Şimdi Ara

Birkaç ayda bir oyun oynarım hangi laptopu almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

elimde bir laptop var şu anda mx130 ekran kartı ve i5 8. nesil; fakat bazen pes bile kasıyor anlamadım ne oldu(12 gb ram)

yeni bir laptop alayım diyorum da fiyatlar çığrından çıkmış bir aydan fazla çalışmam lazım ki bir pc alabileyim.

1650 ti en uygun o yüzden onu almak istiyordum; fakat yorumları okuduğumda en fazla 2 sene gideri olduğu söyleniyor. (oyunlar için muhtemelen) 2 sene için de bir laptop almak istemiyorum. rtx2060 en kötü alın diye başka bir yorum okudum o da nereden baksan 11B civarında.

Fiyatlar düşer mi nasıl olur yorumunuz? 7B ₺ civarında bir şey bulabilir miyim? newegg'i kontrol ettim, bazı bilgisayarlar gerçekten uygundu buraya göre, onda da tek derdim tr klavye olmaması.

Teşekkürler şimdiden.

• Fiyatlar verilere göre artıyor haftadan haftaya zam geldiği oluyor. Bana kalırsa elinizde olan dizüstüne format atıp kullanmaya devam etmeniz 7bin tl bütçe ile 1650ti ancak alınabiliyor. Güncel oyunları oynayabilmek için rtx2070'li dizüstülere yönelmek daha mantıklı uzun vadede rtx3060 dan daha performanslı bir kart diye okuyorum GameGaraj'ın dizüstü bilgisayarı 2070'li fiyat ve performans olarak uygun fakat oda 12bin tl gibi bir fiyata sahip. Kısacası 7 bin tlye istenilen özelliklerde dizüstü bulmak zor.

• https://www.hepsiburada.com/hp-omen-15-en0004nt-amd-ryzen-7-4800h-16gb-1tb-ssd-gtx1650ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-267u5ea-p-HBV00001BOT4Z

benım aklımda olanda bu fazlası ile yeter bana

ek olarak tip olarak sevıyorum daha detaylarını ıncelemedım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuhuku -- 7 Mart 2021; 1:38:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.