Şimdi Ara

Bisiklet Almak İsteyenler İçeri... (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.091
Cevap
11
Favori
87.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sokak_papagani

http://video.ntvmsnbc.com/dogada-tek-basina-30-nisan-2011.html#dogada-tek-basina-2-nisan-2011.html bunu oldukça ilginç ve faydalı bulabilirsiniz ey bisiklet severler =)

kilitli pedal alasım geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokak_papagani

Selamlar. Ben en son 5-6 yıl önce bisiklete binmiş, doğaya meraklı, iyi kondisyonda ve yeniden dağ bisikletiyle gezintilere çıkmayı isteyen biriyim Ankarada yaşıyorum ve komple 500 lira ayırarak (bisiklet-kask diğer ekstralar çok önceliğim değil) bu işe yeniden başlamak istiyorum ben kabaca salcano nun sedano nun bianchi nin modellerine baktım. bu 3 markadan birşeyler kestirdim gözüme ama sizin tavsiyeniz ne olur ?

salcano astro sv 240 olabilir. sana 600 e patlar ama. peşinde 550 falan olabilir kaskla beraber.
  •  Bisiklet Almak İsteyenler İçeri...
    Buda Benim Salcano NG222 Analog Km saati bozuldu onu söktüm şimdi ama resimde gözüküyor sigma 1009 almayı düşünüyorm başka ne önerirsiniz bisiklete aksesuar matara alıcam birtanede.birde bisiklet bozuldu zincir falan sorunlar var orta göbeğin ordaki attırıcının üst taraftaki shimano yeri alta kaymış ve dişlilere sürtüyo pedal çevrilmiyo ve frenlerden ses geliyodu haftasonu servis yolunu tutacaz.

• Kilitli pedal candır. Bence fazla zaman kaybetmeden geç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahrikk

Kilitli pedal candır. Bence fazla zaman kaybetmeden geç.

kilidi kolayca çıkartabiliyormuyuz ? şehir içi malum habire dur kalk yapmak gerekiyor
  • Çıkıyor tabi ki. Shimano'da ayarlayabiliyorsun zaten. Yalnızca alışana kadar birkaç defa küçük düşüşler yaşayabilirsin, o kadar. O da ayağının pedala kilitli olduğunu unutup durduğunda dengeni kaybedip, düşmen olur. Zaten yaralanmıyorsun. Ben birkaç defa ters esen rüzgâr nedeniyle düşmüştüm, o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozcanil

Bisiklet Almak İsteyenler İçeri...
    Buda Benim Salcano NG222 Analog Km saati bozuldu onu söktüm şimdi ama resimde gözüküyor sigma 1009 almayı düşünüyorm başka ne önerirsiniz bisiklete aksesuar matara alıcam birtanede.birde bisiklet bozuldu zincir falan sorunlar var orta göbeğin ordaki attırıcının üst taraftaki shimano yeri alta kaymış ve dişlilere sürtüyo pedal çevrilmiyo ve frenlerden ses geliyodu haftasonu servis yolunu tutacaz.

@tahrikk kardeş ben ne aksesuarlar alabilirim veya ne yapabilirim benim ng222 ama lastikler michelin ve arka attırıcıyı falan altusla değiştirmişler birde bi sorun çıktı zincirde falan yarın servise gidicem ne yapmalıyım sence?

Not : Birde bu bisikletin ön maşanın sertlik ayarının nerden yapabilirim nasıl kilitleyebilirim uğraştım bir değişme olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenerbahçeli Üye -- 2 Temmuz 2011; 22:16:16 >

• Yol bisikleti ile Dağ bisikleti arasındaki farklar nedir ?
    Birde yeni bisiklet alıcam 300TL ye birşey önerebilirmisiniz
    Boy:1.80 Kilo:75
  • sattınmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambursman

sattınmı

Satmaktan vazgeçtim , hatta şimdi 40 km yoldan geldim hala kullanıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozcanil

Bisiklet Almak İsteyenler İçeri...

bianchi alsanız bu sorunlar olmazdı gibi geliyor :S

• Bilgili arkadaşlara bir sorum var. Belediyemiz çalışıyor, yollara her gün yeni yamalar ekliyorlar eksik olmasınlar. Ben de olabildiğince en ufak bozukluktan kaçarak sürmeye çalışıyorum ve gittiğim yolu sürekli takip etmem gerekiyor. Yoksa tuzağa düşebiliyorum. Sorun da burada. Bazen insanlık hali farkedemiyorum çoğunlukla lastiğim emiyor ve önü kurtarıyorum ama arka teker tak diye janta vuruyor. Çok sert değil tabi ki. Jantta diş diş izler var , en kısa zamanda fotoğraflarım , bu izlerin herhangi işlevsel/dayanıklılık açısından zararı olur mu? Sadece görüntü mü? Sadece görüntüyse sıkıntı yok , tabi her çukura lap diye dalacağım anlamına gelmiyor. Yani demek istediğim bu bisikletler bu kadar narin mi? Bir de arkadaşım dedi senin kadron triple butted aluminium çukura gelmez çatlar/kırılır alırsın eline diye? Ne derece doğru? Lütfen aydınlatın yollar yüzünden rahat rahat süremiyorum. Yolun sağında gariban bir şekilde slalom yapıyorum sürekli..

Bisikletin ne nereden bilelim diyenler olabilir:

http://www.bianchi.com.tr/urunler.aspx?kat=2&akat=11&urunid=225

• Asfalttan çıktığım yok zaten ama yollardaki yamalar beni mahvediyor..
  • up nerde bisikletçiler...
  • Sele üstünde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Er.Ralp

xc 1000 ü izmirde bulamadım hala
    bulsam alıcam direk

İzmir'de kron satan yer yok boşuna aramayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onr4249 -- 25 Temmuz 2011; 13:40:32 >
  • Kron XC250 ile XC500 arasındaki farklar neler yazabilirmisiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :y4vuS: -- 26 Temmuz 2011; 9:21:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahrikk

Sele üstünde.

Hacı bana ulaşsana bi ara
  • Criticall Mass de yaklaşıyor.

Tarık Ankarada nerede toplanıyorsunuz?Katılım ne düzeyde?
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.