Şimdi Ara

Bisiklet tavsiyeleriniz ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bisikletrehberi -- 19 Ocak 2013; 16:54:23 >

• 1.Bisikleti Ulaşım, spor, gezinti için kullanacağım ,
    2.Genelde şehir de ama arada sırada doğada da kullanırım muhtemelen
    3. Hergün kullanırım ihtiyacım oldukca

bunları da bilgi olarak yazayım ...
  • Arazide kullanmayacaksan carraro veya salcanonun şehir bisiklet modellerine bakabilirsin,arazide kullanacaksan kron xc 250 tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolsten

Arazide kullanmayacaksan carraro veya salcanonun şehir bisiklet modellerine bakabilirsin,arazide kullanacaksan kron xc 250 tavsiye ederim

teşekkürler ben de xc250 düşünüyorum bir alternatif olarak bakalım o da bütçeyi biraz zorluyor ...

Carraro nun hangi modellerini önerirsiniz ? bu markayı bi kaç yerde gördüm okudum da detaylı bilgim yok ve araziye o kadar cok irmeyeceğim sanırsam ama girersem de sıkıntı olmaz diye düşünüyorum uygun lastiklerle

teşekkürler ...

• quote:

Orijinalden alıntı: tekno_trend

quote:

Orijinalden alıntı: coolsten

Arazide kullanmayacaksan carraro veya salcanonun şehir bisiklet modellerine bakabilirsin,arazide kullanacaksan kron xc 250 tavsiye ederim

teşekkürler ben de xc250 düşünüyorum bir alternatif olarak bakalım o da bütçeyi biraz zorluyor ...

Carraro nun hangi modellerini önerirsiniz ? bu markayı bi kaç yerde gördüm okudum da detaylı bilgim yok ve araziye o kadar cok irmeyeceğim sanırsam ama girersem de sıkıntı olmaz diye düşünüyorum uygun lastiklerle

teşekkürler ...

www.carrarobisiklet.com sitesini ziyaret edip uygun model bulabilirsin

• Carraro ya baktım ama pek bişey bulamadım , Hala en önde alternatifim kron xc250 param yeterse 2. el bulursam xc500 ...
  • takip
  • takip
  • Ben yardım beklerken herkes takibe girmiş Neyse ,
    Bütçemi arttırdım biraz araştırmadan sonra , bütçem kredi kartı ile 750 TL olacak gibi inşallah ona göre bir bisiklet almak istiyorum artık MTB önerilerinizi bekliyorum ...
  • KRON XC500 veya XC750 tavsiye ederim pişman olmazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemirAtlıAdam -- 24 Nisan 2012; 2:08:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4thScratch

KRON XC500 veya XC750 tavsiye ederim pişman olmazsın

ben de o 2 model arasındaym zaten :) ama gönlüm xc750 den yana cebim xc500 den
  • quote:

quote:

inan bende seninle aynı durumdayım :)
  • quote:

quote:

quote:

inan bende seninle aynı durumdayım :)

bi yerlerden bir fiyat aldın mı ? nerde yasıyorsun ?
  • İSTANBUL'da oturuyorum.En yakın zamanda Sirkeci'ye gidip sıkı bir pazarlık yapacağım 2 tane almayı düşünüyoruz kuzenle birlikte alıcaz ona göre fiyatda birşeyler ayarlarız diye düşünüyorum.Ayrıca çevremdekilere bisiklet almaları konusunda baskı yapıyorum ne kadar çok alırsak o kadar indirimli alırız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemirAtlıAdam -- 24 Nisan 2012; 22:52:01 >
  • quote:

İSTANBUL'da oturuyorum.En yakın zamanda Sirkeci'ye gidip sıkı bir pazarlık yapacağım 2 tane almayı düşünüyoruz kuzenle birlikte alıcaz ona göre fiyatda birşeyler ayarlarız diye düşünüyorum.Ayrıca çevremdekilere bisiklet almaları konusunda baskı yapıyorum ne kadar çok alırsak o kadar indirimli alırız :)

iyi olur :) peki modele karar verdin mi ? o kadar kişi aynı modeli mi alacak
  • quote:

quote:

İSTANBUL'da oturuyorum.En yakın zamanda Sirkeci'ye gidip sıkı bir pazarlık yapacağım 2 tane almayı düşünüyoruz kuzenle birlikte alıcaz ona göre fiyatda birşeyler ayarlarız diye düşünüyorum.Ayrıca çevremdekilere bisiklet almaları konusunda baskı yapıyorum ne kadar çok alırsak o kadar indirimli alırız :)

iyi olur :) peki modele karar verdin mi ? o kadar kişi aynı modeli mi alacak

herkes kendi zevkine göre seçer beğendiğini alır aynı modeli alıcaz diye bir kural yok :) bütçede önemli tabiki :)
    sen nerede oturuyorsun İstanbul'da mı ?

• Valla bende Kron xc serisi almak istiyorum ama aklım çok karışık xc 250 500 750 arasında ne gibi farklılıklar var. Bu konuda cahil biriyim valla aydınlatırsanız çok makbule geçer. Şayet güzel fiyat bir fiyat verirseler bende ortak olmak isterim size :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tainted_life

Valla bende Kron xc serisi almak istiyorum ama aklım çok karışık xc 250 500 750 arasında ne gibi farklılıklar var. Bu konuda cahil biriyim valla aydınlatırsanız çok makbule geçer. Şayet güzel fiyat bir fiyat verirseler bende ortak olmak isterim size :-)

En basitinden donanım farklılıkları var vites sistemleri daha kaliteli XC750'de.Ama XC250 ile XC500 arasında pek bir fark yok diye duymuştum Sirkeci'ye gidip yerinde araştırıcam bu 3 modeli
  • Arkadaşlar ben de xc 250 almayı düşünüyorum. İnternette 540-600 arası fiyatlar var, Konya'da 540a bulabildim ama daha aşağı inmedi satıcı.
    Sirkecide 2012 model xc 250 en uygun kaça alınabiliyor?

Bir de ben şehir içinde kullanacağım bisikleti, şehir bisikletlerine bakmak istiyorum ama, bu xc 250 gibi öne çıkan bir modelden bahsedildiğini görmedim. Var mı bildiğiniz uygun modeller?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tainted_life

Valla bende Kron xc serisi almak istiyorum ama aklım çok karışık xc 250 500 750 arasında ne gibi farklılıklar var. Bu konuda cahil biriyim valla aydınlatırsanız çok makbule geçer. Şayet güzel fiyat bir fiyat verirseler bende ortak olmak isterim size :-)

En basitinden donanım farklılıkları var vites sistemleri daha kaliteli XC750'de.Ama XC250 ile XC500 arasında pek bir fark yok diye duymuştum Sirkeci'ye gidip yerinde araştırıcam bu 3 modeli

3 ürünün de kadrosu neredeyse aynı , xc250 21 xc500 24 xc750 27 vites . maşa farkları var ama hepsi de kötü maşalar . Arka arttırıcı farkları var 250 tourney 500 altus 750 acera aklıma gelenler bu kadar ... Diğer özellikleri yaklasık olup para ve zevk meselesi ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bisikletrehberi -- 25 Nisan 2012; 22:43:23 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.