Şimdi Ara

BİSİKLET arıyorum.. !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    shimano vites
    asırı kabak olmayan lastikler...

sade bi bisiklet arıyorum.. bisikletin durumuna göre 30, 40, 50, 60 ytl falan bişeler veririz..!*

ankrada olması tercihimdir..
    foto yollayabilirseniz ii olur..

face1tr@msn.com

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• ankaradaım foto yollayamam
    bisiklet zaten bianchi aspid sf
    24 vites ön amortisor var fren papucları erimemis bisiklette değisen yok bi kere lastik patmalıstı sadece baska hic bir sorunu yok
    cok temiz kullandım lastikler kabak değil ama arka lastik kullanımdan dolayı biraz erimis
    alev kırmızısı renginde ilk ve tek kullanıcısıyım
    1 tur biniim diyen kimseye vermedim
  • bianchi thomi modeli var elimde bi hevesle aldım çok az kullandım ve şu an yatıyor herşeyi sıfır gibi msnden bana ulaş görüşelim
  • 18 VİTES ÖN MAŞADAN AMARTİSÖRLÜ PARLEMENT MAVİSİ VE GÜMÜŞ GRİSİ THOMİ MODELİ GAYET TEMİZ ÇOK AZ KULLANILMIŞ ORJİNAL İTALYAN
    bilgisayar parçası ile takas olur
  • fiyatları neler bunların bende arıyorum bisiklet arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: bacardi_mojito

ankaradaım foto yollayamam
    bisiklet zaten bianchi aspid sf
    24 vites ön amortisor var fren papucları erimemis bisiklette değisen yok bi kere lastik patmalıstı sadece baska hic bir sorunu yok
    cok temiz kullandım lastikler kabak değil ama arka lastik kullanımdan dolayı biraz erimis
    alev kırmızısı renginde ilk ve tek kullanıcısıyım
    1 tur biniim diyen kimseye vermedim

msn falan varmı bi nette görüşelim uygun bi zamanda size bisiklete bakmaya gelirim

face1tr@msn.com

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• valla arkadaşlar bende bisiklet arıyorum, ankara'da olan arkadaşlar model ve fiyatları yazarlarsa sevinirim.
  • bune ya herkes bisiklet arıyor..
    arkadaşlar aranıza yeni katıldım, içinizde bisiklet hastalığı olanınız varmı..
    ankaradan satan varsa bi tanede bana ayarlayın zahmet olmazsa ben sık sık giremiyorum net'e..
  • arkadaslar yazdıgım gibi elimde cok temiz bianchi aspid sf bisiklet var.hatta bununla ilgili topic de actım.
    gelen fiyatlara gore değerlendirme yapıp satacagım.
    bende kendime kasa e ses kartı alacagım icin satıyorum.tekliflerinizi bekliyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: muho06

18 VİTES ÖN MAŞADAN AMARTİSÖRLÜ PARLEMENT MAVİSİ VE GÜMÜŞ GRİSİ THOMİ MODELİ GAYET TEMİZ ÇOK AZ KULLANILMIŞ ORJİNAL İTALYAN
    bilgisayar parçası ile takas olur

FİYAT 120 YTL DİYORUM BİSİKLET ŞU AN YATIYOR YANİ LASTİKLERİ FALAN İNMİŞ VİTES FREN AYARLARI YAPMAMLAZIM BİRAZ BİDE SİLSEM İYİ OLUR
    RESMİ ŞU AN YOK AMA BANA MAİL YADA MSN DEN ULAŞABİLİRSİNİZ
  • bende aynı fiyat diyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.