Şimdi Ara

Bisiklet Hakkında Sohbet - Soru/Cevap - Salcano XRS 030 - NG650 - İnceleme - SS (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.421
Cevap
14
Favori
88.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emeğinize sağlık. Bir sorum olacak. Cidden evde mi saklıyorsunuz? Eğer öyleyse temizliğini nasıl yapıyorsunuz, sorun oluyor mu? Bu konuda çok sıkıntılıyım. Çatıya koyabilirim ancak ordan indirmek biraz meşakkatli ve çıkan rahatça kurcalayabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tala Valkov

Emeğinize sağlık. Bir sorum olacak. Cidden evde mi saklıyorsunuz? Eğer öyleyse temizliğini nasıl yapıyorsunuz, sorun oluyor mu? Bu konuda çok sıkıntılıyım. Çatıya koyabilirim ancak ordan indirmek biraz meşakkatli ve çıkan rahatça kurcalayabilir.

Merhaba. İşlerden dolayı konuya pek uğrayamıyordum. Evet evde saklıyorum. Bu geçen zaman zarfında 2 tane daha bisiklet aldım fakat onların inceleme yazısını yazmaya vaktim yok. Hepsi evde dekor gibi duruyor :)

@yigit0658 : Forumun 2. msjında ng650 hakkında yorum yaptım. Genel olarak güzel bisiklettir. Beni hiç üzmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit0658

Çok portatif olmuş hocam gerçekten Astığınız bisiklet Salcano NG 650 mi ? 650 ise soracagim bir kac soru var di izninizle hocam..

Evet hocam sadece altta yatan kişi biraz tırsıyor salcano ng 650 v 26 buyur hocam sorabilirsin.
  • Hocam bisiklet dayanıklı mı? Vites fren nasıl? Ben de md sini almayı düşünüyorum. Genellikle düz yolda(çok düz değil çukurlu) kullanacağım.Uygun mudur yorumunuzu almak isterim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki hocam teşekkür ederim.

• Bu arada rengi de çok hoşmuş hocam

• Evet dayanıklı aşırı hor kullanılmazsa .vites ve fren ayarı yapıldımı gayet güzel.Md olanlar bana göre v ile eşit satılır çok az farkeder.ama hd baya fark ediyor.Çukura falanda girer bu lastikler ile çokta ağır değil yokuşa.

• Teşekkürler yeni çıkan kadrolar biraz parlak oluyor ben mat seviyorum .

• Mat yeşil ve mat siyah sadece ön maşa parlak
    Bu mesaja eklenen görseller:

Bisiklet Hakkında Sohbet - Soru/Cevap - Salcano XRS 030 - NG650 - İnceleme - SS

• Bende öyle duydum md ile v arasında pek fark yokmuş.Sadece biraz afilli gösteriyor.Birde pabuç yerine balata falan varmış.Hd almayi dusundum fakat tamiri zor muş.Bende kırmızı yeşil sarı arasinda kaldim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgtwd07 -- 14 Mayıs 2016; 14:47:38 >
  • seç istediğini hocam.

• Yeşilll

• Güzel seçim
  • bugün ben de hepsiburadadan aldım.

ng 650 26 inç hd olanı.
    730 liraya geldi.

umarım kazasız belasız sapasağlam gelir ve süreriz.
    bugün bi mağazada inceledim. üst modeli 450 imiş. parçaları kısmen aynıydı. ama hepsiburada fiyatı bana iyi gibi geldi...

aynı mağazada kron xc450 gördüm. 27,5 inç bayıldım. ama 1250 lira dedi. bütçemi biraz aşıyor şimdilik. biran önce de bisiklet almak istedim...
  • arkadaşlar bende aranıza katılmak tan mutluyum bende bu bisikleti n11 aldım SALCANO NG650 27,5 V 18'' BİSİKLET (588.00tl) aldım 2 adet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturel18 -- 6 Ağustos 2016; 11:13:59 >
  • bende bisiklet almak istiyorum hem sapancada hemde istanbulda kullanmak için SALCANO NG650 düşünüyorum baya sevilen bir bisiklete benziyor ama fiyatlara baktığımda 600ede var 1000 lirayada var ne fark var bunlar arasında arkadaşlar
    birde eğer 2. el almaya karar verirsem 2. elde nelere dikkat etmem gerek
    birde 1.70 boyundayım kadro boyu olarak nasıl bir tercih yapmalıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heîsenberg -- 14 Ağustos 2016; 0:57:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heîsenberg

bende bisiklet almak istiyorum hem sapancada hemde istanbulda kullanmak için SALCANO NG650 düşünüyorum baya sevilen bir bisiklete benziyor ama fiyatlara baktığımda 600ede var 1000 lirayada var ne fark var bunlar arasında arkadaşlar
    birde eğer 2. el almaya karar verirsem 2. elde nelere dikkat etmem gerek
    birde 1.70 boyundayım kadro boyu olarak nasıl bir tercih yapmalıyım

Aynı kadronun mekanik diski var hidrolik diski var onlar farklı fiyatlara neden oluyor. Bir de bazı satıcılar geçen senenin modellerini düşük fiyattan satıyor o yüzden makas açık oluyor.

170 için M ya da L beden veya 15"-16" civarı kadro boyu yeterli gelir.
  • İyi günler herkese. Ben 800 tl ye kadar bisiklet almış istiyorum sürekli kullanım için sizce ne alabilirim? Boyum 1.80cm
    Bir de sorum olacak benim için 26" çok mı küçük gelir bisikletteki teker boyunun önemi nedir? Kadro benim için kaç olmalıdır?
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nakruf1221 -- 30 Ağustos 2016; 18:11:24 >
  • Merhabalar ben de bisiklet almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim.

Genellikle akşam üstleri şehir içinde git gel en fazla 5-6 km süreceğim konforlu bir bisiklet arıyorum.

Bütçe ise 750 - 800 tl arası. Şimdiden teşekkür ederim :)
  • Dağ bisikleyi ole yol yapılır mı?

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.