Şimdi Ara

Biri bana yardım etsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bende iphone 2g var değiştirmenin zamanı geldi artı sony ericsson xperia play var bozuldu artı blackberry 9105 var onu ve iphone kulanıyorum çift hattım var aam tek düşürecem ve doğru dürüst telefon alacam tablet düşüyorum ipad 2 var ama ablamın kulandırmıyor bir tane hp touchpad var anneme vericem yarında almanyaya gidiyorum şunları düşünüyorum samsung galxy tab 7.7 p1000 3g bir satıyor yada samssung galaxy note yada samsung galaxy nexus yada iphone 4s yada htc evo 3d ne alim bilemiyorum çom karasızım tek telefona düşücem

• nexus yada iphone 4s al gitsin. çok düşünme :D
  • Nexus alda gel, hepsini döver
  • Galaxy Note tokatlar.

Galaxy Tab 7.7 'da güzel cebimde taşırım kullanırım diyorsan hem ucuz hemde aynı özelliklerde (note ile )
  • galaxy note iyidir de tasarımı fazla büyük tablet telefon olduğundan. bana göre gereksiz öyle birşeyi taşımak ama sen taşırım dersen onu bilemem. içlerinde donanım olarak en iyi olan smartphone nexus şu anda. gerçi ekran konusunda düzenbazlık yapmışlar ama harici olarak gayet sağlamdır. bir de htc evo 3d'nun yerine optimus 3d'ye bakmanı tavsiye ederim. o da neredeyse nexus kadar sağlamdır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.