Şimdi Ara

birlikte hikaye yazalım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne dersiniz bir üstünüzdeki kişi yazınızın kahramını olacak fazla uzatmadan altınızdakini konu bırakacak şekilde devan edece k evet ne dersiniz

quote:

örnek :

ali içeri girdi ve içerde oturana baktı o ... burdan altaki kşi devam edecek umarım kabul eden olur

Konu:DRam aşk
    sıralama

CaVaLLioN, bart simpson, generation next cemiz byesiler,

yeni katılanlar sondan bşalyacak ben eklerim isimlerini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byesiler -- 18 Aralık 2004, 15:13:13 >

• orda bi kız vardı ve cok guseLdi daha sonra iceri CavaLLion girdi o kız benim dedi sonra bi tartısma bi tartısma kızda zengin oLana gozunu koymustu......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Oze -- 18 Aralık 2004, 14:14:20 >
  • daha orjinal şeyler istiyozzzzzzzzzzzz...
  • Xtrap le Cavallion ıcmeye karar verdıler zıl zurna sarhos olana kadar..ama cavallıon okadar acılıydıkı sarhos olamıyodu..oysa xtrap ayakta duramıyodu..
  • xTraP ani bir hareketle kızı kollarına alıp öptü kız bundan çok etkilendi paramı, aşkmı diye düşünmeye başladı o sırada içeri giren kişiyi görünce yeniden bir düşünce aldı kendini
  • karsıdan gıren kotu kalplı ama zengın olan generation nexttı...kız bı ona bı xtrap e bakarken xtrap sarhoslugun verdıgı saskınlıkla kız sole dedı
    ''Hıckk.Hıckk...Senı evercemmm sabahtan aksama ayaklarımı yıkatcam hıckk..hıckk''
  • Cavallion orda dondu kaldı bu lafları söyleyenin eski sevgilisi olduğu geldi bir anda aklına neden böyle yapıyor acaba diye düşündü ben onu yoksa mutlu edememişmiydim

not:Üstteki kişiyide konuya katacağız
  • orda bırden telefona calmaya basladı..herkes cebıne bakarken barmen olan bysiler telefonu kulagına goturdu ve ''Alo mahmut abı dur ıkı dakka fılmın en heycanlı bolumundeyız ''dedı ve telefonu kapattı
  • cavallion muhabbeti böldü diye bysilere kısa bir sövüp tekrar düşünmeye daldı
  • sonra birden filmin ortasında bir sarsıntı hissedildi o da neydi, herkes bir anda panik telaş, gözler bir anda kapıya doğru çevrildi içeri bir genç girdi, önce içersini şöyle bir süzdükten sonra başını hafif yukarı kaldırarak, "burcu burda mı ?" dedi.
  • burdamıyın diye seslendi burcu genoya ( samimiyeten geno diyor) gel bir şeyler içelim dedi barmen olan byesiler den 2 bira istedi. ve konuşmaya başladılar
  • e anlat bakalım dedi burcu beni cok seviyomusun
  • Burcu kesık bı sesle ''Hayır bız artık beraber olamayız..sana solemem gerekırdı ama ben aslında bart ı sevıyomm''dedı ve ekledı.'' ama o garıban''
  • olsun dedi burcu ama gelecegi parlak okuyor doktor cıkacak
  • biralarını aldılar. yuksek tabureler uzerine aralarında masa olmadan oturdular. burcu generation a baktı utangaç bir tavırla gülümsedi. generation tam bireşy söylemek istedi fakat ilk harf ağzından çıkacaktı ki barmer byesiler " biranın yanına fıstık ta istermisiniz" diye arada girdi, generation barmene dönde ve dedi ki..
  • sımdı alır o fıstıgı ....
  • lan ne bölüyon ikide birde yok telefonun calar yok bira yok cerez iki konusturmadın
  • eeeeeeeeeeeeeeeeee ? sonra!
    quote:

Orjinalden alıntı: CaVaLLioN

sımdı alır o fıstıgı ....
  • barmen burası söğüt gölgesi değil diye tersledi generation nexti bedavaya oturulmaz dedi ve ters ters baktı generatiın next ise..
  • yerim...ama para vermem sen kasındın der.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.