Şimdi Ara

Biri tamponuma yapisti ve sellektor korna yapti surekli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yol tek seritti ve onumde araba vardi hizimizda normaldi. Karsi yonden gelende yoktu gecmek iatese gecerdi. Ama hastasi mi var bi yerlere mi yetismeye calisiyordu yoksa belasini mi ariyordu bilemedim. 100 m sonra sola dondu. Psikoloji uzmanlari varmi ben tam cozemedim bu isi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hele bide gündüz vakti uzunları açıp arkamda dikilenleri var bunların sola döneceğim ışıktan adam illede sellektör manyağı yapıyor aynı ışıkta duracağımızı bile bile neyin acelesi bu anlamıyorum geçsende bekleyeceksin ışıkta arkamda kalsanda...

• Acil hastası varsa dörtleri yakarak gitmesi daha mantıklı sanki insanoğlu bu belki bir şeyler yaşamıştır istemsizce sinirini yansıtmıştır

• Beni iki de bir "Arka tekerin 8 çiziyor" diyerek durduranlardan sıkıldığım için 200 TL ödeyip jant düzelttirdim.

Huzur içindeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

Acil hastası varsa dörtleri yakarak gitmesi daha mantıklı sanki insanoğlu bu belki bir şeyler yaşamıştır istemsizce sinirini yansıtmıştır

Benim basima gelmisti dortluleri yakmistim o durumu iyi bilirim ama adam aracta tekti yinede iyi niyetimi kaybetmedim ama farkli amaci olanlarda bol

• Boş ver değmez

Sorunludur tedavisi gerekir

Ben hep öyle yapıyorum itle köpekle muhatap olmuyorum

• Peder arabada sürekli sopa bıçak filan taşır anlam veremezdim. Bir gün herifin biri sarı ışıkta arkadan selektör yapmaya başladı yeşil yandı ben kenara çekildim zar zor sol şeritten sağa geçiyorum hızlandım filan sağdan gelenler arkada kalsın ben güvenle geçeyim diye. beni geçince arabadan teki sarktı el kol hareketi yapmaya başladı. Ileride tekrar ışık vardı orada efendi efendi bekledi ama. Yabancı plaka ve modelli bir araç varsa biz bunu alırız ayağı ile sataşmaya çalışıyorlar herhalde. O günü hala unutmuyorum acayip bir travma olmuştu. O günden sonra yanımda bende teleskopik jop taşımaya başladım. En kısa zamanda da bir silah almayı düşünüyorum. Bunlar başka türlü adam olmaz.

• Levye her araçta olması gereken şey, bazen gereğinden fazla ihtiyaç oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dört ayaklıdır

• Bu gibi durumlarda en güzeli ayağını gazdan hafifçe çekmektir, yavaşladığını anlayınca tamponundaki araç mecburen fren yapmak zoruna kalır. Mesajı alan olursa ne ala, araya mesafe koyar, yok sığır olmakta inat ediyorsa daha da yavaşlanır. Acelesi ve acil bir durumu olan araç dörtlülerini yakar, canı yanmışçasına korna çalar, ego manyağı olan tampona yapışana kadar selektör atar. Aradaki farka göre muamele yapabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.