurarak kendi bisikletini üretmeye başladı ben polemiğe girmeden sadece inceleme işi tavsiye ettim herhangi birşey sattigimda yok buradaki arkadaşlara sadece incelemenizi tavsiye ettim

• https://youtu.be/9EtrAvI4mig buda videosu izlemek isterseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: 55_42

https://youtu.be/9EtrAvI4mig buda videosu izlemek isterseniz
    Ben Giant kullaniyorum, arastirip tavsiyer aldiktan sonra Giant bisikleti satin aldim. Yabanci uretim yerine yerli bisiklet almayi tercih ederim ama saglamlik ve servis onemli. Ozellikle de servis, satici malinin arkasinda duruyormu. Ileride bisikleti degistirecegim, Corelli yi arastiracagim. Tesekkur ederim
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.