Şimdi Ara

Bisiklet ve Aksesuarları sıcak fırsatları (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.879
Cevap
224
Favori
159.721
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba bugun bisikletciye gittim carraro flexi 121 alsam nasil olur dedim sele borusu geriye egimli sizi tasimayabilir yamulabilir dedi boy 190 kilo 98 bu nedenle size bianchi v6 verelim hic bir sekilde sizi uzmez fiyat olarakta ayni dedi.. Sizce bianchi v6 mi carraro flexi 108 mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eternalsun -- 19 Temmuz 2018; 21:56:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 28 jant için patlak korumalı bir lastik alayım dedim fiyat gittigidiyorda 209 tl sadece bir adeti evet yanlış duymadınız yurtdışında aynısının bir adeti 19 euro. Dolar euro kurları yüzünden artık çöp bile alamaz hale geldik .... yazık ......

• Kron fd 1500 ile ilgili internette bir şey bulamadım. Bilgisi olan var mıdır. 26 inç katlanır önerir misiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: eternalsun

Merhaba bugun bisikletciye gittim carraro flexi 121 alsam nasil olur dedim sele borusu geriye egimli sizi tasimayabilir yamulabilir dedi boy 190 kilo 98 bu nedenle size bianchi v6 verelim hic bir sekilde sizi uzmez fiyat olarakta ayni dedi.. Sizce bianchi v6 mi carraro flexi 108 mi
    Merhaba,

- Flexi 121 sele borusu eğimi diğerlerine göre fazla. Bisikletçinin dediği gibi azda olsa uzun kullanımlar sonrası eğiklik olabilir. Her ne kadar katlanır bisikletlerin sele borusu diğer bisikletlere göre eğey kalın olsada risk taşıyabilir. 121'in en önemli tarafı 21 vites olduğu için diğer katlananlara nazaran ciddi yokuş performansı var.

-Bianchi v6 carraro 106 ile aynı modeldir. 6 Vites. Güzel bir model, alabilirsiniz.

-Carraro Flexi 108. Bu modelin bianchide muadili yok. Diğer modellerin var. Bu model özel bir model. SCHWALBE ROAD CRUISER lastik kullanıyor. Bisikletin akıcılığı çok iyi. SCHWALBE lastikler üst seviye lastiklerdir, pahalı ve iyi bisikletlere koyarlar. Vites sistemide shimanonun daha üst seviye bir vites sistemini kullanıyor. Vites arttırma ve azaltmaları çok kolay ve seri. Ek olarak 8 vites. Düz yolda yüksek hızlara çıkmak çok daha mümkün.

Bütçe varsa 108, aradaki 200-300 liraya kesinlikle değer. Dahon d8 mariner kalitesinde ve konforunda bir bisiklet. Eğer 1000 lirayı çok geçemezseniz 106. Yokuşlar çoksa 121 ama sele eğilebilir uyarısını dikkate alın.
  • merhabalar

internetten bisiklet almıştım, yurtiçi kargo sağolsun koliyi parçalayarak getirdiği için tam ön maşanın ucunda çizikler olmuş, ufak çizikler eğilince falan anca görüyorsun.
    ama pas olup da yürümesin istiyorum. Bir boya yada başka bir şey tavsiye edebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: moustapha129

merhabalar

internetten bisiklet almıştım, yurtiçi kargo sağolsun koliyi parçalayarak getirdiği için tam ön maşanın ucunda çizikler olmuş, ufak çizikler eğilince falan anca görüyorsun.
    ama pas olup da yürümesin istiyorum. Bir boya yada başka bir şey tavsiye edebilir misiniz?

iade edin hocam bence, zamanla oralardan su alır pas yapar, fabrikasyon boyası kadar kaliteli olmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kron-xc100-24-jant 773 lira şu an , güzel fiyat

https://www.hepsiburada.com/kron-xc100-24-jant-dag-bisikleti-p-HBV000003H8J8?gclid=CjwKCAjwkMbaBRBAEiwAlH5v_nFM82_OGmC5MxPvnEC0TGrJ-uTduXverAjbFTEk6q9tiATtjh5nNhoC9woQAvD_BwE&magaza=hedef bisiklet&wt_gl=cpc.nelk.6810.spor-pla

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    valla hocam n11 den 11.11den almıştım baya indirimle. ufak çizik diye ehemmiyet vermedim
  • Daha önce Dahon vitesse d8 modelini kullandım, katlanır bisiklet iyi güzel 100 kmlik tur da yaptım fakat yokuşlarda anam ağladı,normal bisikletlere göre.
    Katlanınca da öyle videolardaki gibi çok kolay taşınmıyor arkadaşlar çünkü hafif değiller. (min. 11 kg)
    Eğer evden işe,işten eve veya şehiriçindeki işlerinizi halletmek için alacaksanız alın derim, ama uzun turlara çıkayım derseniz kendinize eziyet etmiş olursunuz.
    Vites oranlarından kurtarsanız bile 20"'lik teker ebatından kaybediyor bisiklet.
    Btwin'in modellerine de bakabilirsiniz uygun fiyat ve bisikletlerde zincir yerine kayış kullanmaları nedeniyle herhangi bir yağlamaya ihtiyaç duymuyorsunuz hal böyle olunca kıyafetinize de yağ bulaşmıyor, zincir atma derdi de yok, hem de albenisi yüksek bisikletler şahsen.
    Eğer bulunduğunuz yerde decathlon varsa en ufak bir problemde bile sıkıntısız ilgileniyorlar.

