Şimdi Ara

Bisiklet ve Aksesuarları sıcak fırsatları (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.879
Cevap
224
Favori
159.721
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: shineon25

arkadaşlar banada bir bisiklet önerirmisiniz 300tl ye kadar kaliteli birşey alamadık hb deki salcanoyu

İlla alacaksanız, yukarıda alüminyum kadrolu ve Shimano vitesli birkaç model var, onlara bakın. Fakat yerinizde olsam Salcano NG650 veya Kron XC 150 bakardım biraz daha ekleyip. 300 liraya eli-yüzü düzgün bisiklet bulunmuyor.

hocam bulunmuyor ki ng650 olsa alcam hemen bu gidişle dandik birşey alıcaz fırsatta yok adam akıllı bisiklete fırsatı kim yapsın anca telefona yaparlar bilgisayara asososyal milletin arz talep olayı
  • aynı pompadan bende var alıcak olan varsa bu ürünü alsın kesinlikle,bu fiyata alınabilecek en iyi pompa bu
  • quote:

hocam bulunmuyor ki ng650 olsa alcam hemen bu gidişle dandik birşey alıcaz fırsatta yok adam akıllı bisiklete fırsatı kim yapsın anca telefona yaparlar bilgisayara asososyal milletin arz talep olayı

Dandik bir şey almak zorunda değilsiniz ki? Az sabredin, biraz daha ekleyin ve hiç değilse sizi uzun süre sorunsuz götürecek bir şey alın.

HD 7850'lerden birini satsanız, şehir bisikleti bile alırsınız diye düşünüyorum. :)
  • quote:

quote:

Dandik bir şey almak zorunda değilsiniz ki? Az sabredin, biraz daha ekleyin ve hiç değilse sizi uzun süre sorunsuz götürecek bir şey alın.

HD 7850'lerden birini satsanız, şehir bisikleti bile alırsınız diye düşünüyorum. :)

hocam şöyle anlatayım durumumu 28temmuz gibi spora başlıyorum salon evden otobüsle 20dk bisikletle 5dk e bide gidiş dönüş 2 lira yol parası var o yüzden alıp rahat etmek istiyorum pek bekleyecek zamanım yok :) 7850ler para etmiyor hocam 2 sini satsak ancak adam gibi birşey alırız :) çok yazdım salcano konusuna sepetinde olan varsa alabilirim diye ama dönen olmadı
  • quote:

hocam şöyle anlatayım durumumu 28temmuz gibi spora başlıyorum salon evden otobüsle 20dk bisikletle 5dk e bide gidiş dönüş 2 lira yol parası var o yüzden alıp rahat etmek istiyorum pek bekleyecek zamanım yok :) 7850ler para etmiyor hocam 2 sini satsak ancak adam gibi birşey alırız :) çok yazdım salcano konusuna sepetinde olan varsa alabilirim diye ama dönen olmadı

Biz o sepetlerden bi' arkadaş sağolsun bulduk ama bi' türlü parayı denkleştiremediğimiz için arkadaşa alamadık, sepetteki fiyat artmış bugün. İçimize oturdu. :)

300 liranız varsa, bence HD 7850'yi postalayın, düzgün bir şey alın. 300 lirayla kendinize eziyet edersiniz alacağınız bisikletle. Hatta şehir bisikleti bakın, bisikletin tadına varın derim. MTB pek sağlıklı bir spor aracı olmaz hobi için.
  • anladım hocam model tavsiyesi var mı kısa yol yapıcam ağır idmandan sonra yormasın yağ gibi gitsin yeter

@jay jay justified
  • şu tchibo daki sele çok iyiymiş ona benzer bişeyi uyguna nereden bulabiliriz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

anladım hocam model tavsiyesi var mı kısa yol yapıcam ağır idmandan sonra yormasın yağ gibi gitsin yeter

@jay jay justified

Carraro Sportive 224 ile harika bir giriş yapabilirsin bisiklete.

MTB'ler seni çok yorar, amelelik yapmış olursun. Alternatif olarak Salcano City Sport 30 ya da 40 önerebilirim.

Pazarlıkla nakitte en az %10 indirim olacağını unutma tabi.

