Şimdi Ara

Bisiklet kullanırken müzik dinlenirmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dinleyen arkadaşlar varmı? artısı ve eksi yanları nelerdir bende dinleme başlayacağım?

• Arabalarin ve yayalarin yogun oldugu yerde kullaniyorsan buyuk risk. Hatta aynasiz da kullanmak risk. Bazi sigir soforler, donecegi zaman sinyal vermedigi gibi kornaya falan da basmiyor. Olan sana oluyor. Sirf bu yuzden trafikte birisi elimde kalacak ya hadi hayirlisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Victor Branco V kullanıcısına yanıt
    ya ben arazide kullanıyorum genellikle arada bir trafiğe karışım fakat kulaklığın sadece bir tanesini takıcam diğeri boş kalacak. o şekilde !
  • Arazide sıkıntı olmaz. Kask aynası alırsan daha rahat edersin.
    kask aynasını daha ilk defa görüyorum. bir bakalım !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bizzo

kask aynasını daha ilk defa görüyorum. bir bakalım !

http://www.performansbisiklet.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=563
    peki şu kadro ölçüsü nasıl ölçülüyor. metreyle olacak işmi peki ? nereden nereye ölçüyoruz!
  • Dağ bisikletleri ile yol ve tur bisikletlerinin kadro geometrik yapıları birbirinden farklı. O yüzden dağ bisikleti için konuşacak olursak;

Sele boğazı ile aynakol arasındaki mesafe kadro boyunu veriyor sana.
    tamam yarın metreyle bir ölçeyim
  • Araç trafiğinde değilseniz tek kulaktan dinlenilebilir bence, ama ben zevk almıyorum o şekilde, hiç dinlemiyorum.
  • mrsmrc kullanıcısına yanıt
    şu youtube'da nocopyright (NCS)'nin şarkıları çok hoşuma gidiyor. Onları dinlemeyi düşünüyorum rahatsız etmiyor. sakinleştirici!
  • Dinleyin o zaman
  • Bisiklet yolunun olmadigi yerlerde muzik dinlemek tehlikelidir alanya gibi yollarin kaldirimlarin genis oldugu bi yerde bile yayayken kaza atlatmis biri olarak son ses muzik tehlikeli olabiliyor bisiklet kullanirken kulakici degilde kafabantli veya dandik kulakici kulaklik kullanilabilir silikonlu komple ice girenler dis sesi engeller sorun yaratir. Veya uygun fiyata Bluetooth speaker alinir kadroya baglanir en temizi

• Küçük hoparlör alıp bisikletin önüne takmak var =)
  • Artısı bence kondisyon vb. gibi durumlara piskolojik olarak etki ediyor. Ama güvenlik olarak sorun teşkil edebilir.
  • Dış sesi yalıtan kulaklıkları kullanmayın dememize gerek bile yok zaten. Ben bikeresinde az daha arabanın altında kalıyordum. Yanyolda kaldırımdan kaldırıma geçecektim. Otoyoldan bi qashgai geliyordu, baktım sinyal vermemiş, geçeyim dedim. Korna sesine anca ayılabildim kulaklık yüzünden. Hatanın büyüğü bende tabiki ama diğer bi hatam da parayı bastırıp ehliyet alan bir türk şoförüne güvenmemdi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.