Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Biri beni aydınlatsın lütfen...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Biri beni aydınlatsın lütfen...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1084 Mesaj
    dj foto makinesi aldım pc cam özelliği falan war we ben bunu pc ye bağlayamadım daha doğrusu pc cam özelliğini nasıl kullanacağım ne bileyim video nasıl çekicem pc ye nasıl kayıt yapıcam bide mgı photo die bir prog war oradan dolaylı yoldan resimleri almak isteyince dj foto pc ye doğru baplı değil falan gibi hatalar veriyor ama direk taşınabilir diskten alabiliyorum... Ne olur biri yardımcı olsun bana ya bilmiyorum beni aydınlatın...
    Mesela capture nasıl yapacağım? Bu cahile bunları bi anlatın ne olur foto makinesiyle ilgili herşeyi! Nasıl pc cam olarak kullanılır nasıl pc cam ile kayıt yapılır nasıl mgı photosuite ten foto alınır ikide bi hata veriyo bağlı değil diye... başka ne + lkarı var ve nasıl kullanılır...

|
    |
  • Yarbay
    2440 Mesaj
    iyi güzel bütün hataları söylemişsinde fotoğraf makinasının markasını söylemeyi unutmuşsun .onu söylersen mutlakay sorunlarına cevap bulursun
    |
    |
  • Yüzbaşı
    487 Mesaj
    Makinanı pc ye bağlamadan önce mutlaka önce driverlarını kur daha sonra usb den bağlantıyı kurabilirsin. Makinanın markası olmadığı için bende bişey diyemiyorum ama içinden hiç driver falan çıkmadıysa aç movie makerı kayıt duşuna bas makinan pc ye bağlıyken olsun sana webcam ve kayıt
    |
    |
  • Binbaşı
    1084 Mesaj
    baba saol ya onu tamamıyle unutmuşum diğer muhabbetleri de salla zaten nasıl olsa taşınabilridisk olarak görüyor çok saol peki önerdiğini
    |
    |
  • Binbaşı
    1084 Mesaj
    markaya gelince ogatech 5110 bence piyasada ki kendi denklerinin en iyisi...
    |
    |
  • Yarbay
    4464 Mesaj
    bende onixon var.Bu makinede pc ye bağlamadan önce ne olarak bağlayacağını seçiyorsun.PC Camera ya da Mass Storage olarak bağlama imkanın var.Mass Storage olursa Çıkarılabilir Disk olarak görüyor.Diğerinde ise webcam olarak bağlayabiliyorum...
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
üniversite
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.