224 ile ilgili izlenimler, yorumlar;

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=119167
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunkaar

şu tchibo daki sele çok iyiymiş ona benzer bişeyi uyguna nereden bulabiliriz?

http://www.ozceylanmotor.com/index.php?route=product/product&filter_name=moody&product_id=211

Ondan daha konforlu bir seledir. Özceylan da iyidir, güvenle alınabilir. Sahibinden'de de satıyorlardı, yenilememişler henüz ilanı.
  • bende carraro 224 aldım memnunum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hunkaar

şu tchibo daki sele çok iyiymiş ona benzer bişeyi uyguna nereden bulabiliriz?

http://www.ozceylanmotor.com/index.php?route=product/product&filter_name=moody&product_id=211

Ondan daha konforlu bir seledir. Özceylan da iyidir, güvenle alınabilir. Sahibinden'de de satıyorlardı, yenilememişler henüz ilanı.

bende kendi bisikletimi buradan aldım çok iyi insanlar tavsiye ederim. pazartesi günü bir iki şey daha almaya gideceğim bakmamı istediğiniz birşey varsa bakabilirim.
  • merhaba arkadaslar.. bende bisiklet bakiyorum.. 1700 tl ve asagisina bisiklet onerileriniz var mi... cift disk hidrolik fren dag bisikleti olsun boyum 182. benim icin onemli olan ilk once kadronun saglamligi ve kalitesi sonra donanim... 1700 liraya alabilecegim en saglam kalitelisi ve en donanimlisi hangisini onerirsiniz.... birde relaight talus 29 comp ve salcano insomnia 30. nasil.. linkleri veriyorum ....

relaight fiyati 1700 tl

www.raleighusa.com/archive/2012-mountain/talus-29-comp-12/

salcano fiyati 1350 tl

www.salcano.com/Urunler.aspx?idurun=1082

pazarlik yapilmis hallleri... orjinal fiyati ise relaight 1920 tl saolcano 1635 tl
    bu pts almak istiyorum artik cok arastirdim ve kafam cok karisti.. relaight goruntusi cok mukemmel ozelliklerini sordugumda ise o para etmez diyorlar.. dedigim gibi benim icin oncelik saglamlik kalite dayanikli olmasi sonra ozellilere bakarim.. yardimlarinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar
    Kendime ve eşime bisiklet almayı düşünüyorum uzun zamandır. Gerek buradaki forumu , gerek diğer bisiklet sitelerini okuyup anlamaya çalıştım fakat en sonunda kafam daha beter karıştı. Anladığım şeyleri söyleyeyim eksik kaldığım kısımlarda siz beni tamamlayın lütfen.

1-) Eğer dağ bisikleti alacaksam ve şehir içinde süreceksem,yol için uygun tekerlekli ve gövdesi daha hafif alaşımdan yapılmış olanı tercih etmeliyim.
    2-) Shimano vitesten şaşmamalıyım (Bir sürü çeşidi var)
    3-) Boyumuza ,bacak boyumuza ve fiziksel rahatsızlığımıza uygun tercih yapmalıyız.
    4-) Fren sistemi karışık bir durum kimisi V fren iyidir diyor, kimisi hidrolik disk frenden şaşma diyor.

Benim tercih edebileceğim bisitlet tipi hybrid Mtb, eşimhttp://www.carrarobisiklet.com/urunler.aspx?urunid=74 resimdeki gibi birşey istiyor.
    Benim boyum 1.77cm , bacak boyum 72cm. Eşimin boyu 1.72cm, bacak boyu 65cm.
    İki adet bisiklet için ayırabileceğimiz bütçe 1000-1500TL civarı . Herhangi bir siteye ait kupon,hediye çeki yok elimde.Ama sitede kupon-çek bulabilirsin diyorsanız fikirlere açığım.

