Şimdi Ara

Birisi artık “yemekteyiz” rezaletine dur desin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnsanların açlıktan öldüğü, birçok kişinin ancak senede bir kez et yiyebildiği, sabah yiyecek bulsa, akşam bulamayan insanların dolup taştığı bir dünyada, her hafta mutlaka en az bir tane cinsel yönelimi şüpheli bir yarışmacı koyup, kadınlı erkekli, büyüklü küçüklü Allah’ın nimetlerine hakaret edilmesiyle sözde pirim yapan, yok damak tadıma uymadı, yok bir tık tuzlu, yok yine mi bonfile laflarıyla ( kilosu 100 tl) terbiyesizlikte çığır açan bu programı izlemeyin, izlettirmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Siz de bir bitmediniz Ya bu dunyada herkes kendi standardina gore yasar bunun nesini anlamiyorsumuz? Size ne insanlardan size ne ya? Adam hider isterse 1 milyona lamborghini alir milletin gozu onunde atese verir arabayi.

Filistinde millet can derdindeyken , Afrikada bebekler acliktan oluyorken sen de o zaman bilgisayar basinda keyif yapiyorsun, cafelerde avmlerde gezebiliuorsun. Rahat rahat su icip yemek yiyebiliyorsun konforlu evinde. Utanma yok mu sende de simdi?
    Youtube'daki rezilliklere dur deyin demek kadar absürt bir istek olmuş.

Medeni olmayı anlamayan bir birey daha. Sanane elin tvsinden, programından. Babanın tvsi değil, devletin tvsinden değil. İster yemek yapar, ister seks yapar. Parasını sen mi veriyorsun? Şöyle biraz yabancı dil öğrenip dünya tvlerini izleyin de bu kadar saçmalayıp rezil olmayın.
    Bu kafayı kaldırıp çöpe atın ya. Yok et yiyorlarmış, beğenmiyorlarmış falan filan.
    Sen bu ülkede imkanı olanın olmayanı düşündüğünü ne zaman gördün? Herkes kendine yaşar. 1 senelik maaşını 1 gecede yiyen adamlar var gidip laf söylesen sana der bir de küfür eder öylece kalırsın.
  • İzlenmese yayinlanmazdi demek ki izleniyor.Izlemeyin yayinlanmasin bu kadar basit.

• Siz de bir bitmediniz Ya bu dunyada herkes kendi standardina gore yasar bunun nesini anlamiyorsumuz? Size ne insanlardan size ne ya? Adam hider isterse 1 milyona lamborghini alir milletin gozu onunde atese verir arabayi.

Filistinde millet can derdindeyken , Afrikada bebekler acliktan oluyorken sen de o zaman bilgisayar basinda keyif yapiyorsun, cafelerde avmlerde gezebiliuorsun. Rahat rahat su icip yemek yiyebiliyorsun konforlu evinde. Utanma yok mu sende de simdi?

• ben programda birbirlerine gömmelerini seviyom

• İlacı basit, böyle saçmalıkları seyretmeyin çoluk çocuğunuza da seyrettirmeyin ben öyle yapıyorum.
  • Youtube'daki rezilliklere dur deyin demek kadar absürt bir istek olmuş.

Medeni olmayı anlamayan bir birey daha. Sanane elin tvsinden, programından. Babanın tvsi değil, devletin tvsinden değil. İster yemek yapar, ister seks yapar. Parasını sen mi veriyorsun? Şöyle biraz yabancı dil öğrenip dünya tvlerini izleyin de bu kadar saçmalayıp rezil olmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 22 Mayıs 2018; 18:48:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gold5555 G kullanıcısına yanıt
    e fox'un günlük dizileri de, çocuklar duymasın da çok fazla izlenmemesine rağmen halen yayınlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 22 Mayıs 2018; 18:50:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • orta yaş gurubu deli gibi izliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wake Up Lieutenant

e fox'un günlük dizileri de, çocuklar duymasın da çok fazla izlenmemesine rağmen halen yayınlanıyor.
    O zaman yayinlayanlar zararina yayinliyor onlara sorun

• Konuya girmeden önce "her şeyin kurgu olduğundan, saçma sapan tartışmalardan, laf sokmalardan" yakınacağını sanmıştım. Böyle zaman öldüren şeyler olmasa bile bunları tüketecek kitle ölmediği sürece mutlaka saçma bir programa yöneleceklerdir.

Milet aç imiş. Evet aç ama bunun televizyondaki programla ne bağlantısı var? Senin dediğin şey, kaybeden var diye kazananı görmezden gelmektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: requizm

Konuya girmeden önce "her şeyin kurgu olduğundan, saçma sapan tartışmalardan, laf sokmalardan" yakınacağını sanmıştım. Böyle zaman öldüren şeyler olmasa bile bunları tüketecek kitle ölmediği sürece mutlaka saçma bir programa yöneleceklerdir.

Milet aç imiş. Evet aç ama bunun televizyondaki programla ne bağlantısı var? Senin dediğin şey, kaybeden var diye kazananı görmezden gelmektir.
    Zaten en büyük problemimiz okuduğunu anlamamak.

• Bence televizyon komple yasaklanmalidir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Diğer dediklerine katılsam da sanane milletin cinsiyetinden, o adam isteyerek öyle yapmıyor. Anlamadınız gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saraswatichandra

Diğer dediklerine katılsam da sanane milletin cinsiyetinden, o adam isteyerek öyle yapmıyor. Anlamadınız gitti.
    Cinsel tercihi beni ilgilendirmez ama sırf reyting uğruna onları teşhir etmek bana doğru gelmiyor. Randomize olarak çıksalar lafım yok ama her hafta mutlaka birini çıkarıp ilgi toplamak ve bu kişilerin o farklılıklarını kullanmak bence bu şahısları öne çıkarmaktan çok rencide etmektir.

• cinsel yönelimi şüpheliyi muhakkak koyuyor ki halk benimsesin bizden bi farkı yokmuş aksine biz garibiz onlar normal gözüksün gözümüze diye.

saygı duymak bi kenara göz göre göre bunların olmasını saçma buluyorum mümkün olduğunca izlemiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.
    Bunu bana demiyorsun umarım.

• otodr O kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum, sadece söyleme tarzını eleştirdim

• Programın saçmalığından bahsetseydin hak verirdim ama kim ne yemiş, ne almış, nasıl yaşamış kimseyi ilgilendirmez. Zenginin malı fakirin çenesini yormaya devam ediyor işte.
  • Bu kafayı kaldırıp çöpe atın ya. Yok et yiyorlarmış, beğenmiyorlarmış falan filan.
    Sen bu ülkede imkanı olanın olmayanı düşündüğünü ne zaman gördün? Herkes kendine yaşar. 1 senelik maaşını 1 gecede yiyen adamlar var gidip laf söylesen sana der bir de küfür eder öylece kalırsın.
  • İzleme kardeşim beğenmiyorsan olur biter uydudaki tek kanal bu programmış gibi ergence davranmayı kesin artık.
    Bak bende tatile gidemiyorum ama eğlence proramlarına sitem etmiyorum. Mantıklı olun azcık.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.