Şimdi Ara

Bisiklet tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim şuanki bisikletim kron xc 150 fakat bu bisikleti değiştirmek istiyorum bisikleti şehir de kullanacağım fakat türkiyenin yolları malum buna göre bir bisiklet tavsiyesi istiyorum bütçe 1000 - 2000 arası şimdiden teşekkür ederim.

• Kilitlenebilir maşaya sahip bir tur bisikleti işine yarayacaktır.

Bu amaca yönelik Carraro Sportive serisi biçilmiş kaftan. 225 modeli tam bir f/p ürünü. Merida ve Whistle markalarında da iyi ürünler mevcut. Dolar ve Euro'nun artmasıyla bisiklet fiyatları da arttı. Yine de iyi bir pazarlıkla güzel bir bisiklet alabilirsin...
  • Ben 15 gün önce Bianchi discovery şehir bisikleti aldım memnunum. Ben çok araştırmadan aldım ama Merida ghost veya whistle bisikletleri de uygun fiyata bulursunuz. Kilitli maşayı asla önermem çünkü yollar malum çok pürüzsüz değil gevşetilip-sıkılabilen amartisörlü maşa daha uygun olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut976 -- 31 Ocak 2017; 21:7:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut976

Ben 15 gün önce Bianchi discovery şehir bisikleti aldım memnunum. Ben çok araştırmadan aldım ama Merida ghost veya whistle bisikletleri de uygun fiyata bulursunuz. Kilitli maşayı asla önermem çünkü yollar malum çok pürüzsüz değil gevşetilip-sıkılabilen amartisörlü maşa daha uygun olur.

Tanımını yaptığın maşa türüne kilitli maşa deniyor. İstediğin zaman açıyorsun, istediğin zaman kilitliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victor Branco

quote:

Ben 15 gün önce Bianchi discovery şehir bisikleti aldım memnunum. Ben çok araştırmadan aldım ama Merida ghost veya whistle bisikletleri de uygun fiyata bulursunuz. Kilitli maşayı asla önermem çünkü yollar malum çok pürüzsüz değil gevşetilip-sıkılabilen amartisörlü maşa daha uygun olur.

Tanımını yaptığın maşa türüne kilitli maşa deniyor. İstediğin zaman açıyorsun, istediğin zaman kilitliyorsun.

kilitli maşada sıfır esneklik sağlanırken diğer maşada sıfır esneklik sağlanmaz aynı şeyler değil

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Victor Branco

quote:

kilitli maşada sıfır esneklik sağlanırken diğer maşada sıfır esneklik sağlanmaz aynı şeyler değil

Dostum bence sen kilitli maşa nedir, sabit maşa nedir öğren gel, sonra tartışalım bu mevzuyu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.