Şimdi Ara

Bisiklet ve Aksesuarları sıcak fırsatları (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.879
Cevap
224
Favori
159.721
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cevap için teşekkürler o modelin HD frenlisi yok, mekanik diskli var 70 TL farkla, fiyat uygun ancak çocuk asfalta kullanacak boşuna ağırlık yapmasın diye V frenlisini aldım 773tl tuttu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arabada taşımak için taşıyıcı alan varmı.

• niyatovic kullanıcısına yanıt
    Mantıklı karar hocam, mekanik diskin bakımı da zor. Çocuk için v iyidir.

• İnternetten bisiklet alınmaz. Bir kez aldım kampanyalı pişman oldum. Zarar etmeden elden sattım. Hepsiburadadan almıştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbasdereli70

Bende bisiklet için fiyatı uygun hız ölçer arıyorum. Tavsiyenizi bekliyorum.
    Şuna bir bakın hocam:

https://www.decathlon.com.tr/100-km-saati-kablolu-id_8382193.html
  • 4.5 yaşındaki oğlum için yan tekerlekleri olan bisiklet bakıyorum boyu 105 cm civarı yukarıda olabilir

Kardeşi de var 2.5 yaşında ilerde ona da kalsın istiyoruz

Decathlon da 549 tl bulduk 16 jant model başka model marka mı bakayım

• atlantis avm kipa içerisinde bisiklet kasklarında %50 indirim vardı.dynamıc marka s-m-l bedenlerde fiyat 21tl.fiyat uygun olduğu için yedek aldım enventere.
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Neden?

• birşey alacaksanız acele edin. Decathlon çoğu bisiklet ve aksesuarlara bu hafta zam yaptı. kurdan dolayı dahada artacaktır fiyatlar. Bu senenin fiyatlarını önümüzdeki sene bulmamız imkansız kararsız kaldıysanız bu sene alın bisikletinizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: özket

Neden?
    Birincisi defoluydu. Ufak bi kusuru vardı ama indirimli diye ses etmedim. Servisler ücretsiz kuruyor. En yakın servis 10 km taksi tuttum gittim. Servisin suratı düştü direk. Bizden almadın. Ama kurdurmak için geldin der gibi bi hali vardı. İsteksiz isteksiz kurdu. Test etmeden verdi. Geri dönüş yolunda vites ayarını yapmadığı için dişli attı , düzelttim yola devam ettim sürekli dişli atıyordu. Geri de dönemedim. Eve güç bela vardım. Sonra o sorunu kendim çözdüm. Bu seferde pedalların ses yapma sorunu çıktı. Tak tak tak pedaldan ses geliyordu. Salcano mekanik frenliydi. Yağladım. Sattım. Kurtuldum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sizin servisiniz ile yaşadığınız bu durum sizin servisinizin hatası siz gerekli yerlere şikayet etmeliydiniz bisiklet internetten alınmaz gibi bir kuram doğru değil bence

• Bianchi adreneline 26 jant için 750 tl fiyat aldım. Sizce nasıl ?

Bütçem bu civarda hatta daha da düşük olursa sevinirim. Görerek almak istiyorum İzmir'de tavsiye edeceğiniz yer olursa iyi olur.
  • GöKHaN 35 kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat pek uygun değil gibi. En azından internette daha ucuza bulmak mümkün.

• 190 boyum var, katlanabilir bisiklet arıyorum ama ne alacağıma karar veremiyorum destek olabilir misiniz arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eternalsun

190 boyum var, katlanabilir bisiklet arıyorum ama ne alacağıma karar veremiyorum destek olabilir misiniz arkadaşlar.
    Ben sizden bir kaç santim kısayım. Muhtemelen kilo olarak sizden fazla olabilirim. (105) Dahon Mariner d8 kullanıyorum ve çok memnunum. Gidon yükseltebileceğiniz modelleri tavsiye ederim.

• Orod-Dain O kullanıcısına yanıt
    dahon d8 çok pahalı :(

maksimum 1300 civarı düşünüyorum, kilom 98..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eternalsun -- 19 Temmuz 2018; 14:23:6 >
  • Açıkçası tam olarak tavsiye diyemem ama bu bütçeyle bisiklet alacak olsam Btwin tilt 500 alırdım. İmkanınız varsa bir decathlon şubesinde deneyin bence. Ayrıca bir kullanıcı tecrübesi almanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orod-Dain -- 19 Temmuz 2018; 14:39:13 >
  • quote:

190 boyum var, katlanabilir bisiklet arıyorum ama ne alacağıma karar veremiyorum destek olabilir misiniz arkadaşlar.
    Merhaba, carraro 108 tavsiyemdir. Dahon d8 muadilidir.
  • quote:

dahon d8 çok pahalı :(

maksimum 1300 civarı düşünüyorum, kilom 98..
    https://www.panelkirtasiye.com/carraro-flexi-108-285h-8-v-vb-20-jant-katlanir-bisiklet?ref=akakce&v=1.59.9

1336 lira, bu fiyata daha iyi model bulamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orod-Dain

Hocam fiyat pek uygun değil gibi. En azından internette daha ucuza bulmak mümkün.
    Hocam mümkün ama kargo da hasar falan kafamı karıştırıyor. Görerek almak daha mantıklı geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.