Şimdi Ara

BİRİLERİ BİZİ DURDURSUN...?? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya nasıl espri o öyle. iiiiiğğğyyyk. Lavaboya zor yetiştim.

Not. Halil seninki değil hocam Alp'in esprisi iğrençti yanlış anlaşılma olmasın

quote:

Orjinalden alıntı: alpyanar

hacı, rezilsin ve iğrencsin
    quote:

Orjinalden alıntı: The LeGenD ReTuRNeD

hey allam ya ne yapsak yaranılmıyo illa bi kulp takıyorlar bu kadarda olmaski pes hatta winnig eleven.jpg+gif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdemir -- 10 Kasım 2006; 10:13:46 >

• quote:

Orjinalden alıntı: cdemir

Ya nasıl espri o öyle. iiiiiğğğyyyk. Lavaboya zor yetiştim.

Not. Halil seninki değil hocam Alp'in esprisi iğrençti yanlış anlaşılma olmasın

quote:

hacı, rezilsin ve iğrencsin
    quote:

Orjinalden alıntı: The LeGenD ReTuRNeD

hey allam ya ne yapsak yaranılmıyo illa bi kulp takıyorlar bu kadarda olmaski pes hatta winnig eleven.jpg+gif

anladım hocam boşver sen bu alpi işte bu böyle tanıdığım güne idare edicez artık

• sızınle muhattap olmuyorum. bundan sonra bırgun aslanların yuvasına bir gun kartalların DH'sine katılacagım
    3. gun ise FB topiğini kapatacagım. anlayacagınız 2 gun acık bir gun kapalı oalcak orası
  • quote:

sızınle muhattap olmuyorum. bundan sonra bırgun aslanların yuvasına bir gun kartalların DH'sine katılacagım
    3. gun ise FB topiğini kapatacagım. anlayacagınız 2 gun acık bir gun kapalı oalcak orası

hasekicerrahpaşa

• biri sizi durdurdu .iki maç kazanınca avrupa şampiyonu sanıyolar kendilerini hey allam yaa
  • Bazı arkadaşlarda var işte böyle. Sadece böyle zamanlarda ortaya çıkıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nnevermind -- 10 Kasım 2006; 23:08:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nnevermind

Bazı arkadaşlarda var işte böyle. Sadece böyle zamanlarda ortaya çıkıyor...

senin buraya katılım zamanını bilmiyorum ama(gizlemişsin çünkü ) benimki 2004 .
  • topici ne hale getirmişsiniz

ee birileri bizi durdursun diyodunuz
  • Ben futbol bölümünü kastettim.Görmedim seni daha önce.Yorumum doğruydu.Bazı arkadaşlar sadece Fenerbahçe puan kaybedince ortaya çıkıyor.Ayrıca kimsenin kendini Avrupa şampiyonu zannettiği yok..Gereksiz bir yorum olmuş.Senin o mesajın olmasaydı, bir Fenerbahçeli arkadaşın topik başlığı ile ilgili şakaları olabilirdi zaten.Sen biraz limon sıkmışsın.Neyse olmuş artık.İyi akşamlar..

• gelmiyeli çook şey olmuuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: oguzozdere

YA FENERBAHÇEMİZ COŞTU RESMEN, BÖYLE GİDERSE BÜYÜK TAKIMLARIN ÇEKECEĞİ VAR BİZDEN..AMAN NAZAR DEĞMESİN..

durdursun dedin durdurdu, keşke Allah'tan başka birşey isteseydin
  • bizler böyleyiz işte
    2-3 maç kazandıkmı dünyanın en büyük takımı en büyük futbolcusu biz sanıyoruz
    sonra bizde niye istikrar yok diye düşünüyoruz
  • 0-0 stop......
  • Neyse beyler bozmayın moralinizi Allahtan yakında Galatasaray maçı var neşemizi buluruz

quote:

Orjinalden alıntı: doors

0-0 stop......
  • ahanda durdurdular işte.şahsiyetsiz futbol,şahsiyetsiz sonuç...
  • Bu Kim ya?

Allah' ım Sen SABIR VER

quote:

Orjinalden alıntı: airztras

quote:

Orjinalden alıntı: silencer01

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: silencer01

Sen hangi takımlısın arkadaşım?

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: oguzozdere

YA FENERBAHÇEMİZ COŞTU RESMEN, BÖYLE GİDERSE BÜYÜK TAKIMLARIN ÇEKECEĞİ VAR BİZDEN..AMAN NAZAR DEĞMESİN..

anne liginde bir süre kör topal gidiyor
    ama uluslararası alanda sıfır çekiyor

soruları ben sorarım

Peki, kendine hangi takımlı olduğunu sor ve cevabı da buraya yaz o zaman.

Bitirdiğinde ne yapman gerektiğini de söylerim.

algılama sorunun var galiba
    ben soru sorarım, sen cevap verirsin. yine anlamadıysan şekil çizeyim istersen Bana en son ne yapmam gerektiğini söyleyen eleman da piyer loti tepesinde şu anda manzaraya karşı yatıyor

• quote:

Orjinalden alıntı: doors

0-0 stop......

• hem kendileri istiyorlar "birileri bizi durdursun" diye, sonra da kızıyorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eliminator

hem kendileri istiyorlar "birileri bizi durdursun" diye, sonra da kızıyorlar

• geçen hafta ligimizin kalitesi çok düşüktü...fenerbahçe annemizin liginde maç kazanıyodu..

bu hafta ligimizin kalitesi yükseldi birden...hele bide bjk ve gs kazanırsa bu lig dünyanın en kaliteli ligi olur...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.