26" katlanırlarda durum farklı tabii ki,lastikleri ince lastiklerle değiştirirseniz gayet güzel bir bisiklet olur.

bu da alternatifleri bir arada görebileceğiniz bir liste diyeyim:http://www.cagdasevliyacelebi.com/post/160237914429/1500-altı-katlanır-bisiklet-önerileri

Bu arada suluk kafesi(2.el),kask(2.el),patlama önleyici lastik şeridi(0) arayan arkadaşlar varsa bana uygun fiyatlı ulaşabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 20 Temmuz 2018; 22:4:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volksdeutsche

Herkese merhaba.
    Tavsiyenize, yönlendirmenize ihtiyacım var.
    6 yaşındaki oğluma bisiklet alacağım. Denge tekerlekli olsun istiyorum. Boyu 120cm'den daha uzun.
    Nelere dikkat etmeliyim? Kaç inch olmalı? Alüminyum mu çelik mi olmalı? Kısacası nelere dikkat etmeliyim ve tavsiye edebileceğiniz bir bisiklet var mı?
    Denge tekerleri takılıp çıkarılır olsun istiyorum. Alıştıktan sonra çıkar belirli bir yaşına kadar kullansın.
    Bütçem ortalama 500 lira. Teşekkürler.
    Hocam merhaba, çocuğunuza normal bir bisiklet alıp bir kaç sene sonra kenara atmak veya hurdacıya 20 liraya satmak yerine katlanır bisiklet almanızı öneririm, böylece hem büyüyünce de kullanabilir/ siz de kullanabilirsiniz.
    Almadan önce de denge tekeri takılabilir mi diye sormanız çok daha uygun olur.
    500'e değil ama 800'e şöyle bir bisiklet var :https://www.decathlon.com.tr/20-hoptown-300-katlanir-bisiklet-id_8352595.html
    Belki başka markalarda daha uygun fiyata vardır, katlanır bisikleti ailedeki herkes kullanabilir.
    @Karqasa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 20 Temmuz 2018; 22:12:59 >
  • 1000tl civarına alınabilecek 27.5-28 jant bisiklet tavsiyesi olan var mı? Şehir bisikleti almak istiyordum ancak parke taşlı yolda şehir bisikleti kullanmak zorlar mı sizce?
  • Bozuk zemin jant akordunu daha hızlı bozar, tecrübe ettiğim, öğrendiğim bu ....

• quote:

Orijinalden alıntı: moustapha129

merhabalar

Hocam bisiklet aşırı nem'e mazur kalırsa çizik olmasada pas yapar, saklama koşulları önemli, hatta çizik bölümü uzun bir süre boyamayın kendiniz tecrübe edinin

• Peçka P kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • ptif P kullanıcısına yanıt
    Mosso legarda 1821 tavsiye edebilirim. Segmentine göre çok büyük artıları var.

Belirtmeyi unutmuşum süspansiyonlu ve v frenli modeli tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PuzzleMaker -- 23 Temmuz 2018; 10:25:00 >
  • PuzzleMaker P kullanıcısına yanıt
    Tavsiyen icin sagol hocam. Salcano astro ve mosso legarda 1821 arasindan handisini secmek daha mantikli peki. Ikisi de v frenli olacak

• arkadaşlar, max. 1250-1300 lira olmak üzere bisiklet tavsiyelerine ihtiyacım var. boyum 1.79, kilom 75..

yıllardır bisiklet sürmedim, artık alma vakti geldi şöyle üzmeyecek, f/p olarak da tatmin edecek ürün tavsiyelerinizi bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

arkadaşlar, max. 1250-1300 lira olmak üzere bisiklet tavsiyelerine ihtiyacım var. boyum 1.79, kilom 75..

yıllardır bisiklet sürmedim, artık alma vakti geldi şöyle üzmeyecek, f/p olarak da tatmin edecek ürün tavsiyelerinizi bekliyorum..
    Kullanım amacınız nedir?
    Dağda mı süreceksiniz, şehiriçinde mi süreceksiniz? Uzun turlar mı yapacaksınız? (günlük 100-150km)
  • Arkadaşlar merhaba, engelli bir kardeşimiz için özel bisiklet yaptırıp hediye edeceğim. Bu tarz özel bisikletler yapan birileri var mıdır acaba?
  • harunresitz kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle tebrik ederim. İstanbul Maltepe’de Bikomobil diye bir yer var. Bir görüşün isterseniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.