Şimdi Ara

Birkaç Güzel Proje

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilim ve teknikte yer alan bir kaç elektronik projesini sizlerle paylaşmak istiyorum.Projeler çok anlaşılır bir dille anlatılmış.
    Projeler resim şeklindedir.Resimleri irfanview ya da office picture manager yada paint içinde açıp bakarsanız daha iyi görünür.Proje arayanlar için birebir.

http://rapidshare.de/files/5494513/Projeler.rar.html

İçindeki projeler ise:
    -Baskı Devre Yapımı
    -Led ile Havaya Yazı Yazma(PİC var)
    -Ledli Işıldak(İçinde DC-DC dönüştürücü var.Bildiğiniz türde değil.)
    -Otomatik Çiçek Sulama Sistemi
    -Portatif(Oto)Buzdolabı
    -USB Lamba

Birde ses kayıt devresi vardı ama dergiyi bulamıyorum.Bulunca hemen ekleyeceğim.
    İyi çalışmalar.

• paylaştıgın için saol
  • Led ile Havaya Yazı Yazma(PİC var)
    USB Lamba
    OTOmatik Çiçek Sulama Sistemi
    SANIRIM BUNLAR ASAGIDA LİNKİ VERDİĞİM ADRESTE VAR ZATEN BENİM HOCAM BUNLARI TASARLAYAN KİŞİ KENDİSİNDENDE YARDIM ALABİLİRSİNİZ

www.yavuzerol.com projelerim adı altında geciyor
    yardımcı olması acısından iyi olabilir
  • Bak ben bu adresi bilmiyordum.Neticede öğrenmiş oldum.Çok sağol dostum.
    Ayrıca Sayın Yavuz Erol'ada çalışmalarında başarılarını diliyorum.Gerçekten çok güzel projeleri var ve anlatım tarzı da çok açıklayıcı.Kendisinden daha çok proje bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ters İntegral -- 25 Eylül 2005, 14:44:22 >
  • ses kayıt devresini de ben ekleyim...
    http://www.elektronikdunyasi.com/elorn/elor005.htm
  • arkadaşlar benim anlamadığım nokta bir site ismi veriliyor ama ben bu siteyi tıkladığımda yabancı dilde parayla satılan bazı şeyler görüyorum benim haricimde herkes site çok iyi teşekkürler , bende şunu ekleyeyim falan diyorbu böyle olacağına oradaki projeleri falan jpeg olarak derleyip sıkıştırıp kli dosya olarak verseniz diyorum
  • havaya yazı yazma güzelmiş deniyecem ama pek başarabileceğimi sanmıyorum çünkü mekanik konuşunda baya zayıf ve beceriksizim benimkisi havada dans eden yazı olur heralde...
  • quote:

Orjinalden alıntı: klutch

paylaştıgın için saol

+1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.