Şimdi Ara

birisine arabayla çarpıp kaçmanın cezası nedir - acil

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
11.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • edit: avukattan bilgi alıcam. yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ithal_et -- 15 Şubat 2012; 23:59:05 >

• Yav he he
  • Burada ciddi cevap vereceklerini sanmam hocam otomobil bölümüne aç konuyu derim ve umarım dediğin gibidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ithal_et

diyelim birine arabayla çarptınız baya hızlı bi şekilde ıssız bi sokakta. durmadan kaçtınız. sizi nasıl bulabilirler? bulunursa cezası nedir. arabayı tamir ettirirseniz servislerden araştırırlarmı? mobeselerden görülebilir mi.

not:merakımdan soruyorum sadece. araba kazaları çok arttı son zamanlarda. ondan soruyorum

Velev ki bulamadılar. Sırra kadem bastınız. Peki ya vicdanınız ne olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömer

quote:

diyelim birine arabayla çarptınız baya hızlı bi şekilde ıssız bi sokakta. durmadan kaçtınız. sizi nasıl bulabilirler? bulunursa cezası nedir. arabayı tamir ettirirseniz servislerden araştırırlarmı? mobeselerden görülebilir mi.

not:merakımdan soruyorum sadece. araba kazaları çok arttı son zamanlarda. ondan soruyorum

+1
  • ATV'yi mi izliyorsun?
  • şaka değil ama cidden emniyete şikayet edeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her adım mobeseler tarafından izleniyor mobese yoksa işyeri kamerası o da yoksa görgü tanığı, kısaca sene 2012
  • Polisle olan anımı anlattım diye kendini yönetici zanneden daha doğrusu yönetici olduğu için nedense kendini bir şey zanneden arkadaşlar 15 gün ceza kesmişlerdi konu yanlış yerde diye. Hadi bakalım sizi görelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KüçükPrens -- 15 Şubat 2012; 23:57:50 >
  • böyle bişeyde kaçmak yapacağın en son şey olmalı çarptığın kişiyi derhal hastaneye götürmelisin iyi olduğundan emin olana kadar hatta daha fazla başında beklemelisin cezası ne olursa olsun
  • polisi çağırın beyler
  • quote:

quote:

• aynı konu ve aynı muhabbet bi kaç ay öncede açıldı . sonra kapandı konu birden...
  • Vicdansiz insan hadi itiraf et sen carptin dimi o insana hem acil yazmis hemde merakimdan soruyorum demis yalana bak tüh (tükürük) sana
  • Açık adresini bulduk birazdan arkadaşlarla seni almaya geliyoruz. Sakın kıpırdama bir yere, daha çok ceza alırsın.
  • Bilişim suçlarına bu konunun linkini yazarak şikayette bulundum arayarak olayın trafik şubeye intikal ettirildiğini söyledir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F5

quote:

quote:

Bu nedir arkadaş ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: U Mad Bro?

quote:

Orijinalden alıntı: F5

quote:

quote:

Bu nedir arkadaş ya

gece gece su videoyu koyuyolar ya :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün rahat olursun ama vicdan öyle bir şey ki 20 sene sonra çıkar 10 sene yer beynini kemirir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Powerless

şaka değil ama cidden emniyete şikayet edeceğim

Emniyet seni tınlamaz kardeşim..

Mağdur trafik mahkemesine başvurursa ve çarpıp kaçan tespit edilirse tüm masrafları karşılanır, ayrıca kaçan kişi ceza yer
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.