Şimdi Ara

Birkaç Sorum Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni telefon almayı düşünüyorum.Telefonda önceliklerim oyun,internet,uygulama.android telefonlarda oyunlar sd karta atılmıyor bu sorun ios ta var mı ?Benim için iosmu yoksa android mi uygun olur fiyat sınırı 1600 2. El düşünmüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up up up
  • yok mu yardım edebilecek biri ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone dahili hafızaya sahiptir bu yüzden herşey aynı yere atılır zaten.. Android'de uygulamaları SD karta taşıyabiliyorsunuz.

Bunun dışında herşey kullanım tercihlerine bağlı..Hiçbirşeyle uğraşamam diyorsanız pratik kolay kullanım için iPhone, kurcalamayı ve yenilikleri severim diyorsanız Android tercih edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceycey798

Yeni telefon almayı düşünüyorum.Telefonda önceliklerim oyun,internet,uygulama.android telefonlarda oyunlar sd karta atılmıyor bu sorun ios ta var mı ?Benim için iosmu yoksa android mi uygun olur fiyat sınırı 1600 2. El düşünmüyorum.

İOSda sd kartmı var atılsın arkadaşım.Uygulamaları para ile satın alabileceksen ios al alamıcaksan note 2 htc one felan bak
  • quote:

Yeni telefon almayı düşünüyorum.Telefonda önceliklerim oyun,internet,uygulama.android telefonlarda oyunlar sd karta atılmıyor bu sorun ios ta var mı ?Benim için iosmu yoksa android mi uygun olur fiyat sınırı 1600 2. El düşünmüyorum.

Androidde oyunları sd karta taşıya biliyorsun ve ıphonelara sd kart takamıyorsun onun için zaten herşeykendi dahili hafızasına kayıt oluyor..
  • Rootsuz atılıyor mu sd karta ??
  • quote:

Rootsuz atılıyor mu sd karta ??

evet uygulamlardan oyunu bulup tıkladınmı sd karta taşı seçeneği var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.