Şimdi Ara

Birleşmiş Milletler Mülteci Komiseri : Türkiye daha fazla suriyeli almalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birleşmiş Milletler (BM) Mülteciler Yüksek Komiseri Filippo Grandi, Türkiye'ye Suriye'den daha fazla sığınmacı kabul etmesi için çağrıda bulundu.

Grandi yaptığı açıklamada, "Savaşın sonlandırılmasına ve insanların hayatlarının korunması için emniyete alınmalarına ihtiyaç var" ifadesini kullandı. BM yetkilisi, "Türkiye dâhil komşu ülkelere, kabulleri artırmaları için çağrı yapıyorum. Böylece tehlike altındaki insanlar da emniyete ulaşabilir" diye ekledi.

https://www.ntv.com.tr/dunya/bm-turkiye-daha-fazla-suriyeli-almali,KgOH5D4No0C5mvOrAPj_Eg

-----------------------------------------

Ülkede 4 milyon suriyeli var adam çıkmış 4 milyon idlibliyi de ülkenize alsanız ne olacak sanki diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben ulkenin en tepesi olsam bu aciklamadan sonra kesinlikle tum sinirlari acardim irak suriyeli vs olanlara. Dalga geciyor adamlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ülkeyi çöplüğe çevirdiler anasını satayım ortadoğudan mülteci avrupadan geri dönüştürülemez çöp ithal ediyoruz
  • babanız yakışıklı mı?
  • Birleşmiş Milletler Mülteci Komiseri : Türkiye daha fazla suriyeli almalı
  • demek ki cumhurbaşkanının üst aklı birleşmiş milletler.
  • Adamlar bizi mülteci kamp merkezi gibi kullanıyor. Ne güzel anlaşmada yaptılar avrupa giden suriyeli mültecileri geri alıyoruz. Bu anlaşmayı niye imzaladığımız hakkındaen ufak bir fikrim yok. Avrupanın güvenliği için tüm ülke mülteci doldu.
    Birazda kendi vataşdaşlarını düşünseler keşke

• Bm demek amerika demek...."amerika'nın ortadoğu'da bir görevi var"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neroavalon -- 20 Şubat 2020; 20:21:46 >
  • Almanyaya giden kriminal göçmenlerin kısa bir özeti DURUMU anlamak isteyenlere;

• bulmuslar bu kadar enayiyi, elbette kullanacaklar.
  • Sen, yerde gördüğün her sabunu almak için eğilirsen...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BM:how many syrian do you want

Turkey:YES
  • Filippo senin ananı grandi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Madnessisme -- 21 Şubat 2020; 0:16:40 >
  • Ateşle bakalım bi 10 milyar Euro bakarız.
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    dalga denizde olur. bakarsın, gelir geçer dalga. sen aslında alay mı ediyor bunlar diyecektin ki ben de bunu argo sözle taşak geçiyorlar diyeyim. ha taşak deyince bunda ne var? vücudumuzda yer alan bir bölüm. ayrıca şöyle bir entry de var bak: https://www.uludagsozluk.com/k/ta%C5%9Fak-ge%C3%A7mek/

"eski türklerde kılıca yarrak denmekteydi ve taşşak da kılıcın kınına verilen isim di. savaşçılar kendi aralarında şakalaşırken kılıcı kınına sokarlar ve gelip birbirlerinin kafalarına vururlarmış, daha sonrasında mağdur olan savaşçı ise 'ulan sen benle taşşak mı geçiyon' dermiş." hiç de inanasım gelmedi.

admin sakın ceza verme bak ben kimseye küfür etmedim. yani billur yazsaydın olmaz mıydı dersen hemen değiştiririm de öbürküne ne yazabilirdim bilemedim.

• kendileri alsın!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.