Şimdi Ara

Bisiklet bagaj almak istiyorum.Ne alayım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rockrider 340 bisikletim var,bagaj almak istiyorum.Bazen çantaya sığmayan şeyleri taşırken iyi olur diye (kutu vs) düşünüyorum.Fiyatlar bana çok pahalı geldi,60-70 tl civarında olursa memnun olurum.Mesela bu linkteki ürün nasıldır ?
    http://urun.n11.com/bisiklet-aksesuarlari/bisiklet-arka-bagaj-indirim-ucretsiz-kargo-P178761567

Benim bisikletimin arka tekerinin kadroyla birleştiği somonların orda delikler var sanırım bu meret için ama hangisi uyumludur bilmiyorum.

• Ben de bakıyorum bu tarz bagaj. Ürün bilgilerinde alüminyum yazıyor metal olmasından iyidir. Kullanan varsa yorumlarını bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu linkteki ürünü tekerin kadro ile birleştiği yere takmıyorsunuz, bagajın bir kısmı sele borusundan sabitleniyor,altta kalan 2 ayakta kadro borusuna kelepçeleniyor

edit: ürünün 2.fotoğrafına bakın demek istediğimi anlarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neil deGrasse Tyson -- 21 Temmuz 2017; 2:37:12 >
  • Bagaj sürekli ağırlık demek, kısa mesafeli sürüşler için tavsiye ederim ama uzun mesafede size ekstra yorgunluk yapar.
    Ben iki türlü de kullanıyorum çok şart değilse sırt çantası ile idare etmenizi tavsiye ederim, ama ağırlık ile günlük gittiğiniz mesafe çok fazla değilse büyük fark hissetmezsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.