Şimdi Ara

------'Biri ADSL' Hakkında-Ana Konu---- (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
778
Cevap
0
Favori
69.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: funnel

quote:

Orjinalden alıntı: jüpiter

Kuruluş ücreti bende deaynı halbuki ben gelen servis yetkilisine içeri girmeden ücretlimi diye sordum o'da hayır ne ücreti dedi ücret falan almıyoruz dedi.Neyse zaten o 1 saat uğraştı beceremedi ben onları yollayıp kendim kurdum ne biçim iş bu anlamadım ben ayrıca 3 ay 14.90 kdv. öiv bütün vergiler dahildi hani ya ben yanlış anladım bu biri'yi yada kandırılıyoruz...Gelen maili paylaşırsanız sevinirim...

Benim geönderdiğim mail;

Merhaba, Jetfatura.com adresini kullanarak fatura detayımı incelediğimde "kuruluş bedeli" adı altında 12.71ytl+kdv ücret alındığını gördüm. Galiba bu bedel kurulumu siz yaptığınızda alınan bedel. Ben abone olurken kurulum istemediğimi belirttim ve modem eve geldiğinde kurulum servis elemanı tarafından yapılmadı. Kurulumu kendim gerçekleştirdim. Kesilen bu ücretin geri iadesini istiyorum.
    İyi çalışmalar.

Gelen cevap;

İçeriği aşağıda belirtilen konu ile 1479664 numaralı çağrınız açılıp gerekli kontrollerin yapılması sağlanıyor. Sonucu size en kısa sürede ileteceğiz.
    Saygılarımızla,

Bakalım bekleyeceğiz.

Teşekkürler...Bakalım bende mail yolladım ama bana geri dönmüyorlar başta iyidi ama şimdi canımı sıkmaya başladı telefonlada aranmıyor ki pahalı oluyor istanbul olması dezavantaj benim gibi İstanbul'da oturmayanlar için...
  • quote:

Orjinalden alıntı: uchihaitachi

bende pazartesi günü 1Mbit sınırsız aldım.
    2 ay sonra kapatacağım dedim.bunun için ek bi ücret almıyoruz dediler.bakalım ne olacak
    bide kurulumu kendim yaparım dedim 15 kaat daha vermemek için.
    alanlardan bilen varsa söylesin bi zahmet kurulumu kolaymıdır.uğraşırmıyım
    spliter felan vermiyorlar değilmi.modem kutusundan çıkıyor felan diye okumuştum bi ara.

Kurulumu kolay modemle gelen cd'yi takın ve animasyonları izleyerek ve Türkçe seslendirmeyi dinleyerek çok kolay yapabilirsiniz.

Spliter modemin kutusunda geliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: snakeTR

quote:

Orjinalden alıntı: uchihaitachi

bende pazartesi günü 1Mbit sınırsız aldım.
    2 ay sonra kapatacağım dedim.bunun için ek bi ücret almıyoruz dediler.bakalım ne olacak
    bide kurulumu kendim yaparım dedim 15 kaat daha vermemek için.
    alanlardan bilen varsa söylesin bi zahmet kurulumu kolaymıdır.uğraşırmıyım
    spliter felan vermiyorlar değilmi.modem kutusundan çıkıyor felan diye okumuştum bi ara.

Kurulumu kolay modemle gelen cd'yi takın ve animasyonları izleyerek ve Türkçe seslendirmeyi dinleyerek çok kolay yapabilirsiniz.

Spliter modemin kutusunda geliyor.

tamam çok sağol benden de arkadaş gibi 15 kaat kesmezler inşallah.
  • İnş.
  • Arkadaşım benden sana tavsiye servis gelecek sözleşme sunacak ya onları okumadan sakın imzalama bir sürü tomar tomar kağıt ve imza ben okumadan imzaladım servisteki elemanlara güvendim para alınmıyor dedi herhalde o kendi üzerine aldı yada ben anlatamadım benim düştüğüm hataya düşmeyin yoksa o modem ve internet kurulumu çocuk oyuncağı olan benim 15 YTL'ye oldu ne yapalım siz aynı hataya düşmeyin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jüpiter -- 2 Ekim 2008; 21:19:53 >
  • TTnetin alt yapısını kullanan firmalardan hayır beklemem doğrusu....
  • quote:

Orjinalden alıntı: funnel

Verilen modem ttnet'te çalışıyormu, deneyen varmı?

