Şimdi Ara

Bisiklet İçin Hoparlör Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Bisiklette müzik dinlerken daha güvenli olduğundan kulaklık yerine hoparlör almak istiyorum. Mp3 player bağlayabileceğim(Kablo ile) hoparlör tavsiyeleriniz nelerdir acaba ?
    Max Bütçem: 100 TL.

• Bluetooth haporlor daha mantıklı ister kablosuz telefon ile ister aux kablo ile normal MP3 telefon müzik çalar kulaklık çıkışı ile müzik dinlemek mümkün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknoloji marketlerinde bu fiyata gore JBL ve Philips gibi markalarin urunleri bulunabilir ama bisiklete binerken muzik dinlemek cok riskli. Hele ki yolda dinlemek 2 kat riskli. Arac sahipleri, motorlulara bile saygi duymuyor. Biz bisikletlilere ne yapmasinlar...

Araba kullanirken ne zaman bir motorlu veya bisikletli gorursem yol veriyorum. Yokmus gibi davranip onlerine direksiyon kirmiyorum veya sikistirmiyorum. Halden anlamak onemli olan zaten...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi kullandığım ürün aşağıdaki linkten bulunabilir. Rahatlıkla belki 12 saat müzik dinleme imkanı sağlıyor dahili pili ile. Telefona kulaklık girişinden bağlanıyor, gidona bir şekilde tutturduğunuzda müzik eşliğinde bisiklet keyfiniz katlanarak artıyor Fiyatı da uygun, 40-50 lira civarına temini mümkün.

Logitech 984-000199 Taşınabilir Tablet Pc Hoparlör

Bisiklet İçin Hoparlör Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miharbi -- 1 Haziran 2017; 1:56:17 >

• Miharbi kullanıcısına yanıt
    Bass sesi nasıl hocam? Biraz yorum yapabilirseniz sevinirim. Birde şarj edilebiliyor mu ? Yoksa sürekli pil mi almamız gerekiyor ? Teşekkürler
  • Ben ses yüksekliğini ve kalitesini tatmin edici buluyorum ürünün boyutları ve fiyatı göz önüne alındığında. Kalabalık olmayan yerlerde gezerken ürün doyurucu ses sunuyor. Daha önce dediğim gibi ürün dahili pil kullanıyor ve üzerinde bulunan mini usb soketinden şarj olabiliyor. Bu da yanınızda bulunacak bir harici batarya ve usb kablo ile sınırsız müzik zevki demek bir anlamda. Son olarak ürün üzerinde ses kumanda tuşları bulunmuyor, sadece açma/kapama tuşu ve bildirim ledi mevcut.

Aşağıdaki linkte ingilizce amatör bir incelemesi mevcut
    https://www.youtube.com/watch?v=jGthZgr8brM

• Miharbi kullanıcısına yanıt
    Yorumlarınız için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.