Şimdi Ara

Biri şu tipsizleri silksin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşim tipsizim tipsizim ne bu. Tipsiz erkek yok bakımsız erkek vardır. Birilerinin sizi silkmesi dürtmesi lazım, yeter foruma virüs gibi yayıldınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Kafamin arkasi duz istesemde yamisikli olamam cahil anne

.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun ama yine de belli oluyo

Evet annemin basinin etini yiyorum onun cahilligi yuzunden oldu

• yok mu?

tipsiz olduğum için kimse benimle konuşmuyor arkadaşım yok arkadaşım olmadığı için moralim 0 kafam hiç çalışmıyor çalışmakta istemiyor üni sınavına çalıştım ama iyi yer kazanamadım moralsizlikten dandik yerde hukuk okuyorum yalnızlıktan kafayı yeidm

kafa şekli deyip geçme xd
  • hukuk beğenmiyorum değil ünim çöppppppppppppppp
    hak ettiğim yeri kazanamadım zaten
    ayrıca zeki değil MALIM

başkaları dalga geçip özgüvenimi kırdılar ama haklılarda tipim gerçekten leş
  • o anlamda demedim yani verdiğim emeğe göre kötü bir üni kazandım. daha iyisini kazanmam gerekiyordu. yapabilmem gereken soruları mallığımdan yapamadım

hayır m ile başlamıyor

boyum 184 kilo 60
    stresten 10 kilo verdim.
  • hayır

ben şizofren değilim ki yoktan var etmem. olanlar yaşadıklarım beni bu duruma soktu.bir insanın hiç arkadaşı yoksa herkes tip tip suratına bakıp aşağılıyorsa bir sorun vardır

herkes iğrenerek bakıyor yüzüme
  • boyumda kısa olsaydı yıkık tanrısı olurdum felaket olurdu ya

mesela telefonla oynuyorum bir kafamı kaldırıyorum kızın teki suratıma tip tip bakıyor. kaç kere oldu bu olay
    otobüse biniyorum türbanlı bir kız tip tip suratıma baktı iğrene iğrene hiç unutmam bunu
    mesela dindar iyi kalpli diyebileceğimiz bir akademisyen yardımcısı bile yüzüme tip tip bakmıştı buda çok koymuştu
    kafami bir kaldırmıştım 3 tane kız aynı anda suratıma bakıyordu o zamanı anlatmak bile istemiyorum bence iğreniyorlar ya
    yani bir insan neden ezik diye bir insana baksın ki? tipsizim diye bakıyorlardır.
  • Yakisikli degilim

Insan yerine koyan yok zaten

O zaman oldugumuz sinifta 2 kisilik sira vardi onda tek oturuyordum ama yalnizligim dikkat cekmiyordu tek oturanlar vardi

Bu arada tipsizleri insan yerine koymaman uzdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-E-K- -- 9 Aralık 2018; 5:56:58 >
  • Kiz miydin sen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.