Şimdi Ara

birlikte hikaye yazalım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: CaVaLLioN

baslıyorumm....

Yanlızlıgından bıtkın sokaklarda dolasan bı genctı o..Adı Muzaffer..aradıgı askı bulmak ıcın yollara dusmustu

....
  • ben devam ediim bari

Muzaffer adlı bu şahıs böyle boş boş dolaşıp aşkını ararken sokaklarda, bir cafeye gidp bir çay ve bir simit ister, çay ve simit getiren güzel ve genç bir kızdır....
  • bir anda içi geçer muzafferin beklediği aşkı bulmuşmuydu acaba hemen karar vernek istemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byesiler -- 18 Aralık 2004, 15:25:16 >
  • o arada muzaffer kızın gozlerıne bakarken ıcı erır.tabı kızda bunun farkındadır.kız da yavas yavas hoslanmaya baslamıstır..derken muzaffer utanır kafeden yenıden gelıcem umuduyla cıkar
  • abi direk aşka başlamayın biraz platonik olsun..

sıradaki kim?
  • tursu suyu sıkma sımdı.kısa metrajlı fılm yazıyoz burda.zaten adam bılmıyo..devam et bysıler
  • hu huuuuuuuuu kimse yokmu
  • hadıu yazın
  • byesile ordamısın alooooooooo
  • adam cıkmıs.neyse bız devam edelım...

muzaffer kafeden ayrılmıstır ama aklı hala o kızdadır..yatarken o kalkarken o..bı gun dayanamas kafeye gıder...
  • cafeye gittiinde gözleri kızı arar ama bulamaz... ordan garsonun birine geçen lerde burda bir bayan vardı o yokmu der.. garson işten ayrıldığını söyler....
  • adam tam bır yıkım yasar..kafasını taslara vurur..keske o gun soleseydım der...ama artık gec..sagolun der ve dısarı cıkar..gozlerı hala kızı arıyordur..yurumeye baslar tekrar.sahılde yurur
  • sahilde dolaşırken bankta oturan bir bayan görür yanına yaklaşı ve bayanın ağladığını görür. eğilip bakar kiiiiii bi de ne görsün
  • kız orda oturmus tek basına aglıyor.yanına oturur.sessızce yanasır...kızın elınden tutar ve gozlerıne bakıp..
  • neden ağlıyorsunuz hanfendi.. sizin gibi güzel bir bayana yakışmıyor der.. kız derki....
  • ben aglamııımda kımler aglasın..hergun ıse gıttıgımde bırısını bekler oldum..o gelmeyınce ne yapacagımı bılemedım..elımdekılerı tutamas oldum.sonunda kovuldum...
  • yok artık

kimi arardınız ki bööle sine, muhakkak çok sevidğiniz biri olmalıki sizi perişan eylemiş, bende günlerdir birini ararım ama ne çare sizin gibi oturup ağlamıyorum,, araştırma yapıyorum...
  • benım yapımla sızınkı bır degıl ama..ben bı kere gordum sadece.sız daha cok gormussunuzdur belkıde.

sapıtmaya basladık
  • olurmu öle şey.. bende bikere gördüğüm birini günlerdir arıyom.. işten ayrıldıığınıı duyunca kendimi dağlara vurdum (lafın gelişi) ha bu arada sizinkini tarif edermisiniz biraz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.