Şimdi Ara

Biri bana gelsin 'kızları tavlamak için ağzın laf yapması lazm' cümlesini kanıtlasın.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
4.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kızla çok konuşunca da (her konuda) kız tavlayamıyorum.
    Tipim kötü değil fena sayılmam.
    Ee sorun nerede? Ne yapmam lazım beyler?

Ne yaparak kız tavlanır, ne konuşularak? bunların cevabı nedir

• çok konuşmak değil, boş konuşmamak önemli ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyü. Nedir şu kız tavlama merakınız anlamış değilim.Yazdıklarına bakılırsa liseli birisin.Başkalarının sevgilisini kıskanma egolarını tatmin etmeye çalışacağına git dersine çalış ilerde onlar senin peşinden koşsun.Beyin bedava
  • demek ki yeterli konuşma yetenegin ve tipin yokmuş.
  • Yıllar boyu şunu farkettim ki, senden etkilenmeyen bir kızı tavlamak çok zor.
  • bu forumda tipinin kötü olduğunu düşünen yoktur zaten.Sen de istisna olmadın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeterPetrelli

Yıllar boyu şunu farkettim ki, senden etkilenmeyen bir kızı tavlamak çok zor.

Evet bu gerçekten doğru.

Bu arada beyler boş konuşmuyorum ama sanıyorum ki . Bir kız senden hoşlanmıyorsa , her türlü konudan konusmaya calıs o kızı elde edemiyorsun.
  • Asosyal pısırık utangaç herifin biriyim.3-4 kız gelip teklif etti etti ama o kadar karşılarında cevap bile veremedim.İlk etkilemede ya paran olacak ya tipin ama benim gibi utangaç biriysen ikisininde olmasının bi manası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Wall Street

çok konuşmak değil, boş konuşmamak önemli ;)

+1 Noktayı koymuş.
  • quote:

aynen işte durum bundan ibaret.biraz dikkat etsek reddedileceğimiz gerçeğine rağmen gitmeyiz ve onlarında g.tü kalkmaz.her gözüne kestirdiğine gidilmez çünkü senden hoşlanmayan kızı tavlaman imkansıza yakın derecede zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haş iki O

Asosyal pısırık utangaç herifin biriyim.3-4 kız gelip teklif etti etti ama o kadar karşılarında cevap bile veremedim.İlk etkilemede ya paran olacak ya tipin ama benim gibi utangaç biriysen ikisininde olmasının bi manası yok.

tip var diyelim ne yapmalı o insan o kıza karşı o an :S işte sorun burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÀnıL

quote:

Asosyal pısırık utangaç herifin biriyim.3-4 kız gelip teklif etti etti ama o kadar karşılarında cevap bile veremedim.İlk etkilemede ya paran olacak ya tipin ama benim gibi utangaç biriysen ikisininde olmasının bi manası yok.

İşte hocam bilsem o kızları götürürdüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellfire peninsula

quote:

aynen işte durum bundan ibaret.biraz dikkat etsek reddedileceğimiz gerçeğine rağmen gitmeyiz ve onlarında g.tü kalkmaz.her gözüne kestirdiğine gidilmez çünkü senden hoşlanmayan kızı tavlaman imkansıza yakın derecede zor.

Hoşlandığını nasıl anlayabiliriz .. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÀnıL

quote:

Bu soruları sürekli kendine sorarsan eğer olacağı varsa da olmaz.O an içinden ne geliyosa onu yapmalısın.Kızı etkilemek için dakika başı espri yapmayacaksın,boş konuşmayacaksın,ağır olup yavşamıcaksın.

• Önce tipi görmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: deswesher

quote:

Orijinalden alıntı: hellfire peninsula

quote:

Hoşlandığını nasıl anlayabiliriz .. ?

anlarsın zaten problem olmaz orası.normalde kızlar hoşlanmadıkları erkekler sanki ortamda yokmuş gibi davranırlar.yani sanki sen şeffafmışsın ve kız seni göremiyormuş gibi.hatta ortak bir ortama bile girseniz ne kadar muhabbet etseniz de,ne kadar espri yapsanız da kız bir kere bile bakma zahmetinde bulunmaz.ama hoşlanan kız öyle değildir.senin farkındadır ve derste falan belirli aralıklarla sana bakar.ortak bir ortama girdiğinizde pek komik olmayan bir espri bile yapsanız kızın aklı çıkar gülmekten işte böyle anlarsın kızın senden hoşlandığını.eğer kız istemiyorsa ulaşabilmenin imkanı yok orası kesin.

• Biraz Daha Açıklayıcı Yazın, Kız Tavlayınca Ne Yapacaksın ? Arkadaş mı Olacaksın Yoksa Sevgili mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaNKaWaReZ -- 21 Ocak 2012; 1:54:23 >
  • Kıza göre değişir. Kızın özellikleriyle ilgili. Herkesin farklı tarzı var eğer illa ben kendim olcam diyorsan uzun süre beklersin çünkü kızlar genelde ilk adımı atmıyor. Karşındakinin illa ki baskın olduğu bir konu vardır sende o konuda bilgili görünceceksin ortak nokta olayından gieceksin işte işe. Hatta bak 19 şubattaki duman konserine davet edebilirsin
  • lafıın önemi yok

yakışıklıysan "çok güzelsin" dersin romantik olursun
    çirkinsen "çok güzelsin" dersin sapık olursun
  • Tamamen yanlis bir dusunce.
    Kendin ol ve ne olursa olsun bu yoldan donme.
    Ayrica motorun varsa kizi bindirme agirlik yapar dusersin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.