Şimdi Ara

birine çalışıyorsun diğeri düşüyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bundan 1.5 ay önce deli gibi ayt fen denemesi atıyordum fizik 11.5 civarı geliyordu fen de 32+ mat ise 27lerdeydi. Oturdum mat çalıştım feni saldım bugünkü denemede fen 27.5 (fizik 6.5) mat 35 geldi. 2022de zaten 38 mat 25 fen yaptım hiçbir yol kat edememiş gibi hissediyorum deneme çıkışı oturup ağladım. Şu son 1 hafta neye çalışayım kararsız kaldım artık. Hayır branşlarda fizik 1y 1b falan geliyor genel denemede neden böyle yere çakıldı gerçekten anlamıyorum.

Deneme çap bu arada öyle zor bir yayın da değil.

edit: sanırım cevap anahtarı hatalıymış fizik 10.25

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marcduchamp -- 10 Haziran 2023; 17:10:14 >

• çapın kaçıncı denemesiydi, ben de 3 ve 4. çap aytye girdim geçtiğimiz son 2 haftada

• kurumsal deneme çap 4 hocam girdiniz mi?

• inşallah dediginiz gibi olur hocam. Fen için 345 çözülür mü sizce yoksa daha zor bransları mı birlestireyim?

• marcduchamp kullanıcısına yanıt

evet hocam, 3 hafta önce 4.süne girmiştim. geçen hafta da 3.süne girmiştim. feni zordu 4.sünün 65 yapmıştım. 30 fen

• ben sırf genel deneme havası vermesi için çözmeyi düşünüyordum tekli branslar pek bir ise yaramadı. Çözülür gibi duruyor zaten 10 tane tek var siz ne çözeceksiniz kalan zamanda

• fen iyi gelmis hocam brans brans kac netti? bir de sizce matı 2022 ile aynı seviye miydi yoksa 1 tık zor muydu

fizik 3 kimya 2 biyoloji 3. biyolojide 1 soru sırf düşürmek için sorulmuş saçma bi soru grana stroma mitokondrili soru. fiziği 2022 feninden kolaydı. kimya biyolojisi zordu 2022'den. özellikle kimyasını kasıntı buldum. mat ise 2022 ile kıyas yapamam fakat 2020 aytden zor bir matematikti. ama geometrisi çok çok kolaydı. sen kaç yaptın hocam matematikten

• hocam fizikle kimyayı okuyacak mısın

• bende de kimyada ka tarzı bir şey var onu okucam. meb fizik kimya okuyacak mısın

Hocam ayt yi ben hep branş branş çözüyorum. Fark yok gibime geliyor. Sadece arada prova olsun diye yapıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.