TTnet ile çalışmıyor uygun firmware ile sadece biri için hizmet veriyor. Orjinal firmware dosyasını yüklemiştim çalışmadı daha sonra biri için özel firmware dosyasını attım çalışmaya başladı.
  • az önce geldiler modemi bıraktılar.modem süper bişey.50 kkat depozitoyu bırakıp modemi alırım eğer tamam derlerse tabi.
    kurulumu çok kolaymış sorunsuz kurdum.
    fiyat olarak reklamlardakinden başka bi cacık çıkmazsa (inşallah çıkmaz.bu özel sektöre güven olmaz) tavsiye ederim.
    modem kablosuz + 4 eternet çıkışı +voip felan var.
    modeli =air ties wav-180
    kurar kurmaz torrente başladım bakalım netten atma olayı olacakmı
  • bu arada depozitoyu daha almadılar benden.ilk fatura ile beraber mi gelecek?
  • Arkadaşlar, kurulum isteğe bağlı. Istemezsen kurulum hizmeti almazsın. Eğer kurulum alırsan, 3 defa daha teknik servis alma hakkınız doğuyor ücretsiz olarak. Depozito olayına gelince, kurulum istesenizde ya da depozito bedeli alınacak ise bunu sizden peşin almıyorlar. Faturanıza yansıyor.
  • arkadaşlar bende baglandım biriye geldi airties wav 180 modemim ... şimdi bu modemi iş yerindede kullanmak istiyorum ben... bunun bir yolu yok mu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: thelegend1907

arkadaşlar bende baglandım biriye geldi airties wav 180 modemim ... şimdi bu modemi iş yerindede kullanmak istiyorum ben... bunun bir yolu yok mu ?

İşyerinizdeki ADSL de Biri ise kullanabilirsiniz.Çünkü modemlere özel FW atılmış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: temizchannel

quote:

arkadaşlar bende baglandım biriye geldi airties wav 180 modemim ... şimdi bu modemi iş yerindede kullanmak istiyorum ben... bunun bir yolu yok mu ?

İşyerinizdeki ADSL de Biri ise kullanabilirsiniz.Çünkü modemlere özel FW atılmış.

maalesef oradaki ttnet :(
  • normal firmware yüklesek olmaz mı

birde nasıl yükleyecez bu firmware ı usb ile mi ?
  • arakdaşlar şuan işyerindeki tt net internetindeyim

hiç bi firmware felan yüklemedim.... internet catır catır calısyor airties wav 180 modemimle cok mutlu oldum
  • iyi cevap sevindim.. Bügün TTnet iptal için başvurdum 10 YTL kullanım ücreti yatırdım. Cteside Biri ye internetten başvurdum.. Hala TTnet kesilmemiş. Bakalım ne zamana bağlanacak BiRi
  • quote:

arakdaşlar şuan işyerindeki tt net internetindeyim

hiç bi firmware felan yüklemedim.... internet catır catır calısyor airties wav 180 modemimle cok mutlu oldum

gerçekten bu doğruysa kesinlikle bu modem geri verilmez. en ucuz yerde 250ytl... Fazlasıyla kardayız galiba
  • quote:

arakdaşlar şuan işyerindeki tt net internetindeyim

hal böle ise kalsın 50 kaat
    alırım modemi
    bu arada.
    nette bi işlem yapmayınca 1 saate neti kapatıyor.flash la download yapıyorum 1 saat sonra net gidiyor.
    sitelerde dolaşırken de down. yapıyorum bi sorun olmuyor.bi ayarı varmıdır.nasıl nerden?
  • quote:

Orjinalden alıntı: giyit

ya koç kimseye günahını vermez bedavaya, okulunda okuyorum ordan biliyorum.
    indirimleri çatır çatır alır geri siz merak etmeyin. ama araplara vereceğimiza koça verelim parayı özelleştirmede alabilseydi bizden biri güzel olacaktı, şimdi uğraşıyoruz böyle. ama başka firmalara geçiş hızlandıkça tt'nin tekeli kırılacak ve hizmeti düzeltmee başlayacaktır.

iyide kardeşim adam arap değilki yahudi....
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.