Şimdi Ara

Bisiklet İçin İlk Adım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben İzmir Eşrefpaşa'da yaşıyorum, 22 yaşındayım.

Boyum: 1.79 ya da 1.80
    Kilom: 87

Bi yandan vücut geliştirmeye gidiyorum, bir yandan da balık tutmaya çalışıyorum. Bunların yanında da Bisikleti hayatıma entegre etmek istiyorum.

İşe bisikletle gidip gelmek istiyorum, oltamı alıp bisikletle kafama göre bi yerlere gitmek istiyorum.

Sizlerden bu hayallerimi gerçekleştirebileceğim bisiklet tavsiyesi ve bisiklet için önerilere ihtiyacım var.Bu noktada bi evlenme planım var o yüzden para biriktiriyorum.

Bunun için alacağım bisikletin 300-400 TL'yi aşmasını istemiyorum.

İş yerim pasaport iskelesinin orada, evimden işime ortalama 5 km. mesafe var.

Bu işi sizlere göre çok profesyonel yapmayacağım için, başlangıç olarak ekonomik ve beni götürebilecek bir bisiklet tavsiyesi istiyorum.

Umarım dikkate alıp önerilerde bulunabilirsiniz. Herkese teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clementha -- 14 Nisan 2017; 12:27:36 >

• 300-400 TL'ye alinan bisikletten kimseye hayir gelmez. Ozellikle sifir araniyorsa. Ne kadrosu kadrodur ne vitesi vites. Butcenizi artirip (1000 TL) iyi bir sehir tur bisikleti alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 300-400 tlye gayet iyi bisikletler alınır. gideceğiniz yollar asfalt yolmu?

mondial ardent-mondial trekker-mondial elite-salcano explorer bakabilirsin. sana tavsiyem şu olacak!

mondial clipper alacaksın. yaklaşık 150-200 tl gibi fiyatı var. sonra lastiklerini şehir bisikleti lastiği takacaksın ve çok iyi ekonomik bir şehir bisiklet olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bizzo

300-400 tlye gayet iyi bisikletler alınır. gideceğiniz yollar asfalt yolmu?

mondial ardent-mondial trekker-mondial elite-salcano explorer bakabilirsin. sana tavsiyem şu olacak!

mondial clipper alacaksın. yaklaşık 150-200 tl gibi fiyatı var. sonra lastiklerini şehir bisikleti lastiği takacaksın ve çok iyi ekonomik bir şehir bisiklet olacak.

Yapıcı öneriniz için çok teşekkür ederim :)

Hocam gideceğim yollar asfalt yollar.

Söylediğiniz bisikleti nereden bulabilirim acaba, araştırayım.
  • Clementha kullanıcısına yanıt
    her bisikletçide bulunur mutlaka. olmadı uğurshoptan sipariş ettirebilirsin. veya çevrende bakmak için sahibinden ve letgoyu araştır temiz 0 veya 2.el bulursan bu fırsatı kaçırma. aldığın zaman haber et ben bisikletinde ne değişiklik yapacağını söylerim PM'den!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bizzo

her bisikletçide bulunur mutlaka. olmadı uğurshoptan sipariş ettirebilirsin. veya çevrende bakmak için sahibinden ve letgoyu araştır temiz 0 veya 2.el bulursan bu fırsatı kaçırma. aldığın zaman haber et ben bisikletinde ne değişiklik yapacağını söylerim PM'den!

Merhabalar,

Hocam internette belirttiğin bisikleti bir türlü bulamadım, çıkıp çarşı pazarı da gezmeye fırsat bulamadım.

Letgo'da gezerken Coronna G-Force 24 Jant'lık bir bisiklete denk geldim, sıfırları 450 tl civarında.

150 TL'ye bırakıyor, 1 sene olmuş alalı 1 ay kullanıldı toplamda, en fazla 90-100km yapmıştır diyor.

Çok da ucuz olunca kaçırmak istemiyorum, bu bisikletle ilgili yorumun nedir acaba?
  • Clementha kullanıcısına yanıt
    24 inç jant boyunuza ufak gelebilir. Ayrıca pasaporttan eşrefpaşaya 100 metre tırmanış var, burayı çıkmakta zorlanırsınız.

• Migros gibi marketlere de göz gezdir. Bazen bölgelere özel ürün getirebiliyorlar. Genelde de istanbul dışına daha kaliteli ürün götürüyorlar.

7-8 sene evvel bisikletimi migrostan aldım, Sram Gripshift vitesli. Çok dandiklerini de getirebiliyorlar, belki kaliteli birşeyler yakalarsın.

Dağ bisikleti alırsan binmeden lastiklerini değiştir. Yol lastiği takmadan dağ bisikleti ile yolda gidemezsin. Dağ lastiğinden yol lastiğine yeni geçen biri olarak diyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.