Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Bisiklet ve Aksesuarları sıcak fırsatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı
1.770
Cevap
222
Favori
133.022
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Bisiklet ve Aksesuarları sıcak fırsatları
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      471 Mesaj
      23 Temmuz 2018 00:18:57

teşekkürler
      |
      |
      Peçka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      268 Mesaj
      23 Temmuz 2018 10:21:42

Mosso legarda 1821 tavsiye edebilirim. Segmentine göre çok büyük artıları var.

Belirtmeyi unutmuşum süspansiyonlu ve v frenli modeli tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PuzzleMaker -- 23 Temmuz 2018; 10:25:00 >
      |
      |
      ptif kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

#13...
    • Onbaşı
      39 Mesaj
      23 Temmuz 2018 15:04:48

Tavsiyen icin sagol hocam. Salcano astro ve mosso legarda 1821 arasindan handisini secmek daha mantikli peki. Ikisi de v frenli olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      PuzzleMaker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      999 Mesaj
      24 Temmuz 2018 14:02:37
      arkadaşlar, max. 1250-1300 lira olmak üzere bisiklet tavsiyelerine ihtiyacım var. boyum 1.79, kilom 75..

yıllardır bisiklet sürmedim, artık alma vakti geldi şöyle üzmeyecek, f/p olarak da tatmin edecek ürün tavsiyelerinizi bekliyorum..

• Yarbay
      4291 Mesaj
      24 Temmuz 2018 16:53:57
      quote:

Orijinalden alıntı: ahbap arkadaşlar, max. 1250-1300 lira olmak üzere bisiklet tavsiyelerine ihtiyacım var. boyum 1.79, kilom 75..

yıllardır bisiklet sürmedim, artık alma vakti geldi şöyle üzmeyecek, f/p olarak da tatmin edecek ürün tavsiyelerinizi bekliyorum..
      Kullanım amacınız nedir?

Dağda mı süreceksiniz, şehiriçinde mi süreceksiniz? Uzun turlar mı yapacaksınız? (günlük 100-150km)

Black Friday 2018 : Kasım 23

Black Friday 2019 : Kasım 29
    • Binbaşı
      1580 Mesaj
      24 Temmuz 2018 22:16:07
      Arkadaşlar merhaba, engelli bir kardeşimiz için özel bisiklet yaptırıp hediye edeceğim. Bu tarz özel bisikletler yapan birileri var mıdır acaba?

Bir gün
    • Yarbay
      2651 Mesaj
      24 Temmuz 2018 22:35:23

Hocam öncelikle tebrik ederim. İstanbul Maltepe’de Bikomobil diye bir yer var. Bir görüşün isterseniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      harunresitz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      999 Mesaj
      25 Temmuz 2018 10:19:46
      quote:

Orijinalden alıntı: Dethagorf Kullanım amacınız nedir?

Dağda mı süreceksiniz, şehiriçinde mi süreceksiniz? Uzun turlar mı yapacaksınız? (günlük 100-150km) Alıntıları Göster
      şehir içinde süreceğim.. günlük 100-150 km yapmam, zaten öyle vaktim de olmaz. akşamları işten döndüğümde ve haftasonları sahil kenarında sürmek istiyorum. belki ileride mesafeleri arttırırım ama o kadar uzun turlar olmayacaktır..

• Yarbay
      4291 Mesaj
      25 Temmuz 2018 12:21:11
      quote:

Orijinalden alıntı: ahbap şehir içinde süreceğim.. günlük 100-150 km yapmam, zaten öyle vaktim de olmaz. akşamları işten döndüğümde ve haftasonları sahil kenarında sürmek istiyorum. belki ileride mesafeleri arttırırım ama o kadar uzun turlar olmayacaktır.. Alıntıları Göster
      Asfalt zeminde kullanacağınız için ince lâstikli bir bisiklet edinmenizde fayda var.

Şehir içinde sürecekseniz,çok yokuşlu bir şehirde yaşamıyorsanız katlanır bisiklet alabilirsiniz hem yer kaplamaz hem şehir dışına dahi çıksanız arabanın arkasına vs. atarak yanınıza alabilirsiniz ama bol yokuşlu yerde yaşıyorsanız önermem. (20" için konuşuyorum)

Sadece haftasonları vs kullanmak için de çok fazla para vermeye gerek yok açıkçası.

Corelli modellerine bakabilirsiniz, başlangıç bisikleti olarak diğer markalara göre fiyatları cazip, yerli malı.

https://www.volkanbisiklet.com.tr/corelli-bisiklet/corelli-bisiklet-augusto-10-grifumekirmizi

mesela çamurluklu güzel bir model işinizi görür.

Kendi sitesinden bütün modellerine bakabilirsiniz ama sizin bakacağınız : şehir,şehir-tur-yol bisikleti.

Dağ bisikleti alıp kendinize işkence etmeyin.