Şimdiden teşekkürler...
  • http://www.kliksa.com/urun/coranna-2694-leopard-dag-bisikleti/901851151

avantajix worldcard unutmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: MeL*

Merhaba buyincoins sitesinden kask, hız saati vs. alsam gümrüğe takılır mı,?

ben aldım 10 gün sonra geldi. Hiç bir sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan2468

Merhabalar
    Kendime ve eşime bisiklet almayı düşünüyorum uzun zamandır. Gerek buradaki forumu , gerek diğer bisiklet sitelerini okuyup anlamaya çalıştım fakat en sonunda kafam daha beter karıştı. Anladığım şeyleri söyleyeyim eksik kaldığım kısımlarda siz beni tamamlayın lütfen.

1-) Eğer dağ bisikleti alacaksam ve şehir içinde süreceksem,yol için uygun tekerlekli ve gövdesi daha hafif alaşımdan yapılmış olanı tercih etmeliyim.
    3-) Boyumuza ,bacak boyumuza ve fiziksel rahatsızlığımıza uygun tercih yapmalıyız.
    4-) Fren sistemi karışık bir durum kimisi V fren iyidir diyor, kimisi hidrolik disk frenden şaşma diyor.

Benim tercih edebileceğim bisitlet tipi hybrid Mtb, eşimhttp://www.carrarobisiklet.com/urunler.aspx?urunid=74 resimdeki gibi birşey istiyor.
    İki adet bisiklet için ayırabileceğimiz bütçe 1000-1500TL civarı . Herhangi bir siteye ait kupon,hediye çeki yok elimde.Ama sitede kupon-çek bulabilirsin diyorsanız fikirlere açığım.

Şimdiden teşekkürler...

beden ölçüne uygun bisikleti al gitsin fazla düşünme bence ben alayım falan diyodum hb da kampanya yapmiş 2 gün de aldım.

şehir bisikleti bakıyodum dağ bisikleti aldım :)hemde 29 inch .

normal almaya kalksam 3 ay bisikletle yatar kalkardım:)kararsızlıktan en iyi kararda bile acaba diye düşünürdüm.

bence gidin bir dükkana eşinizle beraber en rahat hangisini kullanıyorsanız alın geçin.çift amartisör yorar der burdaki kullanıcılar bence konforu yorgunluğuna değer.günde 10km falan yapmıcaksanız.hele birde bozuk yolsa kesin çift amartisörlü alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiser şoze

quote:

Orijinalden alıntı: serkan2468

Merhabalar

Şimdiden teşekkürler...

beden ölçüne uygun bisikleti al gitsin fazla düşünme bence ben alayım falan diyodum hb da kampanya yapmiş 2 gün de aldım.

şehir bisikleti bakıyodum dağ bisikleti aldım :)hemde 29 inch .

normal almaya kalksam 3 ay bisikletle yatar kalkardım:)kararsızlıktan en iyi kararda bile acaba diye düşünürdüm.

bence gidin bir dükkana eşinizle beraber en rahat hangisini kullanıyorsanız alın geçin.çift amartisör yorar der burdaki kullanıcılar bence konforu yorgunluğuna değer.günde 10km falan yapmıcaksanız.hele birde bozuk yolsa kesin çift amartisörlü alın.

Doğru diyorsunuz ama yine de sormakta fayda var. Ben herşeye balıklama atlayan birisiyim normalde ama bisiklet içimde bir uhde ve iyicene araştırmadan almak istemiyorum. Teşekkürler cevabınız için...
  • Tchibodan 19 liraya gözlük ve 19 liraya pompa aldım bugün, baya da decahtlonda gezdim.
    Fiyat performans olarak ikisi de decahtlonda yok diyebilirim, pompanın göstergesiz hali decahtlonda 25 tl, gözlüğünde baya yakın modeli 40 tl(3 camlı).

Kask baktım ama bulamadım güzel bir şey nedense çok dandik geliyor bana kasklar, ikinci el sağlam temiz bir şey alacağım büyük ihtimal.

• Tchibodaki gibi bir sele var mı ? çok baktım ama bulamadım
  • Tchiboda sele yoktu, decahtlonda 80 lira civarına güzel bir tane vardı üstünden yeşil jeli gözüküyordu.19 liraya da sele üstü jelli kılıf vardı ama bu kılıf ince değil
    belki 2-3 parmak kalınlığında bir şey, zamanla selede oynama yapar mı bilmiyorum ama.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.