Şimdi Ara

Bisiklet aksesuarlari

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kron TX 150 bisiklet aldım.
    28 jant V fren.
    Mtb yapmayacağım için ince teker aldım.
    Şimdi aksesuar alma sırası ama marka ve model çokluğu sebebiyle kararsızım.
    Termoslu suluk bakıyorum.
    50 TL yine geçmesin mümkünse. Tavsiyeniz ne olur?
    Kask ve yarım parmak eldiven, pompa da alacağım.

Aliexpres den şunları sipariş ettim.

Bisiklet Işık 7 Watt 2000 Lümen 3 Mod Bisiklet Q5 LED bisiklet Işıkları Lamba Ön Meşale Su Geçirmez Lamba Torch Holder Bisiklet aksesuarları
    http://s.aliexpress.com/zeQJfQbY
    (from AliExpress Android)

Bisiklet Cep Telefonu Aksesuarları Üçgen Su Geçirmez Bisiklet Bisiklet Bisiklet Ön Tüp Çerçeve Kılıfı Çanta Eyer Tutucu Sacoche Velo Selle
    http://s.aliexpress.com/UF732auu

Yeni Varış Yolölçer Bisiklet Metre Kilometre Dijital LCD Bisiklet Bilgisayar Saat Kronometre
    http://s.aliexpress.com/EJrIviqe

Bunlardan başka ne gereklidir?
    Bu konuda yardımlarınız gerekli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bitane on gidona 2 tarafli canta alabilirsiniz. Arkaya reflektor veya kirmizi isik ayrica bitane ilk yardim kiti siparis et a.exp te 1dolara mevcut yara bandi sargi bezi makas tampon lu paket var oldukca kullanisli ve hayat kurtarir. Bir tane ell pompasi seleye sabitlenebilenden. Baska biseye ihtiyacin yok eger kamp falan yapar uzun yola cikarim dersen arka teker icin tasiyici alabilirsin. Ayrica camurlugun yoksa camurlukta onemli

• Önce kask al, Prowell sağlam markadır tavsiye ederim. F59R modelini birçok kişi kullanır, 70-80 TL civarı sanırım.
    Üçgen kadro çantası alın derdim ki sipariş vermişsiniz zaten, çok kullanışlı oluyor.
    Pompa mümkünse ucu ince-kalın değiştirilebilir tipte olanlardan alın. Bulunduğunuz yerdeki bisikletçilerde vardır elbet.

Bunun dışında bulunduğunuz yerde Decathlon varsa gidip mağazayı gezin derin.

Yedek iç lastik ve yama alın, yama yapmayı bilmiyorsanız öğrenin.
    Arka kırmızı ışık mutlaka alın, olur da gece sürersiniz falan farkedilmek önemli.

Termoslu suluk konusunda bir önerim olmayacak

• km ölçer için sigmadan vazgeçme derim.Btwin de iyi de.Piyasanın en iyisi sigma
  • quote:

Orijinalden alıntı: StevenBayLouise

km ölçer için sigmadan vazgeçme derim.Btwin de iyi de.Piyasanın en iyisi sigma

Bir Garmin'in saatleri kadar olmasa da Sigma'nin saatleri de gayet iyi.

• Victor Branco V kullanıcısına yanıt
    garmin de iyi evet.Onu yazmayı unutmuşum
  • bisiklet çantanızda kesinlikle multitool(veya genel olarak acil ihtiyaçlarınızı giderebilecek anahtar ve tornavidaları bulundurun, unun dışında kesinlikle yama,yapıştırıcı,pompa ve plastik levye bulundurun, arka ışık alın.Ön ışık belki ihtiyacınız olabilir.Amacınız karşıdan gelen araç tarafından farkedilmek ise çok pahalı bir ışığa gerek yok, ancak gittiğim yolu güzelce aydınlatsın derseniz aliexpresste powerbank'e bağlanan bisiklet lambaları var 10 dolar civarı, mükemmel aydınlatma kapasitesine sahipler onları alabilirsiniz, yara bandı,sargı bezi gibi ilk yardım malzemeleri bulundurmanız iyi olur.Bunların dışında plastik kelepçe ve elektrik bandı bulundurun derim(yaratıcılığınıza bağlı olarak birçok sorunu çözmenize yardımcı olurlar) )
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.