• Yüzbaşı
      331 Mesaj
      25 Temmuz 2018 14:50:53
      Merhaba,

Kızım için 1-2 sene kullanabileceği 24" bir bisiklet arıyorum. En uygun fiyatlı f/p ürünü ne alabilirim acaba?

mesela şöyle bir şey alsam?

https://www.carrefoursa.com/tr/24-crystal-bayan-bisikleti-p-30166282

Kün tuğ bolgıl, kök kurıkan!
    • Yüzbaşı
      999 Mesaj
      25 Temmuz 2018 16:10:11

cevabınız için teşekkürler, bir bakayım dediğiniz modele ve önerdiğiniz tür diğer modellere..
      |
      |
      Dethagorf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      999 Mesaj
      25 Temmuz 2018 16:17:18

bir de, yaşadığım yerde (samsun) bazı yollarda yer yer parke taşı veya arnavut kaldırım gibi ara geçiş yolları var, bu yollarda şehir bisikleti ve bilhassa bu önerdiğiniz model fazla zarar görür mü?
      |
      |
      Dethagorf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4291 Mesaj
      25 Temmuz 2018 16:25:23
      quote:

Orijinalden alıntı: ahbap bir de, yaşadığım yerde (samsun) bazı yollarda yer yer parke taşı veya arnavut kaldırım gibi ara geçiş yolları var, bu yollarda şehir bisikleti ve bilhassa bu önerdiğiniz model fazla zarar görür mü? Alıntıları Göster
      Hayır,hızınızı azaltıp geçtiğiniz sürece hiçbir sıkıntı olmaz.
      |
      |

• Yarbay
      4291 Mesaj
      25 Temmuz 2018 16:33:34
      quote:

Orijinalden alıntı: Patience Merhaba,

Kızım için 1-2 sene kullanabileceği 24" bir bisiklet arıyorum. En uygun fiyatlı f/p ürünü ne alabilirim acaba?

mesela şöyle bir şey alsam?

https://www.carrefoursa.com/tr/24-crystal-bayan-bisikleti-p-30166282
      https://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/2442-spor-dag-canello-21-vitesli-bisiklet-24-jant-358307737

şöyle bir bisiklet buldum hocam,fiyat olarak daha uygun.
      |
      |

• Binbaşı
      1580 Mesaj
      25 Temmuz 2018 21:54:22
      quote:

Orijinalden alıntı: Orod-Dain Hocam öncelikle tebrik ederim. İstanbul Maltepe’de Bikomobil diye bir yer var. Bir görüşün isterseniz. Alıntıları Göster
      Bilgi için teşekkür ederim. İstanbuldan Gürcan Çetin isminde bir haysiyetsiz ben yapıyorum diye bizi kandırdı 500 lira kapora verdik. Bu ismi aratan arkadaşlar inşaallah bu mesajı görür ve bu adamla çalışmazlar. İlgili verileri avukata aktardım, bakalım inşaallah fazlası ile geri ödeyecek.

Bir gün
    • Yarbay
      2651 Mesaj
      25 Temmuz 2018 22:44:48

Bu şahsın bir firması filan var mı? Hem bilgimiz olsun hem de belki bir faydamız dokunur. Madem İstanbul’da imiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      harunresitz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      864 Mesaj
      25 Temmuz 2018 22:59:48
      quote:

Orijinalden alıntı: Batistuta https://www.panelkirtasiye.com/carraro-flexi-108-285h-8-v-vb-20-jant-katlanir-bisiklet?ref=akakce&v=1.59.9

1336 lira, bu fiyata daha iyi model bulamazsınız. Alıntıları Göster
      carraro 108 için kullanıpta pişman olan var mı aramızda ? hatchback aracın bagajına ya da arka koltuğa sığmasında problem yaşar mıyım ?

• Binbaşı
      1202 Mesaj
      25 Temmuz 2018 23:06:45

Ben cumartesi gunu aldim hic pisman degilim :))

450litre bagajim var yarisina sigiyor, batistutanin onerisiyle aldim iyikide almisim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      quak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4136 Mesaj
      26 Temmuz 2018 00:16:16
      quote:

Orijinalden alıntı: quak carraro 108 için kullanıpta pişman olan var mı aramızda ? hatchback aracın bagajına ya da arka koltuğa sığmasında problem yaşar mıyım ? Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: quak

carraro 108 için kullanıpta pişman olan var mı aramızda ? hatchback aracın bagajına ya da arka koltuğa sığmasında problem yaşar mıyım ?

Corda d nin bagajına dik bir şekilde sığıyor. Arka koltukta 2 kişilik yer kaplıyor. Hiç bir şikayetim yok. ( suluk delikleri yok bunu unutmuşum,en büyük şikayetim) Sadece kutuyu servise götürmekte çok zorlandım.

Kurulumdan dönerkenki halim. Koltuklar yatık kalmıştı sizi yanıltmasın.

Mobilden girince resimleri göstermeyen foruma acayip kıl oluyorum. Yok mu çözümü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 26 Temmuz 2018; 0:21:00 >
      |
      |

• Binbaşı
      1476 Mesaj
      26 Temmuz 2018 08:22:18
      quote:

Orijinalden alıntı: quak carraro 108 için kullanıpta pişman olan var mı aramızda ? hatchback aracın bagajına ya da arka koltuğa sığmasında problem yaşar mıyım ? Alıntıları Göster
      Ben stepnesiz 405lt'lik skoda yetiye 2 tane sığdırabiliyorum diklemesine arka arkaya koyarak. Arkadaşım carraro 106 aldı aynı kadro 108 ile 380lt'lik seat leona bir tane sığdırdı ikincisi sığacak gibi oldu ama sığdıramadı, 1 tanede sorun yok.

108 için pişman olmayı bırakın ciddi anlamda memnun kaldık. Parasını sonuna kadar hak ediyor. Bu fiyata alternatifi yok zaten, 108 alma o paraya şunu al diyebilecek bir model yok.
      |
      |

2006 Üyesi.

Hızlı Cevap

Reklamlar
Paykasa
web tasarım
nice türkiye
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.