Şimdi Ara

Bisan XTY5400 Alındı Sorusu Olan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bisan XTY5400 Modeli Alındı.N11 Üzerinden 520 TL ye.Müsait bi zamanda resimleri eklenecektir.Sorusu olan cevaplarım

Edit :http://www.bisikletforum.com/konu/bisan-xty-5400.122740/

Bisikletin fotoğraflarına üstteki linkten ulaşabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre4335 -- 6 Nisan 2015; 0:08:57 >

• http://www.bisan.com.tr/images/document/893e7-2014bisikletperakendefiyatlistesi.pdf Hocam burdaki fiyat listesine göre çok iyi almışsınız. Hayırlı olsun. Sormak istediğim bende Bisan SPX 3050 kullanıyorum. 2-3 ayda elimde kalmayı başardı. Yani gidonu,sele demiri,ayna kolu arka rublesi arka amortisörü arka arttırcı ve vites kolu ön arttırıcı gitti çoktan. Garantisi var dediler gittim hiç ilgilenmedi suçu hep bana yıktı. İnş. sizde öyle bir sıkıntı olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxkowboyxx -- 22 Mart 2015; 10:32:26 >
  • xxkowboyxx X kullanıcısına yanıt
    Hocam ben su yonden dusundum.Kadro Aliminyum sabit dedim sorun cikmaz diye dusundum.Parcalarini inceledim.Full Altus set.Vites kollari,on arka attirici.Ruble,aynakol ön,arka gobekler shimano.Frenler shimano.Maşa suntour xcm kilitli masa.Hepsi giris seviyesi belki cok bi sey beklememek lazim ama shimano ve suntour kalitesi var yani.Zaten ben garantisinden bi sey beklemiyorum.Ama kullanicilarin yorumlarina gore bu parcalar kolay kolay sorun cikarcak parcalar degil.Bu fiyata bu donanim bisiklet bulmak imkansiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 haftadan beri araştırıyorum, forumu geziyorum da Şu salcano Ng650 serisinin 27 viteslisini alacağım, kafaya taktım.forumu inceledimde 500 lira bisana vereceğime 100 daha koyup salcano almak daha akıllıca

• deneme1 D kullanıcısına yanıt
    Tabi karar sizin.Ancak bu bisikletin donanimi NG 650 den daha ustun.

• hayırlı olsun benimde bisiklet almak gibi bir düşüncem var forumları inceleyince fiyatı ve malzeme kalitesi olarak güzel bir bisiklet gibi görünüyor benim boyum 188 bocak boyu 87cm yaklaşık dersek bisikletin kadro boyu yeterlimidir. kadro boyu 17"-19" olarak görünüyor sizin aldığınız 19" olan mıdır. yaklaşık 600tl v frenlisi , yaklaşık 700 tl hidrolik disk'li modeli. bütçem sınırlı olduğu için şu an en alınası model gibi görünüyor bana.
  • tanchuc kullanıcısına yanıt
    19'' yoktu benim aldığım yerde.Alacaksanız acele edin 2015 modelleri çıkmadı.2014 model bunlar
  • araştırdıkça mtb almaktan vazgeçtim büyük bir oranda şu an cross tur bisikletlerine bakıyorum salcano city sport 40, carraro 221 gibi ince tekerli ama ön maşa amortisötlü ve kilitli ama boy 188cm olunca 28" jant 20" kadro bulmak sıkıntı oldu bu seferde. araştırmalara devam ediyorum hafta sonu bir aksilik olmazsa uygun birşeyler almayı düşünüyorum.
  • tanchuc kullanıcısına yanıt
    Hocam bende sizinle ayni fikirdeyim.Hatta alacagim bisiklet Salcano City Sport 40 di.Ancak bu bisikleti 520 TL ye geldi.Malesef City Sport modelini almak icin ustune 300 TL kadar para vermem gerikiyodu.Vermek istemedim.Bu modeli aldim.Ustundeki lastiklerin omurleri bittikten sonra ince lastik alacagim.Biraz daha sehir bisikletine yaklastirabilirim belki o şekilde

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.