Şimdi Ara

Birleşik Krallık'tan elektrikli araç adımı: Tüm yeni binalarda şarj ünitesi bulundurmak zorunlu olacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
1.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bulunuyor. Sürücü eksikliğinden dolayı nakliyat sıkıntıları oldu. Bunun sonucunda akaryakıt sıkıntısı yaşayan istasyonlar oldu(özellikle londra civarında). Hepsi bundan ibaret. İktidar bu konuyu aldı, yokluktan raflar boş şeklinde değiştirdi sonra bunu sanki tüm batıda oluyormuş gibi anlattı. Türkiye'de istense de raflar boşalmaz çünkü milletin rafları boşaltacak parası yok.

• Bağıra bağıra söylemek isterdim ama malum forum ortamı..

Bizde daha evlerin altına veya bahçesi varsa bahçesine garaj yapılmasını şart koşan yasa umursanmazken, böyle şeyler bize çok uzak.

• Bizim aracimiz yok ki daha 😩

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • halk için yapılan uygulama. elektirkliyi önce teşvik ettiler sonra yaygınlaştırmak için kanun da çıkarıyorlar.

• Yazık şu ingilizlere, hem raflar boş hem de evlerinde elektrik prizi bile yokmuş. 2022 geldi daha yeni elektrikle tanışacaklar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "önümüzdeki sene bütün evlerde otopark zorunlu olcakmış, belediye ruhsat vermeyecekmiş"

Bunu ilk 1996'da duymuştum. Araba sayısı filan artıyordu. Toyota işleri büyütmüştü, Honda gelmişti vs.

Sonra her sene duydum. Hala bişey yok. Lan daha araba koymaya yer yok ne şarjı? Hangi şarj? Bu arada dün 4-5 kere elektrik kesildi de bugün hiç kesilmedi ona da şükür..

• K1NG Ç. kullanıcısına yanıt

Ne alaka bizim insanımız hiç öyle şeyler yapmaz batılılar yapar.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.