Şimdi Ara

Birisi Annemin Hesabına Para Yatırmışmış !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Garantiden arayan kişi annemin hesabına bir miktar paranın yanlışlıkla yatırıldığını söylemiş. 1000 tl'ye yakın sanırım. Ben ilk huylandım acaba bir dolandırıcılık ile mi karşı karşıyayız diye. Bir haftadır mesaj atıyorlarmış. Bugün aradılar. Ben pek bilmem bu banka hesap işlerini gerçekten yanlışlıkla para yatma durumu oluyor mu başka biri tarafından ? Bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• EFT'de imkansız ama havale işlemlerde mümkün. Neden kontrol etmiyorsunuz?
  • Ne cahil adamsınız ya banka hesabına bak fazla para varsa yanlışlıkla atmış olabilirler bankanızla görüşürsen hangi hesaptan kimden kaçpara geldiğini söylerler eğer yoksa öyle birşey dolandırıcıdır şikayet edersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Amentos

EFT'de imkansız ama havale işlemlerde mümkün. Neden kontrol etmiyorsunuz?

Benim yeni haberim oldu en kısa sürede kontrol edeceğiz.

• Internet bankacılığı ile ya da ATM'ye kart ile gidip hesap hareketleri kısmından kontrol edin.
  • Siz garanti bankasını arayın ve bize böyle bir telefon geldi. Siz mi aradınız diye sorun. Beni banka aradığında kapatın müsait değilim ben sizi ararım diyorum. En sağlıklısı bu. Kimlik çalınma olaylarından sonra adamlar secerenize kadar söylüyorlar zaten. Dikkat edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkan1x

Ne cahil adamsınız ya banka hesabına bak fazla para varsa yanlışlıkla atmış olabilirler bankanızla görüşürsen hangi hesaptan kimden kaçpara geldiğini söylerler eğer yoksa öyle birşey dolandırıcıdır şikayet edersin.

Yeni haberim oldu benim de en kısa sürede kontrol edeceğim tabi ki.

• Yanlışlıkla olduğu söylenen tutarı aynı isme/hesaba yatırın. 3. bir kişinin hesabına/ismine yatırmayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.