Şimdi Ara

BİRİ BENİ KURTARSIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben meçhul kişi 18 yaşındayım ve hala daha metin2 denilen oyunu oynuyorum... bundan 5 sene önce başlamıştım bu oyuna 2 sene kadar oynadım sonra bıraktım ve şimdi tekrar başladım yaklaşık 1 aydır sürekli oynuyorum acayip derece bağımlsı oldum sormayın tam oyunu sileyim diyorum yapamıyorum, olmuyor :(( sırf bu oyun yüzünden uyku bile uyumuyorum günde 5 saat falan ya uyurum ya uyumam :( ha bide bu sene mezun oldum lys ye de girecem önümde şu an fen ve edeb. sınavları var bu oyun yüzünden hiç çalışmıyorum lys mat. sınavıda bu oyun yüzünden çok kötü geçti her neyse lafı çok uzattım sizden tek istediğim arkadaşlar bana bir tavsiye verin kafayı yedirtecek bu oyun yoksa bana durum çok vahim :((

• Sil lan oyunu koca adam oldun.
  • abi yemiyo ya geçen sildim, dayanamadım 1 gün sonra anında tekrar indirdim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: askop

Merhaba arkadaşlar ben meçhul kişi 18 yaşındayım ve hala daha metin2 denilen oyunu oynuyorum... bundan 5 sene önce başlamıştım bu oyuna 2 sene kadar oynadım sonra bıraktım ve şimdi tekrar başladım yaklaşık 1 aydır sürekli oynuyorum acayip derece bağımlsı oldum sormayın tam oyunu sileyim diyorum yapamıyorum, olmuyor :(( sırf bu oyun yüzünden uyku bile uyumuyorum günde 5 saat falan ya uyurum ya uyumam :( ha bide bu sene mezun oldum lys ye de girecem önümde şu an fen ve edeb. sınavları var bu oyun yüzünden hiç çalışmıyorum lys mat. sınavıda bu oyun yüzünden çok kötü geçti her neyse lafı çok uzattım sizden tek istediğim arkadaşlar bana bir tavsiye verin kafayı yedirtecek bu oyun yoksa bana durum çok vahim :((

Sınava kalmış 2 gün bu saatten sonra oyunu bıraksan ne olacak dostum.

• Hans4106 kullanıcısına yanıt
    bir şey farketmez tabi de sonuçta seneye kalsam bu oyun varken olmaz yani
  • Cok iyi ise yarayan bi tavsiye bende 8 t mi ve tüm itemlerimi kaybederek biraktim.4 carim ayni anda soyuldu.oyunun okadar bagimlisi olmustum ki 4 carla muthis ticaret agi oluşturmuştum köyün tezgahcisi oldugumu herkes bilirdi. Simdi ya carini soymalarina firsat ver yada tüm itemlerinjn gözünün yasina bakmadan arti bas yak yada satıp şans oyunlari al cari zevk alarak batir. Sonundada skm sagolsun bebe oyunu la bu de geç :-)

Edit :20 yaşındayım 18 de biraktim. 5 sene oynadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geno123 -- 19 Haziran 2014; 0:52:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapattir interneti

• Oynadığın oyuna bak, grafik kalitesine ve oynayan yaş kesimine bak ve sonrada aynada kendine bak. Doğru kararı vereceksin bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artyom -- 19 Haziran 2014; 0:53:11 >
  • geno123 kullanıcısına yanıt
    aynı şekilde bende acayip bi ticaret ağı kurdum şuan ve dediğini geçen yaz denedim +9 kdp bastım 1 günde sonra tekrar başlamama sebeb oldu : D
  • öyle bir şey ki bu her şeyin bilincindesiniz ama hala oynusunuz mesala gözlerşme ne kadar zarar verdiğini çok iyi biliyorum ama hala devam ediyorum işte çok üzgünüm ama böyle sanki bir uyuşturucu :(
  • quote:

aynı şekilde bende acayip bi ticaret ağı kurdum şuan ve dediğini geçen yaz denedim +9 kdp bastım 1 günde sonra tekrar başlamama sebeb oldu : D

Hocam son care cari soymalarina firsat verin hileleri indirin onlar gerwkeni gece saatlerinde yapiyorlar zaten. Ben car soyulunca hic şok falan olmadim aksine sevindim hayattan zevk almaya başladım :-)

• geno123 kullanıcısına yanıt
    abi deniycem yeter artık gmlere felan herkese baya küfür etcem sapıklık yapcam b yapığım şeyler etik değil biliyorum ama kendim içinn son şans gitcem herşeye + bascam yarın yanarsa yansın hatta yansın sonra itemleri dağıtırım kapanır bu mevzu bide şunu söylemek istiyorum bu güne kadar toplam 20 günümü bunun başında geçirmişim :(
  • askop kullanıcısına yanıt
    Hiç acima olayi yaparken zevk al asla pişman olma tecrübe konuşuyor burda :).inşallah kurtulursun. Zaten 1 ay sonra oynadigim oyin bumuymus ya diceksin.bagimliken insan kotlugunu görmüyor :-)

• + basmak cok mantıklı bir yol, ben de 1 ay öncesine kadar fazlasıyla oynuyordum gerek m2 gerek knight. + basarak m 2 yi bıraktım. oyundan keyif alarak bırak,yere para atarak vs.bir süre sonra hesap boşaldıgında artık keyif alamayacak duruma geliyorsun
  • sadece bitti de ve sil. tereddüt etmeden. bi anda.

sigarayı böyle bıraktım sevgilimden böyle ayrıldım o kadar zor değil ama kararlı olman gerek güçlü bi insan tereddüt etmez pişman da olmazdı sen iradeni test etmiş olucaksın
  • Dota filan oynasan birşey demicem metin2 ne ya 10 yaşındaki çocuklar oynuyor :/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi doğru diyorsunuz yeter artık göz nuru itemlerimi ve paramı dağıtacam ve bu son bulacak inşallah ya da silsem mi şu an şeytan çok yakınımda ?
  • Veeeee bitirdim arkadaşlar sildim oyunu rahatladım yemin ettim birdaha oynamamak için yeminim yemindir artık ömür boyu yasak bana
  • quote:

Veeeee bitirdim arkadaşlar sildim oyunu rahatladım yemin ettim birdaha oynamamak için yeminim yemindir artık ömür boyu yasak bana

(Yarın akşam tekrar indirdi.)
  • Yeni hayatina hos geldin oyleyse..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.