Şimdi Ara

Birikim yapmak için hangi döviz cinsi tercih etsem.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • USD,EURO,GRAM ALTIN,Fiziki tam altın,japon yeni,ingiliz sterlini,isveç frangı,japon yeni,Norveç Kronu

klipto para falan demelin çünkü hackerlar klipto pra cüzdanlarından para çalabiliyorlar.

• çoğunluk dolar, az euro aldım bekliyorum bir yıldır.. ama pişmanım biraz... 3.95lerde bile satmadım duruyor.. düşününce vadeliye yatırsam çok daha iyi olabilirdi... Ama yine de bozmayacağım sanırım çünkü seçim geliyor riskli bir döneme giriyoruz... euro girmek için en azından bugun çok yükske gibi ama merkel spd hükümeti kurulunca 5i bulabilir de... ytd...
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    dolar almak riskli çünkü Suriye de işlerin ne olacağı belli değil, vekalet savaşı her an ülkeler arasında sıcak savaşa dönüşebilir. bakınız ABD füzeleri Rus tanklarını vurmuş.Rusya şimdilik bi şey demiyor ama ikinci defa tekrarlanırsa ipler kopabilir. keza ABD ile Türkiye de Membiç yüzünden kapışabilir.
    benim gönlüm 5000 yıllık klasik yönetem altın diyor,ama altın yüksek seviyeye ulaştı buradan aşağı düşer mi yoksa iyice mi yükselir orasını kestiremiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.