Şimdi Ara

Biri benim internete cok pis abaniyo biri dedigim 20 kisi felan..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Superonline internet kullaniyorum.Müşteri hizmetleri benim modeme 20 ye yakin kisi baglandigin soyledi.Bunu sinirlayabiliyormusuz.Ama onlar yapamiyormus.Benim bunu sinirlamam lazim acil yardim...modem hg658 v2 huawei

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şifreyi değiştir. Mac filtresi koy..

• Mac filtresi nasil oluyo kardesim

• quote:

Orijinalden alıntı: ZbYrCnR

Mac filtresi nasil oluyo kardesim

Modem arayüzüne girip wlan sekmesinde mac filtreleme var. Oradan yapılıyor.

1. Modem arayüzüne gir

2. Kullanıcı adı ve şifre gir

3. Arayüze ulaşınca önce Arayüze giriş şifresini değiştir

4. Daha sonra mac filtreleme işini hallet

Modem markasını yaz. Bir de İmzamı oku

• modem markasına gore degısır marka model ile youtube da arat bulursun modemin arayuz sıfresınıde degıstır
  • Peki beyler. Ben alt kattaki gariban komsuma sifreyi veriyorum. Askinda şifreyi vermiyorum sadece telefonnuna ve laptop una sifreyi kendim giriyorum onlar devam ediyorlar.

Fakat biliyorsunuzki kendi cihazlarindan bu sifre girildiği için sanirim cocukları bunu öğrenebiliyorlar. Ve mahalledeki diğer veletlere dağıtıyorlar.

Bunu öğrenmelerini nasıl engelleyebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: kugutex

Peki beyler. Ben alt kattaki gariban komsuma sifreyi veriyorum. Askinda şifreyi vermiyorum sadece telefonnuna ve laptop una sifreyi kendim giriyorum onlar devam ediyorlar.

Fakat biliyorsunuzki kendi cihazlarindan bu sifre girildiği için sanirim cocukları bunu öğrenebiliyorlar. Ve mahalledeki diğer veletlere dağıtıyorlar.

Bunu öğrenmelerini nasıl engelleyebilirim?

Bunun çaresi mac filtresi koymak. Eğer yapabilirsen, sadece izin verdiğin cihazlar bağlanabilir.

Google'a modeminin marka ve modelini yazıp sonuna da mac filtresi koyma diye yaz. İlla bi makale çıkar..

• Sağolasın kardeşim. Hafta sonu uğraşacağım.

• Şifrenizi sağa sola dağıtmayın, indirilen bindirilen içerikten sorumlu tutulursunuz sonra başınıza iş alırsınız.
  • wps'yi devre dışı bırakmanı öneririm
  • bende bu işe girişeceğim fakat modemin gerekli şifreleri değişmek için bazı kullanıcı adı bilgileri vs bilmek gerekiyor sanırım. bu dediğiniz mac şifresi vs için herşeyi nasıl öğrenebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

bende bu işe girişeceğim fakat modemin gerekli şifreleri değişmek için bazı kullanıcı adı bilgileri vs bilmek gerekiyor sanırım. bu dediğiniz mac şifresi vs için herşeyi nasıl öğrenebiliriz

Modemin marka ve modeli ne?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.